Dobré poledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Fotbal z Prostějovska se v poslední sezóně potýká s nemalým problémem: hrozí, že přijde o několik týmů v krajských soutěžích. Aktuálně nejohroženější jsou Mostkovice. V současnosti ztrácí sedm bodů na předposlední pozici a většina podzimu se týmu hrubě nepovedla. Rozhovořil se o tom trenér Mostkovic Ivo Kroupa. Ten na úvod zhodnotil podzimní hru mužstva.

„Měli jsme často spoustu šancí, plus mínus stejně jako soupeři. Ale nevyužili jsme je. Nevedlo se ani střelcům, jako jsou Petr Zapletal a Pavel Foret,“ posteskl si trenér. Oba elitní hráči Mostkovic dali dohromady 12 branek. Příčina propadu však je podle něj i jinde. „Chyběl nám hodně hráč ve středu pole, co by to vzal na sebe, strhl spoluhráče. Prostě vůdčí typ. Problém byl taky u obrany, nepodařilo se mi najít optimální složení,“ uvedl dále kouč. Aby toho nebylo málo, nadále v bráně Mostkovic chytal hráč z pole. „Štěpán Karafiát chce, snaží se pomoct, ale není to brankář. Jsem ale zas za něj strašně rád a jsem mu vděčný, že tam šel,“ poznamenal. Zde by na druhou stranu mohl tým získat vítanou výpomoc. „Měl by na zkoušku v únoru přijít Patrik Zapletal z Čechovic. Doufám, že se chytne,“ řekl Ivo Kroupa.
Ten vidí chybu částečně i u sebe. „Zčásti je i moje chyba, že jsme tam, kde jsme. Je to poučení i pro mě osobně,“ prohlásil kouč, který párkrát vypomohl týmu v bráně. Nyní doufá v jediné. Ani ne tak v záchranu, i když ji ještě nevzdává, ale hlavně ve zvednutí týmu. „Hlavní nyní je, aby naše zápasy měly úroveň,“ vyjádřil se trenér zatím posledního celku tabulky. Zda se podaří týmu získat na lehkosti ve hře či efektivitu v zakončení, ukáže až fotbalové jaro. Do něj Mostkovice vstoupí s rezervou Želatovic, která je aktuálně čtvrtá.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-