Dobrý podvečer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V poměrně nezvyklém složení vyběhla v sobotu na trávník základní jedenáctka domácího Prostějova. Příčinou nebyl ani tak přetlak nových tváří či zamíchání sestavou novým trenérem, ale především masivní marodka v řadách kádru.

Výjimkou v tomto směru byl útočník Karel Kroupa, který sice v závěru přípravy také laboroval se zraněním, vyběhnout na trávník mu ale zabránil karetní trest, tedy povinná stopka na jeden zápas. Nemoc vyřadila ze hry stoperskou dvojici Schuster – Sus, zranění nedovolilo nastoupit ani Píchalovi a problémy dlouhodobějšího rázu má také Biolek.
Zdálo by se tedy, že osud novému trenérovi při skládání první základní sestavy příliš nepřál. Jenže ono to ve finále vlastně zase až tak těžké nebylo. „Sestavit základní jedenáctku nebylo těžké, ti co chyběli, chyběli, a ti, co byli připraveni, šli hrát. Ano, chybí Schuster, Sus, Kroupa, další zranění či nemocní hráči. Na druhou stranu jsme přivedli tři nové hráče, Machynek hrál po devíti měsících soutěžní utkání a na postu, kde normálně nehrává,“ připomněl trenér Pavel Šustr.
To se konečně týkalo i Paška, který také není zrovna kovaný pravý bek. Jenže všichni do vody hození plavali v první půli náramně. „Kluci to určitě neměli jednoduché, přesto to v některých fázích zápasu zvládali celkem bez problémů. Vždyť třeba takový Bialek dosud hrál jen třetí ligu. Věděl jsem, které hráče mám k dispozici, a přál jsem jim, aby to zvládli,“ řekl po zápase trenér Šustr.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-