Dobré odpoledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

A pokračujeme dál! Koncem loňského listopadu zazněly poslední hvizdy píšťalek a dění na fotbalových trávnících Prostějovska pro sezónu 2019/2020 na čas utichlo. Podzimním bojům je nenávratně konec a nastal tak bezvýhradný čas bilancování. Jak se týmům dařilo? Plnily očekávání, nebo zklamaly? A co za změny a kouzla na vylepšení svých pozic chystají do jarní části? Na tyto a další otázky se v PROSTĚJOVSKÉM Večerníku tradičně zaměřujeme každou přestávku mezi půlsezónami.

Nejinak tomu je i během této dlouhé zimní přestávky. První dvě čísla bezprostředně po skončení první poloviny soutěžního ročníku vám přinesla tradiční předkrm v podobě shrnutí soutěží dospělých, po nichž následovaly mládežnické kategorie. V dalších dvou vydáních jsme se věnovali uplynulému dění v prostějovském eskáčku. Nejprve to bylo ryze ohlédnutí za první polovinou ve Fortuna:Národní lize, druhá část patřila jednak hodnocení hráčů, ale i žhavému aktuálnímu dění.
Po vánočním a novoročním odloučení jsme v čísle 2 letošního roku zabrousili na krajské trávníky, kde chvíli vytrváme. V polovině ledna to byl Krajský přebor, následoval monitoring dění v I.A třídě skupině B, kde má Prostějovsko hned půltucet zástupců, a byl tudíž rozdělen do dvou vydání. Dnes je na řadě soutěž o stupínek níže, tedy I.B třída, skupina „A“ Olomouckého KFS. Zdejší region má v této grupě hned pět želízek, kteří obsadili všechny části tabulky. I v případě této soutěže přinášíme podzimní tabulky, statistiky i postřehy aktérů.
A drobnohledy dalších regionálních klubů včetně „béčka“ I.B třídy budeme pokračovat i nadále. Před startem jarních bojů se dostane na všechny soutěže OFS Prostějov a neopomeneme ani ženy s mládeží.


Vše o podzimní části v I.B třídě Olomouckého KFS čtěte v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 10. února

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-