Dobré odpoledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Fotbal stranou. Ve čtvrtek 6. února navždy odešel bývalý vynikající fotbalista i trenér mládeže Ivo Rek. O této smutné zprávě nejprve informoval klub Haná Prostějov, kde strávil většinu své kariéry. Pan Ivo Rek zesnul v pouhých 46 letech.

Velmi smutný i rozpačitý z této události je také nynější trenér mužů Hané Prostějov Daniel Kolář, který si ihned vybavil jednu s nejkrásnějších vzpomínek na zesnulého. „S Ivošem jsme spolu hráli za Hanou Prostějov dlouhou dobu. Nejsilnější zážitek, jaký jsem s ním zažil, byla určitě dovolená v roce 2014, kdy jsme se vydali do Brazílie na mistrovství světa ve fotbale. Strávili jsme tam více než jen 14 dní krásné dovolené. Zahráli jsme si zápas na slavné pláži Copacabana, ve kterém Ivoš vstřelil proti mezinárodním soupeřům tři branky. Teď na to vzpomínám opravdu hodně. Je mi to hrozně líto, všichni v Hané na něj vzpomínáme jen v dobrém a chceme popřát rodině upřímnou soustrast,“ sdělil Večerníku trenér Hané Daniel Kolář.
Velice hezky na něj vzpomíná i trenér mládeže, velký kamarád a bývalý spoluhráč Robert Skládal. „Výborný kamarád, fotbalista, člověk do party, který nikdy nezkazil žádnou legraci a sám se na nich podílel. Dokázal utužovat kolektiv a byl prostě úžasný. Odehráli jsme spolu spoustu zápasů. Během naší kariéry se na hřišti vystřídaly dvě generace a my se tam stále drželi. Ivo se pak vydal i na trenérskou dráhu, kdy vedl mládež nejdříve v Hané, potom se dostal i do 1.SK Prostějov. Dříve trpěl onkologickým onemocněním, ze kterého, jak sám říkal, se dostal. A najednou tady s námi není… Nejen fotbalový svět, ale především rodina přišla o férového chlapa se srdcem na pravém místě,“ výstižně formuloval Robert Skládal.
Poslední rozloučení s Ivo Rekem proběhne ve středu 12. února v 11 hodin v kostele sv. Bartoloměje ve Vrahovicích.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-