Dobrý večer, dnes je úterý 17.9.2019
svátek slaví Naděžda,
zítra Kryštof
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Loňská sezóna plná problémů je minulostí a v Mostkovicích jsou připraveni na nový ročník s celou řadou změn. Hned první výrazná změna nastala na trenérském postu, kde nyní usedl Ondřej Milar. Současně dlouholetý hráč mostkovického „A“-týmu, který jistě bude mít co nabídnout. Dále tento celek získal sedm posil. Mezi nimi i novou brankářku Kristýnu Pikartovou. Ta vystřídala Petru Holubovou. Dále přivedlo vedení zkušené hráčky i dravé mládí do budoucna.

Příprava probíhá již od poloviny července, aby byly hráčky co nejlépe připraveny. Tato dlouhá příprava s krátkou pauzou by mohla holkám pomoci k lepším výkonům, než jaké předváděly na konci sezóny.
Největší změny se udály v kabině. „Hlavním rozdílem je, že tu máme sedm nových hráček. Čtyři z nich hrávaly nebo měly něco společného s Novými Sady. To jsou dvě zkušenější hráčky a potom dvě, které teď měly pauzu od fotbalu a nyní se do toho vrátí u nás. Další dvě holky jsme přivedli z Klenovic, mají patnáct a skončily v mládeži. Poslední přírůstek je ze Slovenska,“ oznámil trenér Ondřej Milar.
První přípravný zápas Mostkovice odehrály s Líšní „B“ a připsaly si bezbrankovou remízu. Druhý měly na programu Vlkošem, což byla současně generálka na sezónu.
O tom, s jakými ambicemi vstoupí do tohoto ročníku, má nový trenér Milar jasno. „Výsledky jsou pro nás až na druhé koleji. Teď budeme chtít hlavně mužstvo stabilizovat a dostat ho do každého zápasu. Nemůže to skončit jak konec loňské sezóny. Když jsem viděl, jak ty holky dostávaly jeden debakl za druhým a stále se jen bránily, obdivuju je, že u toho vydržely. Letos chceme hrát z každým týmem vyrovnanou partii. Ale víme, že ta první čtyřka je odskočená více,“ uvedl kouč.

BRANKÁŘKA
Kristýna PIKARTOVÁ
HRÁČKY
Věra SMIČKOVÁ
Kateřina MARKOVÁ
Hana LEXOVÁ
Gabriela KOPŘIVOVÁ
Miroslava KALENDOVÁ
Kateřina FOJTOVÁ
Nela KRAVÁKOVÁ
Diana KAŇÁKOVÁ
Kateřina JANČÍKOVÁ
Barbora KARAFIÁTOVÁ
Natálie VAVERKOVÁ
Petra VŠETIČKOVÁ
Tereza ŠTEFKOVÁ
Monika VLKOVÁ
Markéta LISICKÁ
Aneta BAREŠOVÁ
Nikola OŠŤÁDALOVÁ
Tereza KARAFIÁTOVÁ
Lenka KARAFIÁTOVÁ
Hana PTÁČNÍKOVÁ
Kateřina CETKOVSKÁ

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments