Dobré odpoledne, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 

Ani držovickým ženám se nepodařilo získat o minulém víkendu nějaký ten bodík. Ve vyrovnaném utkání proti favoritovi po poločase prohrávaly o jedinou branku. Ve druhé půli šla pod sprchy hostující hráčka již po padesáti minutách, ale početní převahu nedokázaly svěřenkyně trenéra Jetele využít.

I když proti favoritům tak Držovice odehrály více než důstojný duel. V prvním poločase se svými sokyněmi držely krok, ale jedinou branku dal soupeř. Po šťastné teči se míč dostal až do branky a do kabin se tak šlo za stavu 0:1. Druhý poločas začal pro Držovice dobře. Hned v padesáté třetí minutě byla vyloučena Ingrová, která zastavila unikající útočnici. Domácí hráčky měly převahu, ale šance využít nedokázaly, a tak zůstaly bez bodu.
„Utkání jsme odehráli velmi dobře, ale bohužel nás trápí koncovka už pěkných pár zápasů. Velmi mě mrzí, že jsme nedokázali využít převahu, kterou jsme si ve druhém poločase po červené kartě připravili. Příští týden musíme napravit dojem domácím zápasem s Bezměrovem,“ hodnotil trenér Držovic Tomáš Jetel.
Příští neděli tedy čeká ženy poslední kolo podzimu na domácí půdě proti Bezměrovu, který se v posledních zápasech výsledkově zvedl. Utkání začne ve 14.30 hodin.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-