Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Víkendový program byl ke Kralicím na Hané milosrdný. Přihrál jim Mohelnici, kterou se podařilo svěřencům Petra Gottwalda přehrát. A získat cennou výhru. O něco hůře tentokrát dopadla Lipová. Ta si v zápase, který rozhodně nepřinesl brankové hody, připsala body pouze dva.

Těžký zápas za sebou mají hráči Lipové. Ve Velkých Losinách se doslova museli prokousávat k bodům. Nakonec mají dva, ale úspěch v utkání visel na vlásku: soupeř Lipovou pořádně trápil a svěřenci Pavla Růžičky tak měli co dělat, aby bodově navázali na předešlé úspěchy. Své o tom říká i skutečnost, že byl trenérem Lipové za nejlepšího hráče týmu označený bez pochyb brankář Výmola.
Zejména úvod utkání se podle Pavla Růžičky nevydařil. O herní pohodě se nemohlo v žádném případě hovořit. „Hlavně první půle byla velice špatná. Domácí byli lepší, fotbalovější, byli dříve u míče. Hodně nás podržel gólman,“ přiznal Pavel Růžička. Po přestávce ale přišlo zlepšení a zklidnění hry. „Hráli jsme lépe. Vytvořili jsme si i nějaké šance, ale nedařilo se je proměňovat. Remíza byla asi spravedlivá. V penaltách nám pak chytil brankář dvě, Výmola byl dnes jednoznačně nejlepším hráčem,“ ocenil kvality svého brankáře Růžička.
A jak byl po zápase spokojený? Lipová ztratila bod a může to klidně přispět k ohrožení pozice těsně pod špicí soutěže. Pavel Růžička byl ale s konečnou dělbou bodů přeci jen spokojený. „Beru to po prvním poločase jako úspěch. Nebyla tam z naší strany ani dostatečná bojovnost. Dva body tedy beru všemi deseti,“ poznamenal trenér Lipové. Jeho tým čeká na podzim ještě jedno utkání. Tuto sobotu od 14.00 hodin přivítá na svém hřišti tým z Ústí u Hranic.


Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments