Dobré ráno, dnes je úterý 22.10.2019
svátek slaví Sabina,
zítra Teodor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve velmi nepříjemnou vzpomínku se proměnil souboj ve skupině „B“ I.B třídy Olomouckého KFS mezi Smržicemi a Jesencem-Dzbelem. Běžela 87. minuta, když se těsně před pokutovým územím k zemi skácel hostující hráč Petr Ullmann. A nezvedal se. V mžiku se kolem něj vytvořil hlouček a na stadionu se rozhostilo ticho. Výsledek? Pohled na sanitku, která pár minut poté přijela rovnou na hřiště, aby hráče, který je zároveň trenérem konického „áčka“, odvezla.

„Prostě se najednou skácel na zem. Nebyl tam žádný kontakt,“ popsal situaci brankář Jesence-Dzbelu Roman Burget, který dramatický okamžik viděl přímo před sebou. Sám Petr Ullmann o den později telefon nezvedal, trenér Petr Tichý nicméně objasnil Večerníku, jak na tom Ullmann aktuálně je. „Má těžký otřes mozku. Asi po ráně, kterou předtím během zápasu obdržel,“ prozradil. Ullmann je i nadále v nemocnici. „Nevím, jak dlouho tam bude. Tuším, že mu mají dělat CT, a ze zkušenosti u syna vím, že je to celkově tak na tři dny,“ dodal Petr Tichý. „Hlavní ale je, aby byl Petr v pořádku,“ přeje si kouč.

Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments