Dobrý večer, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 logo skMinimálních změn dozná v letní pauze kádr 1.SK Prostějov. Také mistr Evropy do jednadvaceti let Michal Pospíšil se rozhodl na Hané zůstat a z odchodů tak zůstává nejasné pouze jméno Tomáše Machálka. O svou šanci se naopak nově popere vedle uničovského Aleše Krče (Večerník již informoval - pozn.red.) i bek Sigmy Olomouc Martin Soušek.

 

„Tomáš u nás asi ještě půlrok zůstane, jeho rozhodnutí ale ještě není definitivní. Jasno stále není ani u Ivoše Zbožínka, asi ale půjde někam hostovat, nabídky na něj jsou,“ sdělil nám ve čtvrtek odpoledne aktuální informace generální sportovní manažer klubu František Jura.

Novinek v hráčském táboře se ovšem urodilo více. Milan Machálek pravděpodobně nepůjde hostovat do Určic, ale taktéž divizního Vyškova, Vít Kopečný se z Kralic zřejmě přesune o soutěž výš do Určic. Naopak do Kralic se chystá 1.SK poslat Pekaře, kouč Petr Gottwald stojí i o mladého Petra Dostála, jenž by mohl nahradit Jana Petráska, pokud by se uchytil v divizi.

„Stále ještě hledáme jednoho útočníka, variant je více. A pokud by odešel Tomáš Machálek, tak ještě dalšího. Chceme, aby naši dorostenci pravidelně hráli divizi a v zimě přišli zpět. Cizích hráčů by tu pak mohlo být méně a méně,“ vysvětlil filozofii klubu Jura.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar