Příjemnou noc, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Eskáčko uzavře první polovinu soutěže pátečním duelem na brněnském stadionu proti Zbrojovce. Krajskou soutěž i okres čeká poslední kolo před zimní přestávkou. Kralice i Lipová se představí doma v sobotním programu. V okresu se čeká pikantní souboj mezi dvěma nejlepšími celky v Horním Štěpánově.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Svěřence trenéra Machaly čeká poslední protivník, proti kterému se letos ještě nestřetli. Už v pátečním večeru nastoupí v Brně proti Zbrojovce. Ta se od začátku ročníku nezříká boje o přímý postup a návrat do nejvyšší fotbalové ligy. Její výsledky jsou ovšem velmi kolísavé a zatím jsou na čtvrtém místě. O tom, že budou v tomto utkání favoritem, ale není pochyb. Prostějov ovšem dokázal letos vyloupit i třeba Hradec Králové, takže určitě nemusí být bez šance ani v Brně.
Pátek 8. 11. – 19:00
FC Zbrojovka Brno – 1.SK Prostějov

Clean4you krajský přebor muži
Krajský přebor čeká předehrávka jarní části. Poslední kolo před zimním spánkem odehrají oba regionální celky na domácí půdě. V prvním kole dostaly jak Lipová, tak Kralice od svých víkendových soupeřů nařezáno, takže o motivaci bude jistě postaráno.
Kralice přivítají Velké Losiny. Svěřenci hrajícího trenéra Gottwalda se výsledkově na konci podzimu zvedají a rádi by přidali i třetí výhru v řadě. Velké Losiny jsou navíc o pouhý bod za domácím výběrem a půjde tedy „o šest bodů“.
Do Lipové přijede Ústí, které se vyhřívá na třetí příčce. Hráči kouče Růžičky by se v případě výhry na svého soupeře dotáhli a završili by tímto velmi vydařenou podzimní část po návratu do nejvyšší krajské soutěže.
Sobota 9. 11. – 14:00
FC Kralice na Hané – Velké Losiny
SK Lipová – Sokol Ústí

OFS II. třída
Okresní přebor odehraje poslední podzimní kolo během víkendu. Sobotním program nabídne dvě utkání a zbylých pět duelů uvidí fanoušci v neděli. Nejsledovanějším zápasem bude určitě souboj dvou zatím nejlepších celků okresu. Do Horního Štěpánova přijede jistý půlmistr z Vrahovic. Pokud Štěpánov bude chtít na jaře dýchat hostům na záda, musí doma zvítězit. V opačném případě by šly Vrahovice do velkého trháku po podzimu. „Sám jsem zvědavý, jak bude sobotní utkání vypadat. Rádi bychom si domů odvezli všechny body, ale víme, že nás nečeká nic lehkého,“ prozradil trenér Vrahovic David Mezuliánek, který se byl na soupeře podívat minulý víkend v Brodku u Prostějova. Druhý sobotní duel bude v nedalekém Brodku u Konice, kam přijedou Držovice.
Neděle přinese další souboj „B“ mužstev. Kralice doma přivítají Plumlov. Němčice si budou chtít připsat další body proti posledním Výšovicím. Skalku čeká nelehký duel proti pravidelně bodujícímu Brodku u Prostějova. Do Vícova zavítá rezerva Určic a v Tištíně uvidí derby s Dobromilicemi.
Sobota 9. 11. – 14:00
Jiskra Brodek u Konice – TJ Sokol Držovice
TJ Horní Štěpánov – Sokol Vrahovice
Neděle 10. 11. – 14:00
FC Kralice na Hané „B“ – Sokol Plumlov „B“
FK Němčice nad Hanou – FK Výšovice
FK Skalka 2011 – Sokol Brodek u PV
Sokol Vícov – Sokol Určice „B“
TJ Tištín – FC Dobromilice

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments