Příjemnou noc, dnes je neděle 5.4.2020
svátek slaví Miroslava,
zítra Vendula
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Loňská sezóna plná problémů je minulostí a v Mostkovicích jsou připraveni na nový ročník s celou řadou změn. Hned první výrazná změna nastala na trenérském postu, kde nyní usedl Ondřej Milar. Současně dlouholetý hráč mostkovického „A“-týmu, který jistě bude mít co nabídnout. Dále tento celek získal sedm posil. Mezi nimi i novou brankářku Kristýnu Pikartovou. Ta vystřídala Petru Holubovou. Dále přivedlo vedení zkušené hráčky i dravé mládí do budoucna.

Příprava probíhá již od poloviny července, aby byly hráčky co nejlépe připraveny. Tato dlouhá příprava s krátkou pauzou by mohla holkám pomoci k lepším výkonům, než jaké předváděly na konci sezóny.
Největší změny se udály v kabině. „Hlavním rozdílem je, že tu máme sedm nových hráček. Čtyři z nich hrávaly nebo měly něco společného s Novými Sady. To jsou dvě zkušenější hráčky a potom dvě, které teď měly pauzu od fotbalu a nyní se do toho vrátí u nás. Další dvě holky jsme přivedli z Klenovic, mají patnáct a skončily v mládeži. Poslední přírůstek je ze Slovenska,“ oznámil trenér Ondřej Milar.
První přípravný zápas Mostkovice odehrály s Líšní „B“ a připsaly si bezbrankovou remízu. Druhý měly na programu Vlkošem, což byla současně generálka na sezónu.
O tom, s jakými ambicemi vstoupí do tohoto ročníku, má nový trenér Milar jasno. „Výsledky jsou pro nás až na druhé koleji. Teď budeme chtít hlavně mužstvo stabilizovat a dostat ho do každého zápasu. Nemůže to skončit jak konec loňské sezóny. Když jsem viděl, jak ty holky dostávaly jeden debakl za druhým a stále se jen bránily, obdivuju je, že u toho vydržely. Letos chceme hrát z každým týmem vyrovnanou partii. Ale víme, že ta první čtyřka je odskočená více,“ uvedl kouč.

BRANKÁŘKA
Kristýna PIKARTOVÁ
HRÁČKY
Věra SMIČKOVÁ
Kateřina MARKOVÁ
Hana LEXOVÁ
Gabriela KOPŘIVOVÁ
Miroslava KALENDOVÁ
Kateřina FOJTOVÁ
Nela KRAVÁKOVÁ
Diana KAŇÁKOVÁ
Kateřina JANČÍKOVÁ
Barbora KARAFIÁTOVÁ
Natálie VAVERKOVÁ
Petra VŠETIČKOVÁ
Tereza ŠTEFKOVÁ
Monika VLKOVÁ
Markéta LISICKÁ
Aneta BAREŠOVÁ
Nikola OŠŤÁDALOVÁ
Tereza KARAFIÁTOVÁ
Lenka KARAFIÁTOVÁ
Hana PTÁČNÍKOVÁ
Kateřina CETKOVSKÁ

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar