Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Přípravný turnaj ve Velké Bystřici mají za sebou házenkáři TJ Sokol II. Prostějov. Na akci s účastí čtyř mužstev vysoko prohráli oba své duely a obsadili poslední čtvrté místo. Přesto však za dané situace nezanechali až tak špatný dojem.

„Abychom bystřický turnaj vůbec absolvovali, museli jsme povolat veškeré zálohy... To znamená kluky, kteří už za nás do mistráků třeba několik let nenaskočili, nebo i mladíky z dorostu. Pořád nás totiž pronásleduje velká marodka a hráčů ze současného áčka bylo v sobotu k dispozici jen pět,“ popsal kalamitní zdravotní stav trenér prostějovského týmu Anatoliy Vasyliev.Pro klání 3. února nakonec dal dohromady aspoň deset lidí. „Semifinále jsme hráli proti domácímu mančaftu, který je šestý v první lize a má sílu. Přesto jsme se i v kombinované sestavě bez větší možnosti střídání dlouho drželi dost slibně. Výkon chlapců byl dobrý, skvěle chytal gólman a skoro celý zápas jsme ztráceli jen dvě až čtyři branky. Teprve v závěru nám došla energie, takže Velká Bystřice utekla na konečných 33:23,“ popsal Vasyliev.Mač o třetí pozici měl hodně podobný průběh. „Tam jsme narazili na Olomouc jako šestý celek severomoravské skupiny druhé ligy. Zase jsme v improvizovaném složení dlouho vzdorovali, dokonce se nám dařilo většinu utkání držet nerozhodný stav. Bohužel posledních deset minut klukům opět chyběly síly, už nezvládli se soupeřem běhat, dělali moc chyb. A dopadlo to jasně 34:26,“ pokračoval kouč Sokola II.I přes dvě hladké porážky nehodnotil přátelský test vůbec negativně. „Mančaft se v dané sestavě rval statečně, navíc jsme si leccos vyzkoušeli směrem k odvetné části soutěže. Do jejího startu schází necelé dva týdny a naší jednoznačnou prioritou je dát se pro domácí bitvu s Juliánovem 17. února zdravotně co nejvíc dohromady. Momentálně máme jakž takž fit devět borců A-týmu včetně těch, co mají nějaké dlouhodobé omezení. K nim se třeba povede ještě někoho uschopnit a taky jsme poprosili o pomoc několik našich bývalých hráčů, kteří poslední roky chodili už pouze trénovat. Uvidíme, jestli někdo z nich do toho s námi půjde,“ přemítal Vasyliev odhodlaný zachránit druholigovou příslušnost všemi dostupnými, zároveň legálními prostředky. Každopádně jaro bude pro házenkáře TJ nadmíru složité.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments