Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Desáté místo, zároveň však jistota širokého kádru a početné mládeže. To byly fotbalové Určice v sezóně 2018/2019. A tým sice díru do světa neudělal, ovšem s přehledem se zachránil. Snad i proto hodnotí předseda klubu Květoslav Petružela ročník pozitivně. „Fotbal jsme hráli celkem slušný. Hráli jsme ho ale hlavně s našimi kluky, mezery jsme pak také doplňovali odchovanci. Daří se nám zapracovávat i dorostence,“ vyjádřil se k sezóně.

Určice musely ročník zakončovat v Kralicích na Hané. Důvod? Rekonstrukce hřiště. „Stálo nás skoro milion korun a opravy byly na sedm týdnů. Je tedy možné, že jeden dva první zápasy ještě odehrajeme v Kralicích,“ prozradil Květoslav Petružela. Těšit ho hlavně může výhled na zbrusu nový trávník. Po herní stránce pak ještě skutečnost, že se Určicím pomalu daří zastavit propad po pádu z divize.
Jenže podobně jako jinde i v Určicích už počítají ztráty, ale hlavně příchody. „Halouzka nám odchází do Čechovic, což nás moc mrzí. Možná tam chtějí postoupit do kraje. Nám ale stačí šesté sedmé místo v 1. A třídě,“ poznamenal předseda klubu. Tým ale získal nové posily. Například dorazí na post gólmana Jakub Menšík z Držovic, dále také hráči Jakub Šlézar z Klenovic a Tomáš Mariánek z Uherského Ostrohu. Novou sezónu Určice začnou v neděli 4. srpna s Kostelcem na Hané. Místo utkání není vzhledem k rekonstrukci hřiště v Určicích zatím jisté.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments