Dobrý podvečer, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dlouhé čekání fotbalových příznivců je u konce. V sobotu už totiž konečně znovu vyrazí do boje prostějovští fotbalisté 1.SK Prostějov. Klub z Hané začne sezónu doma, dorazí Slavoj Vyšehrad, a sice tým, s nímž se v minulé sezóně Prostějované na trávnících nesetkávali. Důvod je jednoduchý: FK Slavoj Vyšehrad hrál ještě v minulém ročníku Českou fotbalovou ligu, tedy soutěž pod Prostějovem.

Mírným favoritem je pročež 1.SK Prostějov. Ocitne se tak v situaci, kterou zejména ze druhé poloviny soutěže příliš neznal. Nyní však má vyšší ambice než hrát o udržení soutěže, a také početnější kádr. Ten posílili například Marek Střeštík (záloha), Jakub Rolinc (útok), Jan Kotouč (obrana), či Viktor Korovikov (útok). Tým však zaznamenal i několik odchodů a zejména se trvale potýká s početnou marodkou. Také proto nebyly výsledky v letní přípravě nijak oslnivé. Oproti tomu Vyšehrad zaznamenával stejným poměrem těsné výhry a těsné prohry. Navíc už v minulé sezóně ukázal, že zejména s defenzivou pražského klubu nebudou žádné špásy. Pouhých 31 inkasovaných branek je toho výmluvným důkazem.
První utkání podzimní části Fortuna národní ligy v Prostějově se odehraje na stadionu Za Místním nádražím v sobotu 20. července od 20 hodin.


28 vysehrad
Premiéra je tu,
Na Hanou přijede Slavoj (?)


tedy tým, s nímž se v minulé sezóně Prostějované na trávnících nesetkávali. Důvod je jednoduchý: FK Slavoj Vyšehrad hrál ještě v minulém ročníku Českou fotbalovou ligu, tedy soutěž pod Prostějovem.
Mírným favoritem je tedy


1.SK = bez mezery!

IR

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments