Dobré ráno, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Loňská sezóna plná problémů je minulostí a v Mostkovicích jsou připraveni na nový ročník s celou řadou změn. Hned první výrazná změna nastala na trenérském postu, kde nyní usedl Ondřej Milar. Současně dlouholetý hráč mostkovického „A“-týmu, který jistě bude mít co nabídnout. Dále tento celek získal sedm posil. Mezi nimi i novou brankářku Kristýnu Pikartovou. Ta vystřídala Petru Holubovou. Dále přivedlo vedení zkušené hráčky i dravé mládí do budoucna.

Příprava probíhá již od poloviny července, aby byly hráčky co nejlépe připraveny. Tato dlouhá příprava s krátkou pauzou by mohla holkám pomoci k lepším výkonům, než jaké předváděly na konci sezóny.
Největší změny se udály v kabině. „Hlavním rozdílem je, že tu máme sedm nových hráček. Čtyři z nich hrávaly nebo měly něco společného s Novými Sady. To jsou dvě zkušenější hráčky a potom dvě, které teď měly pauzu od fotbalu a nyní se do toho vrátí u nás. Další dvě holky jsme přivedli z Klenovic, mají patnáct a skončily v mládeži. Poslední přírůstek je ze Slovenska,“ oznámil trenér Ondřej Milar.
První přípravný zápas Mostkovice odehrály s Líšní „B“ a připsaly si bezbrankovou remízu. Druhý měly na programu Vlkošem, což byla současně generálka na sezónu.
O tom, s jakými ambicemi vstoupí do tohoto ročníku, má nový trenér Milar jasno. „Výsledky jsou pro nás až na druhé koleji. Teď budeme chtít hlavně mužstvo stabilizovat a dostat ho do každého zápasu. Nemůže to skončit jak konec loňské sezóny. Když jsem viděl, jak ty holky dostávaly jeden debakl za druhým a stále se jen bránily, obdivuju je, že u toho vydržely. Letos chceme hrát z každým týmem vyrovnanou partii. Ale víme, že ta první čtyřka je odskočená více,“ uvedl kouč.

BRANKÁŘKA
Kristýna PIKARTOVÁ
HRÁČKY
Věra SMIČKOVÁ
Kateřina MARKOVÁ
Hana LEXOVÁ
Gabriela KOPŘIVOVÁ
Miroslava KALENDOVÁ
Kateřina FOJTOVÁ
Nela KRAVÁKOVÁ
Diana KAŇÁKOVÁ
Kateřina JANČÍKOVÁ
Barbora KARAFIÁTOVÁ
Natálie VAVERKOVÁ
Petra VŠETIČKOVÁ
Tereza ŠTEFKOVÁ
Monika VLKOVÁ
Markéta LISICKÁ
Aneta BAREŠOVÁ
Nikola OŠŤÁDALOVÁ
Tereza KARAFIÁTOVÁ
Lenka KARAFIÁTOVÁ
Hana PTÁČNÍKOVÁ
Kateřina CETKOVSKÁ

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments