Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tribuny ztichly, údery kopaček do balónu jsou minulostí. Jarní část sezóny a celý ročník 2018/2019 jsou u konce. Na hřištích přinesly často až divoké výsledky a nejedno překvapení. V jednom případě pak také úctyhodnou šňůru zápasů bez porážky. A právě s posledním hvizdem přichází čas PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku a jeho seriálu FOTBAL EXTRA, který odstartoval již před dvěma týdny svým prvním dílem, na který dnes navazuje druhé pokračování. A dít se tak bude pravidelně po celou letní přestávku, a dost i po ní.

Víkend 15. a 16. června uzavřel martýrium plné zápasů. Tabulky jsou hotové a uzavřené, fotbalová veřejnost už ví, které kluby s definitivou čeká postup a které se naopak právem obávaly sestupu.
Na jaro budou rádi vzpomínat v Prostějově. Eskáčko po mizerném závěru podzimu dokázalo ubojovat nejen záchranu, ale také solidní deváté místo ve druhé nejvyšší soutěži. Spokojení jsou v Konici, tamní tým z dvanácti zápasů neprohrál ani jeden a s velkým náskokem skončil druhý. Lipová slaví postup do krajského přeboru, Klenovice mohly taky, řada týmů jako Plumlov, Kostelec na Hané či Protivanov skončila v poklidném středu. Mizernou sezónu však mají za sebou Němčice nad Hanou, které sestoupily. V rámci soutěží OFS Prostějov zářil nový přeborník z Vrchoslavic, které tak slaví opětovný postup do krajské soutěže.
Je toho dost, co vám chceme celé léto přinášet. Takže s chutí do čtení!

3. díl fotbalu extra najdete v tištěném vydání Prostějovského Večerníku ze dne 8.července

SPORT
HLAVNÍ Hana cup č.27/21
1. Dubnice č.27/28
2. kralice č.27/29
3. Hokej posila č.27/35
4. ÚVOD fotbal extra č.27/29na čtvrtek 17:00
Posily otvirak č.26/37
Haná cup otvirak č.27/36
Kralice gottwald č.27/29
Stena č.27/39
Zhodnoceni urcice č.27/32

na pátek 17:00
Putovni pohar č.27/39
Situace č.27/28
Střípky z Haná Cupu č.27/36
Zhodnoceni Kostelec č.27/30
na sobotu 17:00
Posila Stumpelova č.27/38
Zhodnoceni Čechovice č.27/30
Nohejbal č.27/39
Volejbal přestupy č.27/38

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments