Dobré dopoledne, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 logo skMinimálních změn dozná v letní pauze kádr 1.SK Prostějov. Také mistr Evropy do jednadvaceti let Michal Pospíšil se rozhodl na Hané zůstat a z odchodů tak zůstává nejasné pouze jméno Tomáše Machálka. O svou šanci se naopak nově popere vedle uničovského Aleše Krče (Večerník již informoval - pozn.red.) i bek Sigmy Olomouc Martin Soušek.

 

„Tomáš u nás asi ještě půlrok zůstane, jeho rozhodnutí ale ještě není definitivní. Jasno stále není ani u Ivoše Zbožínka, asi ale půjde někam hostovat, nabídky na něj jsou,“ sdělil nám ve čtvrtek odpoledne aktuální informace generální sportovní manažer klubu František Jura.

Novinek v hráčském táboře se ovšem urodilo více. Milan Machálek pravděpodobně nepůjde hostovat do Určic, ale taktéž divizního Vyškova, Vít Kopečný se z Kralic zřejmě přesune o soutěž výš do Určic. Naopak do Kralic se chystá 1.SK poslat Pekaře, kouč Petr Gottwald stojí i o mladého Petra Dostála, jenž by mohl nahradit Jana Petráska, pokud by se uchytil v divizi.

„Stále ještě hledáme jednoho útočníka, variant je více. A pokud by odešel Tomáš Machálek, tak ještě dalšího. Chceme, aby naši dorostenci pravidelně hráli divizi a v zimě přišli zpět. Cizích hráčů by tu pak mohlo být méně a méně,“ vysvětlil filozofii klubu Jura.

Total Comments

  • Basket
  • Floria Dušičky
  • Dny evropského dědictví
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments