Dobré poledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po roční odmlce se do I.B třídy Olomouckého LFS, kam před sestupem neodmyslitelně patřila, vrátila „Vrchátka“. Návrat do krajské soutěže znamená po podzimu pro partu z jižní části regionu více než solidní vystoupení a osmé místo ve velmi vyrovnaném středu tabulky. I když by samozřejmě mohlo být i lépe, na nováčka soutěže rozhodně nejde o špatný výsledek.

Podzimní forma výběru kouče Panáčka přitom byla jako na houpačce. Žádná dlouhá vítězná série, ale také zároveň žádné dlouhé čekání na body. „Naši hráči mají podle mého názoru navíc, než co jsme na podzim předvedli. Myslím si, že jsme s nikým extra nepropadli, kolikrát jsme spíše dopláceli na nemohoucnost v zakončení,“ nešetřil poměrně překvapiv kritikou Miroslav Panáček kouč Vrchoslavic.
O dalších příčinách svých pocitů měl jasno. „Hodně nám také ublížil rok v Okresním přeboru. Tam jsme byli zvyklí do každého soupeře celý zápas bušit a moc nemyslet na zadní vrátka. Z tohoto stylu jsme moc nepolevili, jenže v krajské soutěži už vás dokáží celky za chyby a špatný návrat do obrany trestat.“
V přípravě, kterou mužstvo odstartovalo včera (tj. v neděli 9. února – pozn.red.), se tak bude pracovat jak na kondici, tak na lepší poziční hře. Klub plánuje větší množství přátelských utkání. „Jelikož pocházím z Chropyně, odehrajeme většinu přátelských duelů na tamní umělce. Rád bych se domluvil i na nějakých zápasech v týdnu místo tréninku. Větší část mužstva chodila hrát sálovku, tak z nich nyní musíme zase dostat zcela jiný styl fotbalu, který se v hale praktikuje,“ plánuje trenér Panáček.
O případných změnách v kádru se ještě bude rozhodovat. Se současným stavem panuje ovšem relativní spokojenost. Cílem pro jarní část bude udržení klidného středu. Hlavně se vyhnout záchranářským starostem. O síle svého mužstva trenér vůbec nepochybuje a věří, že spíše ještě přijde posun směrem nahoru. „Kádr je podle mého opravdu kvalitní, když budeme dobře pracovat a vyvarujeme se těch absolutně zbytečných chyb, kterých děláme mnoho. A navrch přidáme lepší koncovku, měli bychom tabulkou stoupat výš než padat ještě níž. Na druhou stranu člověk nikdy neví, rozhoduje především forma, která ne vždy každému vydrží. Ani profesionálové nedokáží zopakovat dvakrát stejný výkon,“ glosoval na závěr vrchoslavický kouč Miroslav Panáček.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-