Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

45 seckar nedvedJednodenním soustředěním třiceti finalistů vyvrcholil v sobotu 19. října v Praze projekt Adidas Nitrocharge - Hledá se motor. Porotu složenou například z fotbalového internacionála Václava Němečka nebo kondičního trenéra Aleše Kaplana vedla legenda českého fotbalu Pavel Nedvěd.

„Final campu“ se zúčastnil také člen „devatenáctky“ 1. SK Prostějov Michael Sečkář (na snímku s Pavlem Nedvědem), kterého hlasy kamarádů a fanoušků poslaly mezi třicítku nejlepších z celé České republiky. Na prostějovského středopolaře čekal nabitý program podobný výběrovým kempům zahraničních klubů. Z počátku nechyběla rozcvička pod taktovkou Pavla Nedvěda a poté se na stadionu FK Slavoj Vyšehrad už rozeběhly dovednostní a vytrvalostní testy. Odborná porota hodnotila práci s míčem, prostorové vnímání, rychlost, obratnost, koordinaci, sílu a rychlost reakcí každého hráče.
Byla to skvělá zkušenost a možnost poměřit své schopnosti s ostatními mladými fotbalisty z různých koutů republiky. Myslím si, že v obrovské konkurenci jsem se rozhodně neztratil,“ prozradil o svém působení na finálovém kempu prostějovský špílmachr. Odpolední série zápasů 5 proti 5 se posléze zaměřila i na prověření týmového ducha, nasazení a herní projev každého z finalistů.
Obsáhlý rozhovor s talentovaným hráčem 1. SK Prostějov najdete v příštím vydání Večerníku.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-