Dobré odpoledne, dnes je pátek 17.1.2020
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve velmi nepříjemnou vzpomínku se proměnil souboj ve skupině „B“ I.B třídy Olomouckého KFS mezi Smržicemi a Jesencem-Dzbelem. Běžela 87. minuta, když se těsně před pokutovým územím k zemi skácel hostující hráč Petr Ullmann. A nezvedal se. V mžiku se kolem něj vytvořil hlouček a na stadionu se rozhostilo ticho. Výsledek? Pohled na sanitku, která pár minut poté přijela rovnou na hřiště, aby hráče, který je zároveň trenérem konického „áčka“, odvezla.

„Prostě se najednou skácel na zem. Nebyl tam žádný kontakt,“ popsal situaci brankář Jesence-Dzbelu Roman Burget, který dramatický okamžik viděl přímo před sebou. Sám Petr Ullmann o den později telefon nezvedal, trenér Petr Tichý nicméně objasnil Večerníku, jak na tom Ullmann aktuálně je. „Má těžký otřes mozku. Asi po ráně, kterou předtím během zápasu obdržel,“ prozradil. Ullmann je i nadále v nemocnici. „Nevím, jak dlouho tam bude. Tuším, že mu mají dělat CT, a ze zkušenosti u syna vím, že je to celkově tak na tři dny,“ dodal Petr Tichý. „Hlavní ale je, aby byl Petr v pořádku,“ přeje si kouč.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Pomahame tancem
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Kdyby se o víkendu konaly komunální volby, komu byste dali svůj hlas?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments