Příjemnou noc, dnes je pátek 24.3.2017
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

{jkefel title=[II. třída]}

Sezóna 2012/2013 - podzim

PRŮBĚŽNÁTABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
1.SK Prostějov B 16 12 2 2 53:15 38 1.
FC Hvozd 16 11 1 4 51:31 34 2.
Sokol Otaslavice 16 8 5 3 40:31 29 3.
TJ Smržice 16 8 4 4 34:22 28 4.
Sokol Určice „B“ 16 9 0 7 32:39 27 5.
Sokol Čechovice „B“ 15 8 2 5 29:20 26 6.
Sokol Vrahovice 15 7 3 5 32:22 24 7.
Sokol Zdětín 15 7 3 5 33:32 24 8.
Sokol Brodek u Prostějova 15 6 4 5 37:32 22 9.
Sokol Olšany 15 6 2 7 26:33 20 10.
Sokol Přemyslovice 16 5 4 7 31:34 19 11.
TJ Otinoves 15 5 3 7 33:34 18 12.
TJ Sokol Držovice 16 3 4 9 25:44 13 13.
FC Kralice na Hané „B“ 16 3 2 11 22:41 11 14.
TJ Haná Prostějov „B“ 15 2 3 10 19:39 9 15.
FC Výšovice 15 1 4 10 16:44 7 16.


SEZNAM KLUBŮ

ČÍSLO NÁZEV KLUBU HRACÍ DEN ÚŘEDNÍ ZAČÁTEK HŘIŠTĚ
1. Sokol Otaslavice NE ÚZM
2. Haná prostějov "B" hlášenky SCM Za místním nádražím
3. TJ Smržice NE ÚZM
4. Sokol Brodek u Prostějova hlášenky
5. Sokol Vrahovice SO ÚZM
6. Sokol Přemyslovice NE ÚZM
7. FC Hvozd NE ÚZM NHP - Sokol Luká
8. TJ Otinoves hlášenky
9. Sokol Olšany hlášenky
10. FC Kralice na Hané "B" NE ÚZM
11. 1.SK Prostějov "B" hlášenky ul. Olympijská, NHP - UT SCM
12. Sokol Držovice SO ÚZM
13. Sokol Určice "B" SO ÚZM
14. Sokol Zdětín NE ÚZM
15. FC Výšovice NE ÚZM
16. Sokol Čechovice "B" SO ÚZM

{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]} {jkefel title=[13. kolo]}

13. kolo

Neděle 4. 11. 2012 13:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 3. 11. Sokol Olšany : Sokol Vrahovice 0:3
SO 3. 11. TJ Sokol Držovice : TJ Haná Prostějov „B“ 3:1
SO 3. 11. Sokol Určice „B“ : Sokol Otaslavice 1:5
NE 4. 11. FC Hvozd : Sokol Čechovice "B" 3:0
NE 4. 11. TJ Otinoves : Sokol Přemyslovice 1:4
NE 4. 11. FC Kralice na Hané „B“ : Sokol Brodek u PV 0:3
NE 4. 11. 1.SK Prostějov „B“ : TJ Smržice 0:0
NE 4. 11. Sokol Zdětín : FC Výšovice 1:1

{/jkefel} {jkefel title=[12. kolo]}

12. kolo

Neděle 28. 10. 2012 14:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 27. 10. Sokol Čechovice "B" : Sokol Zdětín odloženo
SO 27. 10. TJ Smržice : FC Kralice na Hané „B“ 1:0
SO 27. 10. Sokol Vrahovice : TJ Otinoves odloženo
SO 27. 10. Sokol Přemyslovice : FC Hvozd 0:3
NE 28. 10. FC Výšovice : Sokol Určice „B“ 3:4
NE 28. 10. Sokol Otaslavice : TJ Sokol Držovice 2:1
NE 28. 10. TJ Haná Prostějov „B“ : 1.SK Prostějov „B“ 1:6
NE 28. 10. Sokol Brodek u PV : Sokol Olšany odloženo

{/jkefel} {jkefel title=[11. kolo]}

11. kolo

Neděle 21. 10. 2012 15:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 20. 10. Sokol Olšany : TJ Smržice 1:2
SO 20. 10. TJ Sokol Držovice : FC Výšovice 1:1
SO 20. 10. Sokol Určice „B“ : Sokol Zdětín 1:2
NE 21. 10. Sokol Přemyslovice : Sokol Čechovice "B" 1:1
NE 21. 10. FC Hvozd : Sokol Vrahovice 3:4
NE 21. 10. TJ Otinoves : Sokol Brodek u PV 2:2
NE 21. 10. FC Kralice na Hané „B“ : TJ Haná Prostějov „B“ 1:0
NE 21. 10. 1.SK Prostějov „B“ : Sokol Otaslavice 6:1

{/jkefel} {jkefel title=[10. kolo]}

10. kolo

Neděle 14. 10. 2012 15:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 13. 10. Sokol Čechovice "B" : Sokol Určice „B“ 2:0
SO 13. 10. Sokol Vrahovice : Sokol Přemyslovice 3:1
NE 14. 10. Sokol Zdětín : TJ Sokol Držovice 4:1
NE 14. 10. FC Výšovice : 1.SK Prostějov „B“ 1:1
NE 14. 10. Sokol Otaslavice : FC Kralice na Hané „B“ 4:0
NE 14. 10. TJ Haná Prostějov „B“ : Sokol Olšany 1:1
NE 14. 10. TJ Smržice : TJ Otinoves 1:1
NE 14. 10. Sokol Brodek u PV : FC Hvozd 2:2

{/jkefel} {jkefel title=[9. kolo]}

9. kolo

Neděle 7. 10. 2012 15:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 6. 10. Sokol Vrahovice : Sokol Čechovice "B" 1:2
SO 6. 10. Sokol Olšany : Sokol Otaslavice 3:3
SO 6. 10. TJ Sokol Držovice : Sokol Určice „B“ 0:2
NE 7. 10. Sokol Přemyslovice : Sokol Brodek u PV 1:1
NE 7. 10. FC Hvozd : TJ Smržice 2:3
NE 7. 10. TJ Otinoves : TJ Haná Prostějov „B“ 1:2
NE 7. 10. FC Kralice na Hané „B“ : FC Výšovice 2:2
NE 7. 10. 1.SK Prostějov „B“ : Sokol Zdětín 1:0

{/jkefel} {jkefel title=[8. kolo]}

8. kolo

Neděle 30. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 29. 9. Sokol Čechovice "B" : TJ Sokol Držovice 6:2
SO 29. 9. Sokol Určice „B“ : 1.SK Prostějov „B“ 2:1
NE 30. 9. Sokol Zdětín : FC Kralice na Hané „B“ 4:1
NE 30. 9. FC Výšovice : Sokol Olšany 1:4
NE 30. 9. Sokol Otaslavice : TJ Otinoves 4:3
NE 30. 9. TJ Haná Prostějov „B“ : FC Hvozd 3:4
NE 30. 9. TJ Smržice : Sokol Přemyslovice 1:3
NE 30. 9. Sokol Brodek u PV : Sokol Vrahovice 1:5

{/jkefel} {jkefel title=[7. kolo]}

7. kolo

Neděle 23. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 22. 9. Sokol Brodek u Prostějova : TJ Sokol Čechovice „B“ 2:0
SO 22. 9. Sokol Vrahovice : TJ Smržice 0:2
SO 22. 9. FC Hvozd : Sokol Otaslavice 4:0
SO 22. 9. Sokol Olšany : Sokol Zdětín 3:0
NE 23. 9. Sokol Přemyslovice : TJ Haná Prostějov „B“ 5:1
NE 23. 9. TJ Otinoves : FC Výšovice 1:0
NE 23. 9. FC Kralice na Hané „B“ : Sokol Určice „B“ 0:1
NE 23. 9. 1.SK Prostějov „B“ : TJ Sokol Držovice 4:0

{/jkefel} {jkefel title=[6. kolo]}

6. kolo

Neděle 16. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 15. 9. Sokol Čechovice "B" : 1.SK Prostějov „B“ 1:2
SO 15. 9. TJ Sokol Držovice : FC Kralice na Hané „B“ 3:3
SO 15. 9. Sokol Určice „B“ : Sokol Olšany 1:4
NE 16. 9. Sokol Zdětín : TJ Otinoves 1:5
NE 16. 9. FC Výšovice : FC Hvozd 1:4
NE 16. 9. Sokol Otaslavice : Sokol Přemyslovice 3:1
NE 16. 9. TJ Haná Prostějov „B“ : Sokol Vrahovice 2:1
NE 16. 9. TJ Smržice : Sokol Brodek u PV 6:0

{/jkefel} {jkefel title=[5. kolo]}

5. kolo

Neděle 9. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 8. 9. Sokol Vrahovice : Sokol Otaslavice 1:1
SO 8. 9. Sokol Olšany : TJ Sokol Držovice 4:1
NE 9. 9. TJ Smržice : TJ Sokol Čechovice „B“ 1:1
NE 9. 9. Sokol Brodek u Prostějova : TJ Haná Prostějov „B“ 3:2
NE 9. 9. Sokol Přemyslovice : FC Výšovice 4:3
NE 9. 9. FC Hvozd : Sokol Zdětín 4:3
NE 9. 9. TJ Otinoves : Sokol Určice „B“ 6:0
NE 9. 9. FC Kralice na Hané „B“ : 1.SK Prostějov „B“ 2:4

{/jkefel} {jkefel title=[4. kolo]}

4. kolo

Neděle 2. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 1. 9. Sokol Čechovice "B" : FC Kralice na Hané "B" 3:1
SO 1. 9. TJ Sokol Držovice : TJ Otinoves 2:2
SO 1. 9. Sokol Určice "B" : FC Hvozd 2:3
NE 2. 9. Haná Prostějov "B" : TJ Smžice 1:3
NE 2. 9. 1.SK Prostějov "B" : Sokol Olšany 6:0
NE 2. 9. Sokol Zdětín : Sokol Přemyslovice 3:3
NE 2. 9. FC Výšovice : Sokol Vrahovice 0:5
NE 2. 9. Sokol Otaslavice : Sokol Brodek u PV 2:2

{/jkefel} {jkefel title=[3. kolo]}

3. kolo

Neděle 26. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 25. 8. Sokol Vrahovice : Sokol Zdětín 1:1
SO 25. 8. TJ Smžice : Sokol Otaslavice 2:2
SO 25. 8. FC Hvozd : Sokol Držovice 2:4
NE 26. 8. Sokol Olšany : FC Kralice na Hané "B" 1:3
NE 26. 8. Sokol Brodek u PV : FC Výšovice 3:0
NE 26. 8. TJ Otinoves : 1.SK Prostějov "B" 2:8
NE 26. 8. Sokol Přemyslovice : Sokol Určice "B" 2:4
NE 26. 8. Haná Prostějov "B" : Sokol Čechovice "B" 0:1

{/jkefel} {jkefel title=[2. kolo]}

2. kolo

Neděle 19. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 18. 8. Sokol Čechovice "B" : Sokol Olšany 4:0
SO 18. 8. Sokol Držovice : Sokol Přemyslovice 4:1
SO 18. 8. Sokol Určice "B" : Sokol Vrahovice 4:2
NE 19. 8. FC Kralice na Hané "B" : TJ Otinoves 1:2
NE 19. 8. 1.SK Prostějov "B" : FC Hvozd 3:0
NE 19. 8. Sokol Zdětín : Sokol Brodek u PV 4:3
NE 19. 8. FC Výšovice : TJ Smžice 2:0
NE 19. 8. Sokol Otaslavice : Haná Prostějov "B" 2:2

{/jkefel} {jkefel title=[1. kolo]}

1. kolo

Neděle 12. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 11. 8. Sokol Vrahovice : Sokol Držovice 2:0
SO 11. 8. Sokol Brodek u PV : Sokol Určice "B" 8:0
SO 11. 8. Haná Prostějov "B" : FC Výšovice 1:1
NE 12. 8. TJ Otinoves : Sokol Olšany 1:2
NE 12. 8. FC Hvozd : FC Kralice na Hané "B" 4:1
NE 12. 8. Sokol Přemyslovice : 1.SK Prostějov "B" 1:2
NE 12. 8. TJ Smžice : Sokol Zdětín 7:0
NE 12. 8. Sokol Otaslavice : Sokol Čechovice "B" 2:0

{/jkefel} {jkefel title=[14. kolo]}

14. kolo

Neděle 5. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
NE 5. 8. FC Hvozd : TJ Otinoves 5:3
NE 5. 8. Sokol Přemyslovice : Sokol Olšany 1:2
NE 5. 8. Sokol Brodek u PV : 1.SK Prostějov "B" 2:3
NE 5. 8. TJ Smžice : Sokol Držovice 5:2
NE 5. 8. Sokol Otaslavice : Sokol Zdětín 1:2
SO 4. 8. Sokol Vrahovice : FC Kralice na Hané "B" 4:0
SO 4. 8. Haná Prostějov "B" : Sokol Určice "B" 2:3
SO 4. 8. Sokol Čechovice "B" : FC Výšovice 4:0

{/jkefel} {jkefel title=[15. kolo]}

15. kolo

Neděle 29. 7. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
NE 29. 7. TJ Otinoves : Sokol Čechovice "B" odloženo
NE 29. 7. Sokol Olšany : FC Hvozd 1:4
NE 29. 7. FC Kralice na Hané "B" : Sokol Přemyslovice 1:1
SO 28. 7. 1.SK Prostějov "B" : Sokol Vrahovice 5:0
SO 28. 7. Sokol Držovice : Sokol Brodek u PV 1:5
ST 12. 9. Sokol Určice "B" : TJ Smžice 3:0
NE 29. 7. Sokol Zdětín : Haná Prostějov "B" 4:0
NE 29. 7. FC Výšovice : Sokol Otaslavice 1:4
{/jkefelend}      

{/jkefel} {jkefel title=[III.třída]}

Sezóna 2012/2013 - podzim

PRŮBĚŽNÁTABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
FK Němčice nad Hanou 15 12 0 3 54:12 36 1.
Sokol Bedihošť 16 11 1 4 45:27 34 2.
Sokol Horní Štěpánov 15 10 1 4 39:19 31 3.
FC Dobromilice 16 9 4 3 41:25 31 4.
TJ Haná Nezamyslice „B“ 16 9 2 5 46:27 29 5.
Pavlovice u Kojetína 16 8 5 3 28:16 29 6.
Sokol Tištín 16 8 3 5 41:25 27 7.
FC Ptení 16 6 6 4 32:27 24 8.
Sokol Zdětín "B" 16 6 2 8 27:23 20 9.
Jiskra Brodek u Konice 16 5 4 7 36:40 19 10.
Sokol Vrahovice „B“ 16 5 3 8 33:44 18 11.
TJ Sokol Mostkovice „B“ 16 4 3 9 25:37 15 12.
Sokol Vícov 16 4 3 9 21:35 15 13.
Sokol Pivín „B“ 15 4 2 9 28:54 14 14.
FC Kostelec na Hané „B“ 15 4 1 10 24:36 13 15.
Sokol Ivaň 16 1 0 15 10:83 3 16.


SEZNAM KLUBŮ

ČÍSLO NÁZEV KLUBU HRACÍ DEN ÚŘEDNÍ ZAČÁTEK HŘIŠTĚ
1. TJ Horní Štěpánov NE ÚZM
2. Sokol Tištín hlášenky ÚZM
3. TJ Haná Nezamyslice "B" NE 10,00 NHP - písek
4. Jiskra Brodek u Konice hlášenky ÚZM
5. Sokol Vrahovice "B" NE ÚZM
6. Sokol Pivín "B" hlášenky
7. FC Kostelec na Hané "B" NE ÚZM NHP - Sokol Luká
8. Sokol Mostkovice "B" hlášenky
9. FC Ptení hlášenky ÚZM
10. Sokol Ivaň SO ÚZM
11. Sokol Bedihošť hlášenky 10,00 NHP - Hrubčice
12. FK Němčice nad Hanou NE ÚZM
13. Sokol Vícov NE ÚZM
14. Sokol Zdětín "B" SO ÚZM
15. TJ Pavlovice NE ÚZM NHP - Dřinov
16. FC Dobromilice NE ÚZM

{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]} {jkefel title=[12. kolo]}

12. kolo

Neděle 28. 10. 2012 15:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 27. 10. Sokol Pivín "B" : FC Kostelec na Hané "B" odloženo
NE 28. 10. TJ Haná Nezamyslice "B" : Sokol Ivaň 8:1
NE 28. 10. FC Dobromilice : Sokol Zdětín "B" 1:0
NE 28. 10. TJ Pavlovice : Sokol Vícov 2:2
NE 28. 10. TJ Horní Štěpánov : FK Němčice nad Hanou odloženo
NE 28. 10. Sokol Tištín : Sokol Bedihošť 2:1
NE 28. 10. Sokol Vrahovice "B" : Sokol Mostkovice "B" 2:2
NE 28. 10. Jiskra Brodek u Konice : FC Ptení odloženo

{/jkefel} {jkefel title=[11. kolo]}

11. kolo

Neděle 21. 10. 2012 15:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 20. 10. Sokol Pivín "B" : FC Dobromilice 0:1
SO 20. 10. Sokol Mostkovice "B" : Jiskra Brodek u Konice 1:7
SO 20. 10. Sokol Ivaň : Sokol Tištín 0:6
NE 21. 10. Sokol Bedihošť : TJ Horní Štěpánov 2:0
NE 21. 10. FC Kostelec na Hané "B" : Sokol Vrahovice "B" 2:3
NE 21. 10. FC Ptení : TJ Haná Nezamyslice "B" 3:3
NE 21. 10. FK Němčice nad Hanou : TJ Pavlovice 0:2
NE 21. 10. Sokol Vícov : Sokol Zdětín "B" 2:1

{/jkefel} {jkefel title=[10. kolo]}

10. kolo

Neděle 14. 10. 2012 15:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 13. 10. Sokol Zdětín "B" : FK Němčice nad Hanou 0:1
NE 14. 10. TJ Haná Nezamyslice "B" : Sokol Mostkovice "B" 4:2
NE 14. 10. FC Dobromilice : Sokol Vícov 3:0
NE 14. 10. TJ Pavlovice : Sokol Bedihošť 3:0
NE 14. 10. TJ Horní Štěpánov : Sokol Ivaň 5:0
NE 14. 10. Sokol Tištín : FC Ptení 1:1
NE 14. 10. Jiskra Brodek u Konice : FC Kostelec na Hané "B" 1:0
NE 14. 10. Sokol Vrahovice "B" : Sokol Pivín "B" 8:2

{/jkefel} {jkefel title=[9. kolo]}

9. kolo

Neděle 7. 10. 2012 15:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 6. 10. Sokol Pivín "B" : Jiskra Brodek u Konice 3:3
SO 6. 10. Sokol Mostkovice "B" : Sokol Tištín 1:1
SO 6. 10. Sokol Ivaň : TJ Pavlovice 0:3
NE 7. 10. Sokol Bedihošť : Sokol Zdětín "B" 0:4
NE 7. 10. Sokol Vrahovice "B" : FC Dobromilice 2:2
NE 7. 10. FC Kostelec na Hané "B" : TJ Haná Nezamyslice "B" 0:2
NE 7. 10. FC Ptení : TJ Horní Štěpánov 4:0
NE 7. 10. FK Němčice nad Hanou : Sokol Vícov 3:0

{/jkefel} {jkefel title=[8. kolo]}

8. kolo

Neděle 30. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 29. 9. Sokol Zdětín "B" : Sokol Ivaň 3:4
NE 30. 9. TJ Haná Nezamyslice "B" : Sokol Pivín "B" 6:2
NE 30. 9. FC Dobromilice : FK Němčice nad Hanou 1:2
NE 30. 9. Sokol Vícov : Sokol Bedihošť 0:3
NE 30. 9. TJ Pavlovice : FC Ptení 2:0
NE 30. 9. TJ Horní Štěpánov : Sokol Mostkovice "B" 5:2
NE 30. 9. Sokol Tištín : FC Kostelec na Hané "B" 5:0
NE 30. 9. Jiskra Brodek u Konice : Sokol Vrahovice "B" 4:2

{/jkefel} {jkefel title=[7. kolo]}

7. kolo

Neděle 23. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 22. 9. Sokol Pivín "B" : Sokol Tištín 0:3
SO 22. 9. Sokol Mostkovice "B" : TJ Pavlovice 3:0
SO 22. 9. Sokol Ivaň : Sokol Vícov 1:4
NE 23. 9. Sokol Bedihošť : FK Němčice nad Hanou 0:4
NE 23. 9. Jiskra Brodek u Konice : FC Dobromilice 1:6
NE 23. 9. Sokol Vrahovice "B" : TJ Haná Nezamyslice "B" 2:1
NE 23. 9. FC Kostelec na Hané "B" : TJ Horní Štěpánov 2:5
NE 23. 9. FC Ptení : Sokol Zdětín "B" 4:2

{/jkefel} {jkefel title=[6. kolo]}

6. kolo

Neděle 16. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 15. 9. Sokol Zdětín "B" : Sokol Mostkovice "B" 2:1
NE 16. 9. TJ Haná Nezamyslice "B" : Jiskra Brodek u Konice 5:0
NE 16. 9. FC Dobromilice : Sokol Bedihošť 2:2
NE 16. 9. FK Němčice nad Hanou : Sokol Ivaň 9:0
NE 16. 9. Sokol Vícov : FC Ptení 1:1
NE 16. 9. TJ Pavlovice : FC Kostelec na Hané "B" 3:0
NE 16. 9. TJ Horní Štěpánov : Sokol Pivín "B" 5:0
NE 16. 9. Sokol Tištín : Sokol Vrahovice "B" 8:2

{/jkefel} {jkefel title=[5. kolo]}

5. kolo

Neděle 9. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 8. 9. Sokol Pivín "B" : TJ Pavlovice 2:1
SO 8. 9. Sokol Mostkovice "B" : Sokol Vícov 2:0
SO 8. 9. Sokol Ivaň : Sokol Bedihošť 0:3
NE 9. 9. TJ Haná Nezamyslice "B" : FC Dobromilice 2:3
NE 9. 9. Jiskra Brodek u Konice : Sokol Tištín 2:5
NE 9. 9. Sokol Vrahovice "B" : TJ Horní Štěpánov 2:0
NE 9. 9. FC Kostelec na Hané "B" : Sokol Zdětín "B" 0:1
NE 9. 9. FC Ptení : FK Němčice nad Hanou 1:5

{/jkefel} {jkefel title=[4. kolo]}

4. kolo

Neděle 2. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 1. 9. Sokol Zdětín "B" : Sokol Pivín "B" 5:2
NE 2. 9. Sokol Bedihošť : FC Ptení 5:1
NE 2. 9. FC Dobromilice : Sokol Ivaň 7:1
NE 2. 9. FK Němčice nad Hanou : Sokol Mostkovice "B" 2:1
NE 2. 9. Sokol Vícov : FC Kostelec na Hané "B" 0:1
NE 2. 9. TJ Pavlovice : Sokol Vrahovice "B" 4:2
NE 2. 9. TJ Horní Štěpánov : Jiskra Brodek u Konice 1:1
NE 2. 9. Sokol Tištín : TJ Haná Nezamyslice "B" 1:2

{/jkefel} {jkefel title=[3. kolo]}

3. kolo

Neděle 26. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 25. 8. Sokol Pivín "B" : Sokol Vícov 3:0
SO 25. 8. Sokol Mostkovice "B" : Sokol Bedihošť 1:4
NE 26. 8. TJ Haná Nezamyslice "B" : TJ Horní Štěpánov 0:1
NE 26. 8. FC Kostelec na Hané "B" : FK Němčice nad Hanou 2:1
NE 26. 8. FC Ptení : Sokol Ivaň 4:0
NE 26. 8. Jiskra Brodek u Konice : TJ Pavlovice 1:2
NE 26. 8. Sokol Vrahovice "B" : Sokol Zdětín "B" 0:0
NE 26. 8. Sokol Tištín : FC Dobromilice 1:2

{/jkefel} {jkefel title=[2. kolo]}

2. kolo

Neděle 19. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 18. 8. Sokol Ivaň : Sokol Mostkovice "B" 0:4
SO 18. 8. Sokol Zdětín "B" : Jiskra Brodek u Konice 4:0
NE 19. 8. Sokol Bedihošť : FC Kostelec na Hané "B" 5:1
NE 19. 8. FC Dobromilice : FC Ptení 2:1
NE 19. 8. FK Němčice nad Hanou : Sokol Pivín "B" 11:0
NE 19. 8. Sokol Vícov : Sokol Vrahovice "B" 2:1
NE 19. 8. TJ Pavlovice : TJ Haná Nezamyslice "B" 0:0
NE 19. 8. TJ Horní Štěpánov : Sokol Tištín 3:0

{/jkefel} {jkefel title=[1. kolo]}

1. kolo

Neděle 12. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 11. 8. TJ Horní Štěpánov : FC Dobromilice 5:1
SO 11. 8. Sokol Pivín "B" : Sokol Bedihošť 0:2
SO 11. 8. Sokol Mostkovice "B" : FC Ptení 0:3
NE 12. 8. TJ Haná Nezamyslice "B" : Sokol Zdětín "B" 1:0
NE 12. 8. Sokol Tištín : TJ Pavlovice 3:3
NE 12. 8. Jiskra Brodek u Konice : Sokol Vícov 2:2
NE 12. 8. Sokol Vrahovice "B" : FK Němčice nad Hanou 1:6
NE 12. 8. FC Kostelec na Hané "B" : Sokol Ivaň 6:0

{/jkefel} {jkefel title=[14. kolo]}

14. kolo

Neděle 5. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
NE 5. 8. FC Kostelec na Hané "B" : Sokol Mostkovice "B" 1:3
NE 5. 8. Sokol Vrahovice "B" : Sokol Ivaň 4:2
NE 5. 8. Jiskra Brodek u Konice : Sokol Bedihošť 1:3
NE 5. 8. Sokol Tištín : Sokol Vícov 1:2
NE 5. 8. TJ Horní Štěpánov : Sokol Zdětín "B" 4:1
NE 5. 8. FC Dobromilice : TJ Pavlovice 1:1
SO 4. 8. Sokol Pivín "B" : FC Ptení 3:3
NE 5. 8. TJ Haná Nezamyslice "B" : FK Němčice nad Hanou 3:0

{/jkefel} {jkefel title=[15. kolo]}

15. kolo

Neděle 29. 7. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 28. 7. Sokol Mostkovice "B" : FC Dobromilice 0:3
SO 28. 7. FC Ptení : FC Kostelec na Hané "B" 2:1
SO 28. 7. Sokol Ivaň : Sokol Pivín "B" 0:5
NE 29. 7. Sokol Bedihošť : Sokol Vrahovice "B" 5:2
NE 29. 7. FK Němčice : Jiskra Brodek u Konice 4:1
NE 29. 7. Sokol Vícov : Haná Nezamyslice "B" 2:4
SO 28. 7. Sokol Zdětín "B" : Sokol Tištín 1:2
NE 29. 7. TJ Pavlovice : TJ Horní Štěpánov 1:0
{/jkefelend}      

{/jkefel} {jkefel title=[IV.třída]}

Sezóna 2012/2013 - podzim

PRŮBĚŽNÁTABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
FK Skalka 2011 15 14 0 1 81:16 42 1.
Oresvo Sokol Plumlov „B“ 15 13 2 0 58:18 41 2.
Sokol Protivanov „B“ 14 9 3 2 47:15 30 3.
TJ Biskupice 15 8 3 4 44:24 27 4.
FC Morávia Doloplazy 15 8 0 7 39:41 24 5.
Sokol Tvorovice 15 7 2 6 37:36 23 6.
SK Jesenec „B“ 13 6 4 3 22:18 22 7.
Sokol Čechy pod Kosířem 15 6 2 7 42:37 20 8.
Sokol Otaslavice „B“ 15 6 2 7 42:41 20 9.
TJ Sokol Kladky 14 4 2 8 31:45 14 10.
Sokol Přemyslovice „B“ 15 4 2 9 12:36 14 11.
Sokol Malé Hradisko 14 4 1 9 23:37 13 12.
FC Hrubčice 14 2 3 9 23:56 9 13.
Sokol Brodek u Prostějova „B“ 14 3 0 11 22:59 9 14.
TJ Želeč 15 1 2 12 21:65 5 15.


SEZNAM KLUBŮ

ČÍSLO NÁZEV KLUBU HRACÍ DEN ÚŘEDNÍ ZAČÁTEK HŘIŠTĚ
1. Sokol Protivanov "B" SO ÚZM
2. SK Jesenec "B" hlášenky Dzbel
3. Sokol Otaslavice "B" SO ÚZM
4. Sokol Kladky NE ÚZM
5. TJ Želeč NE ÚZM
6. Sokol Přemyslovice "B" hlášenky
7. FK Skalka 2011 SO ÚZM Výšovice
8. Sokol Plumlov "B" NE ÚZM Krumsín
9. Sokol Malé Hradisko NE ÚZM
10. Sokol Tvorovice SO ÚZM
11. FC Hrubčice NE ÚZM
12. Sokol Brodek u PV "B" hlášenky
13. FC Morávia Doloplazy NE ÚZM
14. TJ Biskupice NE ÚZM
15. Sokol Čechy pod Kosířem SO ÚZM

{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]} {jkefel title=[12. kolo]}

12. kolo

Neděle 28. 10. 2012 15:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 27. 10. Sokol Otaslavice "B" : Sokol Tvorovice 5:3
SO 27. 10. Sokol Protivanov "B" : Sokol Brodek u PV "B" 5:0
SO 27. 10. Sokol Čechy pod Kosířem : FC Morávia Doloplazy 5:1
NE 28. 10. Sokol Přemyslovice "B" : FK Skalka 2011 0:9
NE 28. 10. TJ Želeč : Sokol Plumlov "B" 0:3
NE 28. 10. Sokol Kladky : Sokol Malé Hradisko odloženo
NE 28. 10. SK Jesenec "B" : FC Hrubčice odloženo
TJ Biskupice : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[11. kolo]}

11. kolo

Neděle 21. 10. 2012 15:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 20. 10. Sokol Brodek u PV "B" : Sokol Čechy pod Kosířem 3:4
SO 20. 10. Sokol Tvorovice : SK Jesenec "B" 5:1
SO 20. 10. FK Skalka 2011 : TJ Želeč 14:0
NE 21. 10. FC Morávia Doloplazy : TJ Biskupice 0:1
NE 21. 10. FC Hrubčice : Sokol Protivanov "B" 0:5
NE 21. 10. Sokol Malé Hradisko : Sokol Otaslavice "B" 4:2
NE 21. 10. Sokol Plumlov "B" : Sokol Kladky 8:2
Sokol Přemyslovice "B" : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[10. kolo]}

10. kolo

Neděle 14. 10. 2012 15:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 13. 10. Sokol Otaslavice "B" : Sokol Plumlov "B" 3:4
SO 13. 10. Sokol Protivanov "B" : Sokol Tvorovice 5:1
SO 13. 10. Sokol Čechy pod Kosířem : FC Hrubčice 6:2
NE 14. 10. TJ Želeč : Sokol Přemyslovice "B" 0:2
NE 14. 10. Sokol Kladky : FK Skalka 2011 0:2
NE 14. 10. SK Jesenec "B" : Sokol Malé Hradisko 3:1
NE 14. 10. TJ Biskupice : Sokol Brodek u PV "B" 3:1
FC Morávia Doloplazy : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[9. kolo]}

9. kolo

Neděle 7. 10. 2012 15:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 6. 10. Sokol Brodek u PV "B" : FC Morávia Doloplazy 1:7
SO 6. 10. Sokol Tvorovice : Sokol Čechy pod Kosířem 1:1
SO 6. 10. FK Skalka 2011 : Sokol Otaslavice "B" 9:2
NE 7. 10. Sokol Přemyslovice "B" : Sokol Kladky 1:1
NE 7. 10. FC Hrubčice : TJ Biskupice 1:3
NE 7. 10. Sokol Malé Hradisko : Sokol Protivanov "B" 2:2
NE 7. 10. Sokol Plumlov "B" : SK Jesenec "B" 3:3
TJ Želeč : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[8. kolo]}

8. kolo

Neděle 30. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 29. 9. Sokol Otaslavice "B" : Sokol Přemyslovice "B" 1:0
SO 29. 9. SK Jesenec "B" : FK Skalka 2011 0:2
SO 29. 9. Sokol Čechy pod Kosířem : Sokol Malé Hradisko 7:2
SO 29. 9. Sokol Protivanov "B" : Sokol Plumlov "B" 1:2
NE 30. 9. TJ Biskupice : Sokol Tvorovice 2:3
NE 30. 9. FC Morávia Doloplazy : FC Hrubčice 7:5
NE 30. 9. Sokol Kladky : TJ Želeč 5:2
Sokol Brodek u PV "B" : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[7. kolo]}

7. kolo

Neděle 23. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 22. 9. FK Skalka 2011 : Sokol Protivanov "B" 2:1
SO 22. 9. Sokol Tvorovice : FC Morávia Doloplazy 4:1
NE 23. 9. Sokol Přemyslovice "B" : SK Jesenec "B" 3:1
NE 23. 9. Sokol Plumlov "B" : Sokol Čechy pod Kosířem 1:3
NE 23. 9. TJ Želeč : Sokol Otaslavice "B" 5:2
NE 23. 9. FC Hrubčice : Sokol Brodek u PV "B" 0:4
NE 23. 9. Sokol Malé Hradisko : TJ Biskupice 6:1
Sokol Kladky : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[6. kolo]}

6. kolo

Neděle 16. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 15. 9. Sokol Brodek u PV "B" : Sokol Tvorovice 1:0
SO 15. 9. Sokol Otaslavice "B" : Sokol Kladky 3:0
SO 15. 9. SK Jesenec "B" : TJ Želeč 5:0
SO 15. 9. Sokol Protivanov "B" : Sokol Přemyslovice "B" 8:0
NE 16. 9. Sokol Čechy pod Kosířem : FK Skalka 2011 2:3
NE 16. 9. TJ Biskupice : Sokol Plumlov "B" 1:4
NE 16. 9. FC Morávia Doloplazy : Sokol Malé Hradisko 3:2
FC Hrubčice : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[5. kolo]}

5. kolo

Neděle 9. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 8. 9. Sokol Tvorovice : FC Hrubčice 3:2
SO 8. 9. FK Skalka 2011 : TJ Biskupice 5:1
NE 9. 9. Sokol Přemyslovice "B" : Sokol Čechy pod Kosířem 0:1
NE 9. 9. Sokol Malé Hradisko : Sokol Brodek u PV "B" 2:1
NE 9. 9. Sokol Plumlov "B" : FC Morávia Doloplazy 8:0
NE 9. 9. TJ Želeč : Sokol Protivanov "B" 1:5
NE 9. 9. Sokol Kladky : SK Jesenec "B" 1:2
Sokol Otaslavice "B" : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[4. kolo]}

4. kolo

Neděle 2. 9. 2012 16:00

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 1. 9. SK Jesenec "B" : Sokol Otaslavice "B" 2:1
SO 1. 9. Sokol Protivanov "B" : Sokol Kladky 4:1
SO 1. 9. Sokol Čechy pod Kosířem : TJ Želeč 3:1
SO 1. 9. Sokol Brodek u PV "B" : Sokol Plumlov "B" 1:3
NE 2. 9. TJ Biskupice : Sokol Přemyslovice "B" 5:2
NE 2. 9. FC Morávia Doloplazy : FK Skalka 2011 0:4
NE 2. 9. FC Hrubčice : Sokol Malé Hradisko 6:1
Sokol Tvorovice : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[3. kolo]}

3. kolo

Neděle 26. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 25. 8. Sokol Otaslavice "B" : Sokol Protivanov "B" odloženo
SO 25. 8. FK Skalka 2011 : Sokol Brodek u PV "B" 12:1
NE 26. 8. Sokol Přemyslovice "B" : FC Morávia Doloplazy 0:4
NE 26. 8. Sokol Plumlov "B" : FC Hrubčice 7:1
NE 26. 8. Sokol Tvorovice : Sokol Malé Hradisko 3:1
NE 26. 8. Sokol Kladky : Sokol Čechy pod Kosířem 7:4
NE 26. 8. TJ Želeč : TJ Biskupice 0:5
SK Jesenec "B" : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[2. kolo]}

2. kolo

Neděle 19. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 18. 8. Sokol Protivanov "B" : SK Jesenec "B" 0:0
SO 18. 8. Sokol Čechy pod Kosířem : Sokol Otaslavice "B" 1:5
SO 18. 8. Sokol Brodek u PV "B" : Sokol Přemyslovice "B" 0:1
SO 18. 8. Sokol Tvorovice : Sokol Plumlov "B" 3:3
NE 19. 8. TJ Biskupice : Sokol Kladky 7:1
NE 19. 8. FC Morávia Doloplazy : TJ Želeč 3:2
NE 19. 8. FC Hrubčice : FK Skalka 2011 0:3
Sokol Malé Hradisko : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[1. kolo]}

1. kolo

Neděle 12. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
SO 11. 8. FK Skalka 2011 : Sokol Tvorovice 6:2
SO 11. 8. SK Jesenec "B" : Sokol Čechy pod Kosířem 2:2
SO 11. 8. Sokol Otaslavice "B" : TJ Biskupice 3:3
NE 12. 8. Sokol Přemyslovice "B" : FC Hrubčice 0:0
NE 12. 8. Sokol Kladky : FC Morávia Doloplazy 4:1
NE 12. 8. TJ Želeč : Sokol Brodek u PV "B" 8:2
NE 12. 8. Sokol Plumlov "B" : Sokol Malé Hradisko 2:0
Sokol Protivanov "B" : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[14. kolo]}

14. kolo

Neděle 5. 8. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
NE 5. 8. FK Skalka 2011 : Sokol Plumlov "B" 1:5
NE 5. 8. Sokol Kladky : FC Hrubčice 2:2
NE 5. 8. TJ Želeč : Sokol Tvorovice 1:5
NE 5. 8. SK Jesenec "B" : FC Morávia Doloplazy 0:3
SO 4. 8. Sokol Otaslavice "B" : Sokol Brodek u PV "B" 3:1
SO 4. 8. Sokol Protivanov "B" : TJ Biskupice 1:1
NE 5. 8. Sokol Přemyslovice "B" : Sokol Malé Hradisko 3:1
Sokol Čechy pod Kosířem : volno :

{/jkefel} {jkefel title=[15. kolo]}

15. kolo

Neděle 29. 7. 2012 16:30

DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
NE 29. 7. Sokol Malé Hradisko : FK Skalka 2011 1:3
NE 29. 7. Sokol Tvorovice : Sokol Přemyslovice "B" 2:0
NE 29. 7. FC Hrubčice : TJ Želeč 1:1
NE 29. 7. Sokol Brodek u PV "B" : Sokol Kladky 2:6
NE 29. 7. FC Morávia Doloplazy : Sokol Otaslavice "B" 3:2
NE 29. 7. TJ Biskupice : SK Jesenec "B" 1:1
SO 28. 7. Sokol Čechy pod Kosířem : Sokol Protivanov "B" 2:5
Sokol Plumlov "B" : volno :
{/jkefelend}      

{/jkefelend}

  • Pozvánka basket
  • caje
  • konstrukta
  • berani
  • U vezicek
  • interforst
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI BESEDA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Kavárna ve Špalíčku bude!

Dva a půl roku to trvalo, ale milovníci dobré kávy a ještě k tomu v atraktivním prostředí, se konečně dočkají. Po byrokratických průtazích a jednáních s Olomouckým krajem otevře konečně prostějovské muzeum vlastní kavárnu ve Špalíčku. Muzeum si ale muselo půjčit u banky...

 
Prošustrovaná licence!

Kdo z hokejových fanoušků doufal, že licence na první ligu je pod kuratelou magistrátu a nelze prodat do jiného města, toho vyvedlo z omylu pondělní jednání zastupitelstva. Licenční právo na WSM ligu má soukromého majitele! A prý hned dokonce dva, k vlastnictví se hlásí jak Michal Tomiga, tak i Jaroslav Luňák...

Osobnost týdne

Bohumil Pácl
12 pacl

Nestor zimního a dálkového plavání v exkluzivním rozhovoru pro Večerník prozradil několik fíglů, jak vyzrát na studenou vodu a přitom si neuhnat zápal plic. Bezmála sedmasedmdesátiletý otužilec zároveň přiznal, že přeplavání kanálu La Manche už nechá těm mladším...

Číslo týdne

20 000

PROSTĚJOVSKÝ Večerník se pořádně plácne přes kapsu! Pěkně zakulacenou částku vyplatí nejčtenější regionální periodikum letošnímu vítězi celoroční tipovačky „FOTBALOVÁ DEVÍTKA“. Ten tak dostane na ruku dvacet „prutů“, jelikož právě kulaté narozeniny tohoto čísla se chystáme slavit.

Výrok týdne

„UŽ MĚ NEFOŤTE, JÁ BYL U VÁS JIŽ PĚTKRÁT!“


Jednomu z bezdomovců u místního nádraží se pranic nelíbil fotograf Večerníku, který se ho snažil zvěčnit u pojídání polévky...