Dobré odpoledne, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

45 seckar nedvedJednodenním soustředěním třiceti finalistů vyvrcholil v sobotu 19. října v Praze projekt Adidas Nitrocharge - Hledá se motor. Porotu složenou například z fotbalového internacionála Václava Němečka nebo kondičního trenéra Aleše Kaplana vedla legenda českého fotbalu Pavel Nedvěd.

„Final campu“ se zúčastnil také člen „devatenáctky“ 1. SK Prostějov Michael Sečkář (na snímku s Pavlem Nedvědem), kterého hlasy kamarádů a fanoušků poslaly mezi třicítku nejlepších z celé České republiky. Na prostějovského středopolaře čekal nabitý program podobný výběrovým kempům zahraničních klubů. Z počátku nechyběla rozcvička pod taktovkou Pavla Nedvěda a poté se na stadionu FK Slavoj Vyšehrad už rozeběhly dovednostní a vytrvalostní testy. Odborná porota hodnotila práci s míčem, prostorové vnímání, rychlost, obratnost, koordinaci, sílu a rychlost reakcí každého hráče.
Byla to skvělá zkušenost a možnost poměřit své schopnosti s ostatními mladými fotbalisty z různých koutů republiky. Myslím si, že v obrovské konkurenci jsem se rozhodně neztratil,“ prozradil o svém působení na finálovém kempu prostějovský špílmachr. Odpolední série zápasů 5 proti 5 se posléze zaměřila i na prověření týmového ducha, nasazení a herní projev každého z finalistů.
Obsáhlý rozhovor s talentovaným hráčem 1. SK Prostějov najdete v příštím vydání Večerníku.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments