Dobrý večer, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nepříliš radostná je momentální situace házenkářů TJ Sokol II Prostějov. Během podzimní části jihomoravské skupiny 2. ligy mužů ČR 2017/2018 získali jen šest bodů a jsou na předposlední jedenácté příčce tabulky, navíc prožívají další nepříjemné komplikace. V nynější zimní přípravě se ale snaží se vším rvát na maximum.

„Trénovat v novém roce jsme začali hned od druhého ledna a jedeme klasicky třikrát týdně bez jakéhokoliv soustředění. Zatím jsme neodehráli ani žádný přátelák, ale na ty ještě přijde řada,“ prozradil Večerníku hlavní kouč „dvojky“ Anatoliy Vasyliev.Co tedy má se svým týmem v plánu? „Jeden přípravný turnaj ve Velké Bystřici, kde v sobotu 3. února potkáme dva soupeře z první ligy a jednoho ze druhé. Celkem čtyři účastníci včetně nás se střetnou každý s každým,“ vyložil karty na stůl Vasyliev.Možná půjde o jediný zápasový test prostějovského kolektivu před startem odvetné části mistrovské soutěže, možná však ne. „Je reálné, že si ještě domluvíme nějaké přátelské utkání. Ovšem ne za každou cenu, hlavní je pro nás zdraví. Pořád máme na marodce několik hráčů a prioritou je, abychom šli v co nejkompletnějším složení do druhé ligy,“ upřesnil lodivod prostějovského celku.Házenkářům Sokola II navíc z kádru trvale vypadli dva plejeři. „Kvůli pracovním povinnostem momentálně skončil Pavel Procházka, který za zaměstnáním dojíždí do Prahy a už nezvládal vracet se do Prostějova na tréninky či zápasy. Házené nechal taky mladý Adam Herych, jenž loni přešel mezi muže z dorostu a asi ho odradilo menší vytížení v duelech,“ povzdechl si lodivod, kterému nikdo neřekne jinak než Tolja. Někdejší výborná spojka se navzdory komplikacím snaží v roli trenéra neztrácet naději, zachovat pozitivní přístup. „Nikdy se nesmí přestat bojovat. Naším cílem teď je v rámci možností dobře makat v přípravě a zároveň uzdravovat zraněné kluky, abychom se kvalitně nachystali na druholigové odvety. A šli do nich v co největší týmové síle. Hned v prvním jarním kole přivítáme doma Juliánov, což bude klíčová bitva. Úkol pro ni máme jasný: vítězstvím oplatit soupeři porážku z prosincové dohrávky, abychom úspěšně odstartovali za posunem do klidného středu tabulky,“ zdůraznil Anatoliy Vasyliev.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments