Příjemnou noc, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak jsme vás již v předchozích číslech informovali, v Přeboru OFS-II. třídy přibude do příští sezóny jedno mužstvo z důvodu sloučení Výšovic se Skalkou. Nyní ale není jisté, zda nová místa nebudou dvě. Podle informací redakce Večerníku se v Horním Štěpánově aktuálně jedná, co bude s příští sezónou u mužů. Podle našeho zdroje blízkého ke klubovému vedení to nevypadá nejlépe, ale dokud zbývá čas do podání přihlášek, nic se ještě nebalí.

Dalo se očekávat, že koronavirová krize fotbalům na okrese příliš nepomůže. V Horním Štěpánově to nyní pociťují na vlastní kůži. „Hráčů je tam v současnosti nedostatek, aby se sezóna dohrála i v případě některých absencí. Druhou skutečností je fakt, že drtivá většina sestavy už patří ke čtyřicátníkům a někteří se už moc do fotbalu nehrnou, s vedením se dál zatím nedomluvili. Doplnění z mládeže také není možné, protože fotbalová mládež ještě nedorostla až do mužské kategorie,“ prozradil Večerníku dobře informovaný zdroj, který si ale nepřál být jmenován.
S vedením klubu se nám dosud bohužel nepodařilo spojit. „Situace ale stále není ještě rozhodnutá,“ dodal zdroj.
Pro okresní přebor by to jistě znamenalo docela překvapivou zprávu a ztrátu jednoho z předních okresních mužstev. Přeci jen Horní Štěpánov se každým rokem držel v horních patrech tabulky, většinou se dokázal dostat i na bednu. O tom, zda se vedení podaří tato situace ustát a budou pokračovat i v příštím roce, bude jasné 25. června, kdy je poslední termín přihlášek do okresních soutěží.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-