Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

K příjemným vzpomínkám na léto se nyní s odstupem vrací čechovičtí sportovci. Ti 31. srpna uspořádali akci O Pohár primátora města Prostějova. V pořadí 11. ročník turnaje přípravek přivítal hráče ročníku 2009 a mladší. Turnaje se tehdy zúčastnilo osm mužstev, bohužel se akce potýkala s tím, s čím většina letních sportovních událostí: na poslední chvíli se totiž odhlásily dva týmy. Od rána osm týmů hrálo systémem každý s každým osmnáct minut, na dvou hřištích a celkově se odehrálo osmadvacet utkání.

Účastníci turnaje byly výběry1.SK Prostějov, Sigma Olomouc, 1. HFK Olomouc, MFK Vítkovice, TJ Svitavy, Jiskra Rýmařov, Sokol Olšany a domácí Sokol Čechovice. „Prakticky od začátku šel jednoznačně za vítězstvím silný tým Sigmy Olomouc, který nakonec prošel celým kláním bez prohry a se ztrátou dvou bodů, za remízu s druhým týmem ze Svitav. Také tento tým prošel turnajem bez prohry, ale měl dvě remízy,“ okomentoval Josef Sklenář počínání nejlepších celků klání. Třetí místo obsadil celek MFK Vítkovice a domácí Sokol Čechovice vybojoval tehdy 7. místo.
Slavnostní vyhlášení a předání cen všem zúčastněným týmům začalo chvíli po skončení finále a ceny předával první náměstek primátora města Prostějova Jiří Pospíšil. Nejlepším hráčem turnaje se stal Šimon Kristek ze Sigmy Olomouc a nejlepším brankářem Adam Halouzka z domácího celku. „S průběhem turnaje jsem velmi spokojeni, vše organizačně klapalo a za to bych chtěl všem, kteří se na přípravě tohoto turnaje podíleli, ještě jednou poděkovat. Také bych chtěl poděkovat samozřejmě městu Prostějov a primátoru Františku Jurovi, který nad tímto turnajem převzal záštitu, dále Nadačnímu fondu Olomouckého krajského fotbalového svazu a komisi mládeže Fotbalové asociace ČR. Pevně věříme, že příští rok budeme pořádat již dvanáctý ročník tohoto mládežnického turnaje,“ zhodnotil turnaj hlavní pořadatel Michal Juryšek. 

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments