Dobré odpoledne, dnes je sobota 23.3.2019
svátek slaví Ivona,
zítra Gabriel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

S krásnými zážitky, ale bez výsledkového úspěchu se vrátili házenkáři výběru HKKH Haná z evropského šampionátu veteránů 2018. Ten se konal v rakouském Innsbrucku a bývalí plejeři oddílů TJ Sokol Kostelec na Hané HK i TJ Sokol II Prostějov spojení do jednoho kolektivu tam obsadili v kategorii nad 35 let jedenácté místo.

„Loni v Portu jsme skončili šestí, což bylo naše nejlepší umístění za několik posledních let, kdy veteránská mistrovství s klukama objíždíme. Tentokrát bychom rádi dosáhli ještě výš, v ideálním případě na medaili. Ne však za každou cenu, turnaj si chceme hlavně užít. A uvidíme, na co budou naše výkony stačit,“ říkal Večerníku ještě před cestou pod Alpy kapitán mužstva David Ševčík.
Nakonec se ukázalo, že protivníci zkrátka byli nad síly hanáckých borců. Reprezentanti České republiky v základní skupině podlehli Srbům, Portugalcům, společnému celku Chorvatů a Slovinců, Lotyšům i domácím Rakušanům, čímž bez jediného získaného bodu uzavřeli pořadí grupy. A současně to znamenalo poslední jedenáctou příčku v souhrnném účtování ME bez možnosti zasáhnout do bojů o konečné umístění.
„Samozřejmě nás mrzí, že jsme nedosáhli na žádné vítězství a své účinkování na šampionátu zakončili už sobotním polednem. Na druhou stranu však musíme uznat, že soupeři prostě byli lepší, pouze v jediném utkání jsme podlehli těsně o gól. Přesto jsme si mistrovství naplno užili se vším všudy, zahráli si přes náš rostoucí věk kvalitní házenou a v nádherném prostředí alpského Innsbrucku posbírali spoustu krásných zážitků. Víc výsledkově prorazit zkusíme zase příště,“ zhodnotil Ševčík pětidenní „výlet“ s nadhledem i úsměvem ve tváři.

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments