Příjemnou noc, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velká obměna kádru a také realizačního týmu zřejmě zabírá. Mostkovicím ženám se podařil vstup do sezóny na výbornou. V premiéře nového ročníku Moravskoslezské divize žen skupiny „D“ zavítaly na půdu Březnice, kde je čekal houževnatý soupeř a také nehezké počasí. V deštivém počasí vyhrály nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 a soutěž otevřely tříbodovým ziskem, který jistě hráčky motivuje i do dalších soubojů.

Do utkání vstoupily hostující hráčky daleko lépe než domácí družina. Hned na začátku si vytvořily gólové šance a jedna z nich skončila úspěchem, kdy se prosadila Marková. Mostkovice si vedení ze sedmé minuty pohlídaly až do závěrečného hvizdu. Soupeřky si sice dokázaly vytvořit herní převahu, ale hostující obrana je do šancí nepouštěla. Velkou příležitost si ve druhé půli za nepříjemného deště připravila Smičková, ale ani ona nedokázala překonat brankářku z přímého kopu a přidat druhý uklidňující gól. V brance se znovu představila Ptáčníková při absenci brankářky Pikartové a připsala si čisté konto. K dobrému výkonu pomohly také střídající hráčky, kterých je v Mostkovicích konečně dostatek.
„Utkání jsme rozhodli v prvních deseti minutách, kdy jsme dokázali soupeřky překvapit. Zaslouženě jsme se dostali do vedení, ale po naší brance Březnice přebírala iniciativu. Další důležitý moment přišel po půlhodině, kdy se nám zranila střelkyně branky Marková, a od té doby si domácí vytvářeli ještě větší převahu. I přes tlak jsme ale bránili dobře a nepustili jsme soupeřky do žádné velké šance. Vybojované vítězství, za které bych chtěl holkám poděkovat,“ zhodnotil úvodní vystoupení nový trenér Mostkovic Ondřej Milar.
V dalším kole se přestaví ženy v domácím prostředí. Tuto neděli 15. září od 11:00 hodin hostí Valašské Klobouky.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments