Dobré odpoledne, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 logoskV sobotu odehráli poslední zápas podzimní části třetiligové sezóny a přestože je čekají ještě dva týdny tréninku, to nejdůležitější je za nimi. K hodnocení samotného účinkování fotbalistů 1.SK Prostějov se dostaneme v následujících vydáních Večerníku, bezprostředně po odehrání vítězného domácího duelu s Uničovem nás však zajímalo, co bude s kádrem, který z větší části nenaplnil předsezónní ambice...?

„Jistý je pouze konec Tomáše Hunala, s nímž jsme se v sobotu oficiálně rozloučili. Kdo všechno nastoupí do zimní přípravy, se rozhodne koncem listopadu po ukončení společných tréninků,“ sdělil k tomuto tématu František Jura, kouč a generální sportovní manažer prostějovského klubu. Doplňme ještě, že zimní přípravy v Prostějově se dle plánu nezúčastní už ani Tomáš Machálek, kterému po Novém roce začínají povinnosti v Jablonci. Další fotbalové novinky, rozhovory a reportáž z vítězného duelu proti Uničovu (3:1) najdete na stranách 21 a 25.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments