Příjemnou noc, dnes je pondělí 6.4.2020
svátek slaví Vendula,
zítra Heřman a Hermína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jestliže Lipové nevyšel obnovený vstup do nejvyšší krajské soutěže, její hráči se z úvodního nezdaru otřepali a prokázali dobrou adaptabilitu na kvalitnější soutěž. Další tři zápasy totiž Lipová vyhrála a v neděli mohla doma zaútočit na nejvyšší příčky tabulky. Jenže na vrchovinu přijel velice kvalitní soupeř z Bohuňovic trénovaný bývalým fotbalistou Radkem Drulákem.

„Přijel k nám zatím nejkvalitnější tým, který jsme za pět kol v krajském přeboru potkali,“ upozornil trenér Lipové Pavel Růžička. Jak výsledek napovídá, byli diváci svědky vyrovnaného utkání, které se většinou odehrávalo mezi oběma šestnáctkami s minimem šancí na obou stranách.
„Za daných okolností bod s takovým soupeřem bereme, penaltový rozstřel už je padesát na padesát, řekl bych, že o tu jednu šanci navíc si hosté bod z penalt zasloužili,“ přiznal férově Růžička.
Proměnění jediné penalty je ale přece jen málo. Ačkoli je tato kratochvíle určená především pro diváky a trenéři jí velké důležitosti obvykle nepřikládají, taková bilance přece jen zamrzí. „Zklamali střelci, tentokrát to prostě nevyšlo,“ nehledal žádné výmluvy trenér Lipové.
Po pátém kole figuruje Lipová na páté příčce, což není vůbec špatné. „Chtěl bych poděkovat hráčům za snahu a bojovný výkon, kterým jsme remízu s kvalitním soupeřem vydřeli,“ byl Růžička spokojen s výkonem svých svěřenců.
Stoprocentní výkon budou muset předvést také v neděli v Medlově, s nímž má Lipová takřka stejnou bilanci a jsou sousedé v tabulce.

SK Lipová – TJ Sokol Bohuňovice 0:0, p. k. 1:4
Rozhodčí: Konečný – Jurčák, Habermann. Žluté karty: 6. A. Přikryl, 89. Drexler, 90.+1 Novák – 35. Šmirják, 55. J. Král. Diváci: 168.
Sestava Lipové: R. Vybíhal – Žilka, Takáč, Milar, Pekař – A. Přikryl (50. Holešínský), Drexler, Horák (85. Novák), Palla – D. Přikryl (72. Štěpánek), Fialka. Trenér: Pavel Růžička.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar