Dobré odpoledne, dnes je pátek 17.1.2020
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 logo skMinimálních změn dozná v letní pauze kádr 1.SK Prostějov. Také mistr Evropy do jednadvaceti let Michal Pospíšil se rozhodl na Hané zůstat a z odchodů tak zůstává nejasné pouze jméno Tomáše Machálka. O svou šanci se naopak nově popere vedle uničovského Aleše Krče (Večerník již informoval - pozn.red.) i bek Sigmy Olomouc Martin Soušek.

 

„Tomáš u nás asi ještě půlrok zůstane, jeho rozhodnutí ale ještě není definitivní. Jasno stále není ani u Ivoše Zbožínka, asi ale půjde někam hostovat, nabídky na něj jsou,“ sdělil nám ve čtvrtek odpoledne aktuální informace generální sportovní manažer klubu František Jura.

Novinek v hráčském táboře se ovšem urodilo více. Milan Machálek pravděpodobně nepůjde hostovat do Určic, ale taktéž divizního Vyškova, Vít Kopečný se z Kralic zřejmě přesune o soutěž výš do Určic. Naopak do Kralic se chystá 1.SK poslat Pekaře, kouč Petr Gottwald stojí i o mladého Petra Dostála, jenž by mohl nahradit Jana Petráska, pokud by se uchytil v divizi.

„Stále ještě hledáme jednoho útočníka, variant je více. A pokud by odešel Tomáš Machálek, tak ještě dalšího. Chceme, aby naši dorostenci pravidelně hráli divizi a v zimě přišli zpět. Cizích hráčů by tu pak mohlo být méně a méně,“ vysvětlil filozofii klubu Jura.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Pomahame tancem
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Kdyby se o víkendu konaly komunální volby, komu byste dali svůj hlas?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments