Dobré dopoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vzhledem k současné situaci kolem šíření koronaviru jsou zrušeny nejen vlastní zápasy, ale významně jsou omezeny i tréninky. V 1.SK Prostějov berou situaci velmi vážně a z toho důvodu také pro nadcházející týden zrušili veškeré tréninky mládeže.

„Situace, která nyní panuje, je klubem vnímána jako velice vážná, proto se snaží být maximálně zodpovědný. Veškerá sportovní činnost a další aktivity mládeže v rámci klubu jsou až do odvolání pozastaveny,“ uvádí se na internetových stránkách klubu.
Sportovní manažer Ladislav Dudík Večerníku potvrdil, že hned v pondělí se schází vedení klubu s šéftrenéry jednotlivých věkových kategorií, kde se bude probírat další postup.
Tréninky svých mladých nadějí odvolal, soudě podle vyjádření na webu s určitým skřípěním zubů, i druhý místní klub Haná Prostějov. Zde podle informací od rodičů mají malí fotbalisté „domácí úkoly“, zejména posilovat a trénovat dribling.
Vzhledem ke stále se vyvíjející situaci, která rozhodně nesměřuje dobrým směrem, se obnovení standardní sportovní činnosti příliš očekávat v nejbližších dnech nedá.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-