Dobré odpoledne, dnes je úterý 15.10.2019
svátek slaví Tereza,
zítra Havel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Taková kanonáda se jen tak nevidí. V utkání 6. kola Přeboru OFS Prostějov-II. třídy mezi Vrahovicemi a Dobromilicemi padlo hned 11 branek! A navíc mohlo i mnohem víc... Oba týmy předváděly ofenzivní podívanou plnou obrovských šancí a na straně Vrahovic také mnoha brejků. Infarktový zápas měl neméně dramatický závěr, kdy se Dobromilice dotáhly na rozdíl jedné branky. A v nastaveném čase dokonce padla jedna červená karta. U toho všeho byl i Večerník!

Jak utkání skončilo, tak také začalo: divoce. Už ve 3. minutě se poprvé měnilo skóre, když Jakub Kratochvíl z Dobromilic trefil přesně k tyči – 0:1. Pomohlo mu i uklouznutí jeho soupeře, který mu tak dal hodně prostoru. Už v 6. minutě pak mohlo být srovnáno. Nejprve opět zahrozil hostující Kratochvíl, jenže pak obrana propadla, navíc chyboval i brankář Dobromilic. Od odkryté brány ale nakonec defenziva míč stačila včas vykopnout. Kratochvíl s Fialkou také mohli v 9. minutě skóre naopak navýšit, rychlý útok ale skončil nepřesnou ránou. Diváci se zkrátka ani na chvíli nenudili.
A brzy se ti domácí dočkali. Studený si našel před bránou míč ve vzduchu a v 11. minutě bylo srovnáno – 1:1. Nato zakombinoval Varga s Dvořákem a výsledkem bylo otočení skóre od Vargy – 2:1. Vrahovice navíc před koncem poločasu ještě zvýšily. Brankář Nosek neuhlídal bližší, v tomto případě pravou, tyč a bylo to už 3:1. Jenže už ve 35. minutě dal hostům další naději Šenkyřík. Ač byl natěsno bráněný, důrazem se dostal ke střele, s níž si domácí gólman neporadil – 3:2. Už tři minuty na to už ale Vrahovice opět vedly o dvě branky. Gólman hostí chyboval a Studený mohl v poklidu zamést míč do svatyně – 4:2. To vše paradoxně po obrovské šanci Dobromilic, kterou spálil Šoc. Do přestávky si týmy připsaly po velké šanci. Ale Dvořák s Abelesem neuspěli, a zejména druhý jmenovaný mohl s časem, co měl, naložit lépe.
Druhá polovina zápasu zprvu nepřinesla tolik vzrušení. Ve 48. minutě sice zahrozil domácí Dvořák, ale nedal. Na nějakou dobu to navíc bylo vše. Zápas se na chvíli změnil v zákopovou válku. Až v 56. minutě se v šanci ocitl Studený, vzdálenější tyč ale minul. V 68. minutě se už ale skóre opět měnilo a klid na hřišti byl ten tam. Domácí se zásluhou Vargy dostali za obranu soupeře a po následné nahrávce na Dvořáka už to bylo o tři branky – 5:2. Jenže Dobromilice také neřekly poslední slovo. Fialka na vhrli měl prostor, nevěděl co s míčem. A tak ho prostě napral na bránu, pomalu z půlky hřiště. K údivu všech míč skončil přesně u tyče – 5:3. V 72. minutě se pak v bráně zaskvěl Nosek, když špičkami prstů vyrazil herdu od Kratochvíla.
Zápas gradoval, tempo rostlo. I proto, že Rochla se třináct minut před koncem dostal pomalu na polovině hřiště ke standardce. Nerozmýšlel se, poslal míč na bránu a brankář byl bezmocný – 5:4! Vrahovický Dvořák však opět přišel jako spása. Zejména jeho spolupráce s Vargou v 85. minutě zajistila Vrahovicím vítězství - 6:4. Navíc, i když to už vypadalo, že je hotovo, opět tu byl útok hostí. Tři minuty před koncem se totiž dostal nadvakrát k míči Kratochvíl a u levé tyče přehodil brankáře – 6:5. Závěrečný nápor se však nekonal. Vrahovicím se dařilo držet hru daleko od své brány. Nezměnil na tom nic fakt, že Dvořák po hádanici u rohového praporku a následném nakopnutí míče do soupeře dostal červenou kartu. Čas už hostujícímu týmu na další odpověď nezbyl a po divokém utkání se musel před svými soky sklonit.

Pozápasové hodnocení trenérů
David MEZULIÁNEK – TJ Sokol Vrahovice
„V žádném případě nejsem spokojený. První poločas byl pěkný a já doufal, že po zápase v Tištíně, to vzadu bude lepší. Soupeř hrál vyloženě na nakopávané balony, to viděli všichni. Dostali jsme pět branek, nad tím se musíme zamyslet. Že jich dáme šest, je dobře, ale ten druhý poločas z naší strany dobrý nebyl. Měli jsme si míč více podržet a soupeře dorazit. Nic víc se s tím nedalo dělat. V závěru zbytečná červená karta, mám z toho prostě rozporuplné pocity.“
Michal ROCHLA – FC Dobromilice
„Opravdu nevím, jak to zhodnotit. Prostě klasický zápas s Vrahovicemi. Hodně gólů na obou stranách. Obrana… Já nevím, prostě nevím, co vám mám na to říct... Vyloženě hektický zápas. Fakt to ale zhodnotit nedokážu.“
Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments