Dobré ráno, dnes je úterý 18.2.2020
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Eskáčko uzavře první polovinu soutěže pátečním duelem na brněnském stadionu proti Zbrojovce. Krajskou soutěž i okres čeká poslední kolo před zimní přestávkou. Kralice i Lipová se představí doma v sobotním programu. V okresu se čeká pikantní souboj mezi dvěma nejlepšími celky v Horním Štěpánově.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Svěřence trenéra Machaly čeká poslední protivník, proti kterému se letos ještě nestřetli. Už v pátečním večeru nastoupí v Brně proti Zbrojovce. Ta se od začátku ročníku nezříká boje o přímý postup a návrat do nejvyšší fotbalové ligy. Její výsledky jsou ovšem velmi kolísavé a zatím jsou na čtvrtém místě. O tom, že budou v tomto utkání favoritem, ale není pochyb. Prostějov ovšem dokázal letos vyloupit i třeba Hradec Králové, takže určitě nemusí být bez šance ani v Brně.
Pátek 8. 11. – 19:00
FC Zbrojovka Brno – 1.SK Prostějov

Clean4you krajský přebor muži
Krajský přebor čeká předehrávka jarní části. Poslední kolo před zimním spánkem odehrají oba regionální celky na domácí půdě. V prvním kole dostaly jak Lipová, tak Kralice od svých víkendových soupeřů nařezáno, takže o motivaci bude jistě postaráno.
Kralice přivítají Velké Losiny. Svěřenci hrajícího trenéra Gottwalda se výsledkově na konci podzimu zvedají a rádi by přidali i třetí výhru v řadě. Velké Losiny jsou navíc o pouhý bod za domácím výběrem a půjde tedy „o šest bodů“.
Do Lipové přijede Ústí, které se vyhřívá na třetí příčce. Hráči kouče Růžičky by se v případě výhry na svého soupeře dotáhli a završili by tímto velmi vydařenou podzimní část po návratu do nejvyšší krajské soutěže.
Sobota 9. 11. – 14:00
FC Kralice na Hané – Velké Losiny
SK Lipová – Sokol Ústí

OFS II. třída
Okresní přebor odehraje poslední podzimní kolo během víkendu. Sobotním program nabídne dvě utkání a zbylých pět duelů uvidí fanoušci v neděli. Nejsledovanějším zápasem bude určitě souboj dvou zatím nejlepších celků okresu. Do Horního Štěpánova přijede jistý půlmistr z Vrahovic. Pokud Štěpánov bude chtít na jaře dýchat hostům na záda, musí doma zvítězit. V opačném případě by šly Vrahovice do velkého trháku po podzimu. „Sám jsem zvědavý, jak bude sobotní utkání vypadat. Rádi bychom si domů odvezli všechny body, ale víme, že nás nečeká nic lehkého,“ prozradil trenér Vrahovic David Mezuliánek, který se byl na soupeře podívat minulý víkend v Brodku u Prostějova. Druhý sobotní duel bude v nedalekém Brodku u Konice, kam přijedou Držovice.
Neděle přinese další souboj „B“ mužstev. Kralice doma přivítají Plumlov. Němčice si budou chtít připsat další body proti posledním Výšovicím. Skalku čeká nelehký duel proti pravidelně bodujícímu Brodku u Prostějova. Do Vícova zavítá rezerva Určic a v Tištíně uvidí derby s Dobromilicemi.
Sobota 9. 11. – 14:00
Jiskra Brodek u Konice – TJ Sokol Držovice
TJ Horní Štěpánov – Sokol Vrahovice
Neděle 10. 11. – 14:00
FC Kralice na Hané „B“ – Sokol Plumlov „B“
FK Němčice nad Hanou – FK Výšovice
FK Skalka 2011 – Sokol Brodek u PV
Sokol Vícov – Sokol Určice „B“
TJ Tištín – FC Dobromilice

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments