Dobrý večer, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Sedmé kolo nabídlo ve skupině „B“ I.B třídy Olomouckého KFS další regionální derby. Domácí Otaslavice v sobotním duelu přivítaly nedaleké Klenovice na hané. Souboj dvou celků bojujících momentálně ve spodku tabulky sliboval zajímavou zápletku. Hosté nastoupili s velmi dobře fungující defenzivou, která na „Metle“ platila. Z brejkových situací se dostali do tříbrankového vedení a zápas už nepustili. Velkým negativem byl výkon hlavního arbitra. Ten zápas příliš nezvládal od první minuty a na hře to bylo znát.

Stav před výkopem
Jak jsme již zmínili, pro oba celky šlo o velmi důležité střetnutí. Ani jeden z týmů nevstoupil do sezóny nejlépe a před začátkem ročníku si určitě nepředstavovaly, že v sedmém kole to bude doslova boj o přežití. Tímto duelem, a především tříbodovým ziskem v něm, by se jeden z nich mohl odrazit k lepším zítřkům. Ještě před prvním hvizdem ale oba trenéři počítali ztráty ve svých řadách, což mělo mužstva na pozoru.Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-