Dobré odpoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Přípravný turnaj ve Velké Bystřici mají za sebou házenkáři TJ Sokol II. Prostějov. Na akci s účastí čtyř mužstev vysoko prohráli oba své duely a obsadili poslední čtvrté místo. Přesto však za dané situace nezanechali až tak špatný dojem.

„Abychom bystřický turnaj vůbec absolvovali, museli jsme povolat veškeré zálohy... To znamená kluky, kteří už za nás do mistráků třeba několik let nenaskočili, nebo i mladíky z dorostu. Pořád nás totiž pronásleduje velká marodka a hráčů ze současného áčka bylo v sobotu k dispozici jen pět,“ popsal kalamitní zdravotní stav trenér prostějovského týmu Anatoliy Vasyliev.Pro klání 3. února nakonec dal dohromady aspoň deset lidí. „Semifinále jsme hráli proti domácímu mančaftu, který je šestý v první lize a má sílu. Přesto jsme se i v kombinované sestavě bez větší možnosti střídání dlouho drželi dost slibně. Výkon chlapců byl dobrý, skvěle chytal gólman a skoro celý zápas jsme ztráceli jen dvě až čtyři branky. Teprve v závěru nám došla energie, takže Velká Bystřice utekla na konečných 33:23,“ popsal Vasyliev.Mač o třetí pozici měl hodně podobný průběh. „Tam jsme narazili na Olomouc jako šestý celek severomoravské skupiny druhé ligy. Zase jsme v improvizovaném složení dlouho vzdorovali, dokonce se nám dařilo většinu utkání držet nerozhodný stav. Bohužel posledních deset minut klukům opět chyběly síly, už nezvládli se soupeřem běhat, dělali moc chyb. A dopadlo to jasně 34:26,“ pokračoval kouč Sokola II.I přes dvě hladké porážky nehodnotil přátelský test vůbec negativně. „Mančaft se v dané sestavě rval statečně, navíc jsme si leccos vyzkoušeli směrem k odvetné části soutěže. Do jejího startu schází necelé dva týdny a naší jednoznačnou prioritou je dát se pro domácí bitvu s Juliánovem 17. února zdravotně co nejvíc dohromady. Momentálně máme jakž takž fit devět borců A-týmu včetně těch, co mají nějaké dlouhodobé omezení. K nim se třeba povede ještě někoho uschopnit a taky jsme poprosili o pomoc několik našich bývalých hráčů, kteří poslední roky chodili už pouze trénovat. Uvidíme, jestli někdo z nich do toho s námi půjde,“ přemítal Vasyliev odhodlaný zachránit druholigovou příslušnost všemi dostupnými, zároveň legálními prostředky. Každopádně jaro bude pro házenkáře TJ nadmíru složité.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments