Dobré ráno, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 

Ani držovickým ženám se nepodařilo získat o minulém víkendu nějaký ten bodík. Ve vyrovnaném utkání proti favoritovi po poločase prohrávaly o jedinou branku. Ve druhé půli šla pod sprchy hostující hráčka již po padesáti minutách, ale početní převahu nedokázaly svěřenkyně trenéra Jetele využít.

I když proti favoritům tak Držovice odehrály více než důstojný duel. V prvním poločase se svými sokyněmi držely krok, ale jedinou branku dal soupeř. Po šťastné teči se míč dostal až do branky a do kabin se tak šlo za stavu 0:1. Druhý poločas začal pro Držovice dobře. Hned v padesáté třetí minutě byla vyloučena Ingrová, která zastavila unikající útočnici. Domácí hráčky měly převahu, ale šance využít nedokázaly, a tak zůstaly bez bodu.
„Utkání jsme odehráli velmi dobře, ale bohužel nás trápí koncovka už pěkných pár zápasů. Velmi mě mrzí, že jsme nedokázali využít převahu, kterou jsme si ve druhém poločase po červené kartě připravili. Příští týden musíme napravit dojem domácím zápasem s Bezměrovem,“ hodnotil trenér Držovic Tomáš Jetel.
Příští neděli tedy čeká ženy poslední kolo podzimu na domácí půdě proti Bezměrovu, který se v posledních zápasech výsledkově zvedl. Utkání začne ve 14.30 hodin.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments