Dobré dopoledne, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dlouhé čekání fotbalových příznivců je u konce. V sobotu už totiž konečně znovu vyrazí do boje prostějovští fotbalisté 1.SK Prostějov. Klub z Hané začne sezónu doma, dorazí Slavoj Vyšehrad, a sice tým, s nímž se v minulé sezóně Prostějované na trávnících nesetkávali. Důvod je jednoduchý: FK Slavoj Vyšehrad hrál ještě v minulém ročníku Českou fotbalovou ligu, tedy soutěž pod Prostějovem.

Mírným favoritem je pročež 1.SK Prostějov. Ocitne se tak v situaci, kterou zejména ze druhé poloviny soutěže příliš neznal. Nyní však má vyšší ambice než hrát o udržení soutěže, a také početnější kádr. Ten posílili například Marek Střeštík (záloha), Jakub Rolinc (útok), Jan Kotouč (obrana), či Viktor Korovikov (útok). Tým však zaznamenal i několik odchodů a zejména se trvale potýká s početnou marodkou. Také proto nebyly výsledky v letní přípravě nijak oslnivé. Oproti tomu Vyšehrad zaznamenával stejným poměrem těsné výhry a těsné prohry. Navíc už v minulé sezóně ukázal, že zejména s defenzivou pražského klubu nebudou žádné špásy. Pouhých 31 inkasovaných branek je toho výmluvným důkazem.
První utkání podzimní části Fortuna národní ligy v Prostějově se odehraje na stadionu Za Místním nádražím v sobotu 20. července od 20 hodin.


28 vysehrad
Premiéra je tu,
Na Hanou přijede Slavoj (?)


tedy tým, s nímž se v minulé sezóně Prostějované na trávnících nesetkávali. Důvod je jednoduchý: FK Slavoj Vyšehrad hrál ještě v minulém ročníku Českou fotbalovou ligu, tedy soutěž pod Prostějovem.
Mírným favoritem je tedy


1.SK = bez mezery!

IR

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments