Dobré ráno, dnes je úterý 22.10.2019
svátek slaví Sabina,
zítra Teodor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dvě zcela odlišné tváře předvedlo v uplynulém týdnu prostějovské eskáčko. Zatímco ve středu na stadionu prvoligového Liberce zanechalo i přes porážku velmi slušný dojem týmu, který je schopen sehrát otevřenou partii i s prvoligovým, nesporně kvalitnějším klubem, pak v sobotu zanechalo u nepočetných domácích diváků jistou pachuť. Pachuť týmu, který hazarduje se svou pověstí, který se nechá od ani ne průměrného soupeře zatlačit do defenzivy a víceméně čeká na okamžik, kdy dostane branku. Stylizace ovce vedené na porážku rozhodně není ta, kterou by fanoušci kdekoli na světě ocenili.

Přitom před utkáním 10. kola Fortuna:Národní ligy vše hrálo Prostějovu do karet. Pravda trenér Oldřich Machala se musel obejít bez ofenzivního záložníka Jana Koudelku, a to nejen pro tento zápas s Chrudimí. Zkušený a úspěšný reprezentant České republiky v malé kopané totiž odletěl s týmem na třetí světový šampionát k protinožcům. V australském Perthu budou čeští reprezentanti v roli největšího favorita obhajovat titul z roku 2017 z Tuniska.Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments