Dobré poledne, dnes je pondělí 21.10.2019
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Desáté místo, zároveň však jistota širokého kádru a početné mládeže. To byly fotbalové Určice v sezóně 2018/2019. A tým sice díru do světa neudělal, ovšem s přehledem se zachránil. Snad i proto hodnotí předseda klubu Květoslav Petružela ročník pozitivně. „Fotbal jsme hráli celkem slušný. Hráli jsme ho ale hlavně s našimi kluky, mezery jsme pak také doplňovali odchovanci. Daří se nám zapracovávat i dorostence,“ vyjádřil se k sezóně.

Určice musely ročník zakončovat v Kralicích na Hané. Důvod? Rekonstrukce hřiště. „Stálo nás skoro milion korun a opravy byly na sedm týdnů. Je tedy možné, že jeden dva první zápasy ještě odehrajeme v Kralicích,“ prozradil Květoslav Petružela. Těšit ho hlavně může výhled na zbrusu nový trávník. Po herní stránce pak ještě skutečnost, že se Určicím pomalu daří zastavit propad po pádu z divize.
Jenže podobně jako jinde i v Určicích už počítají ztráty, ale hlavně příchody. „Halouzka nám odchází do Čechovic, což nás moc mrzí. Možná tam chtějí postoupit do kraje. Nám ale stačí šesté sedmé místo v 1. A třídě,“ poznamenal předseda klubu. Tým ale získal nové posily. Například dorazí na post gólmana Jakub Menšík z Držovic, dále také hráči Jakub Šlézar z Klenovic a Tomáš Mariánek z Uherského Ostrohu. Novou sezónu Určice začnou v neděli 4. srpna s Kostelcem na Hané. Místo utkání není vzhledem k rekonstrukci hřiště v Určicích zatím jisté.

Total Comments

  • Dyne
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments