Příjemnou noc, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 logoskV sobotu odehráli poslední zápas podzimní části třetiligové sezóny a přestože je čekají ještě dva týdny tréninku, to nejdůležitější je za nimi. K hodnocení samotného účinkování fotbalistů 1.SK Prostějov se dostaneme v následujících vydáních Večerníku, bezprostředně po odehrání vítězného domácího duelu s Uničovem nás však zajímalo, co bude s kádrem, který z větší části nenaplnil předsezónní ambice...?

„Jistý je pouze konec Tomáše Hunala, s nímž jsme se v sobotu oficiálně rozloučili. Kdo všechno nastoupí do zimní přípravy, se rozhodne koncem listopadu po ukončení společných tréninků,“ sdělil k tomuto tématu František Jura, kouč a generální sportovní manažer prostějovského klubu. Doplňme ještě, že zimní přípravy v Prostějově se dle plánu nezúčastní už ani Tomáš Machálek, kterému po Novém roce začínají povinnosti v Jablonci. Další fotbalové novinky, rozhovory a reportáž z vítězného duelu proti Uničovu (3:1) najdete na stranách 21 a 25.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-