Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Sedmé kolo nabídlo ve skupině „B“ I.B třídy Olomouckého KFS další regionální derby. Domácí Otaslavice v sobotním duelu přivítaly nedaleké Klenovice na hané. Souboj dvou celků bojujících momentálně ve spodku tabulky sliboval zajímavou zápletku. Hosté nastoupili s velmi dobře fungující defenzivou, která na „Metle“ platila. Z brejkových situací se dostali do tříbrankového vedení a zápas už nepustili. Velkým negativem byl výkon hlavního arbitra. Ten zápas příliš nezvládal od první minuty a na hře to bylo znát.

Stav před výkopem
Jak jsme již zmínili, pro oba celky šlo o velmi důležité střetnutí. Ani jeden z týmů nevstoupil do sezóny nejlépe a před začátkem ročníku si určitě nepředstavovaly, že v sedmém kole to bude doslova boj o přežití. Tímto duelem, a především tříbodovým ziskem v něm, by se jeden z nich mohl odrazit k lepším zítřkům. Ještě před prvním hvizdem ale oba trenéři počítali ztráty ve svých řadách, což mělo mužstva na pozoru.Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments