Dobré dopoledne, dnes je pondělí 27.1.2020
svátek slaví Ingrid,
zítra Otýlie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velké Losiny patří k potenciálním favoritům nového ročníku Krajského přeboru, na soupisce mají mnoho borců s divizními zkušenostmi. A jejich sílu pocítili na vlastní kůži kraličtí fotbalisté s částečně přebudovaným kolektivem. Papírově kvalitnější sok je suverénně smetl rozdílem třídy, možná i dvou.

„Losiny nás stoprocentně přehrály, jejich jasné vítězství bylo naprosto zasloužené. Předčily nás v rychlosti, byly stále hladové po dalších gólech a nedaly nám v podstatě šanci. Jen úvodní čtvrthodina vypadala vcelku vyrovnaně, potom nás domácí přitlačili a nebylo co řešit,“ objektivně konstatoval nový kouč kralických fotbalistů Petr Gottwald.
Jeho skvadra se nezmohla na účinnější odpor. „Po přestávce jsme odpadli spíš takticky tím, že jsme kupili vlastní chyby. Po kondiční stránce a z hlediska bojovnosti takové problémy nevznikaly, ale přesto soupeř celkově dominoval. Věděli jsme, že má velice dobrý tým, po pravdě mě však natolik špičkovým výkonem trochu překvapil. Zaslouží pochvalu,“ udělil Gottwald protivníkovi kredit.
Jaký recept na překonání debaklu měl pro svůj mančaft? „Dál poctivě pracovat. Po změnách v kádru se ještě sehráváme a leccos dolaďujeme, hodně věcí si musí sednout. Prohru venku u favorizovaného soupeře beru, byť pět inkasovaných branek je moc. Teď máme týden na to, abychom se dali dohromady a domácí utkání s Lutínem zvládli lépe. Věřím, že budeme schopní jít postupnými kroky fotbalově nahoru,“ vyhlíží Gottwald světlejší zítřky už před sobotní premiérou na kralickém pažitu, která začne v 17 hodin.

TJ Sokol Velké Losiny – FC Kralice na Hané 5:0 (2:0)
Branky: 28. a 33. Indra, 51. a 64. Linet, 76. Kubíček.
Rozhodčí: Habermann – Šteier, Machala. Žluté karty: 64. Kobza, 80. Hegner – 21. Petržela, 42. Baran, 87. Vincourek. Diváci: 268.
Sestava Kralic: Adamík – Kadlec, Hlačík, Němčík, Petržela (71. Troneček) – Dračka (78. Novotný), Prokop, Vincourek, Rus, Baran – Cibulka (61. Neoral). Trenér: Petr Gottwald.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments