Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský magistrát podpoří druholigové fotbalisty. Radní na svém posledním jednání dali zelenou provedení zadávacího řízení podlimitní veřejné zakázky na propagační služby pro statutární město Prostějov v rámci fotbalových utkání „A“-týmu mužů a dalších aktivit klubu 1.SK Prostějov v sezóně 2019/2020. Zjednodušeně řečeno. Stejně jako hokejisté bude fotbalový klub za tři a půl milionu korun zajišťovat pro město reklamu a propagaci.

„Osloven tak bude jediný výhradní dodavatel, a to fotbalový klub 1.SK Prostějov. Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování propagačních a reklamních služeb během fotbalových utkání „A“-týmu mužů a dalších doprovodných aktivit sportovního klubu ve fotbalové sezóně 2019/2020 v rámci FORTUNA:Národní ligy,“ uvedl primátor města a současně předseda klubu František Jura s tím, že celková předpokládaná hodnota veřejné zakázky je 3,5 milionu korun bez DPH. „Jednací skupina posoudí naplnění požadavků zadavatele, cenovou nabídku a doložení požadované způsobilosti a kvalifikace,“ doplnil Jura.
Po sjednání a uzavření bude smlouva o propagaci, s ohledem na dodržení zásady transparentnosti postupu zadavatele, zveřejněna na profilu zadavatele. „Poskytování propagačních služeb bude financováno výhradně z prostředků města,“ ujistil dále první muž Prostějova i fotbalového klubu.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments