Dobré ráno, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vzhledem k současné situaci kolem šíření koronaviru jsou zrušeny nejen vlastní zápasy, ale významně jsou omezeny i tréninky. V 1.SK Prostějov berou situaci velmi vážně a z toho důvodu také pro nadcházející týden zrušili veškeré tréninky mládeže.

„Situace, která nyní panuje, je klubem vnímána jako velice vážná, proto se snaží být maximálně zodpovědný. Veškerá sportovní činnost a další aktivity mládeže v rámci klubu jsou až do odvolání pozastaveny,“ uvádí se na internetových stránkách klubu.
Sportovní manažer Ladislav Dudík Večerníku potvrdil, že hned v pondělí se schází vedení klubu s šéftrenéry jednotlivých věkových kategorií, kde se bude probírat další postup.
Tréninky svých mladých nadějí odvolal, soudě podle vyjádření na webu s určitým skřípěním zubů, i druhý místní klub Haná Prostějov. Zde podle informací od rodičů mají malí fotbalisté „domácí úkoly“, zejména posilovat a trénovat dribling.
Vzhledem ke stále se vyvíjející situaci, která rozhodně nesměřuje dobrým směrem, se obnovení standardní sportovní činnosti příliš očekávat v nejbližších dnech nedá.

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar