Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

S krásnými zážitky, ale bez výsledkového úspěchu se vrátili házenkáři výběru HKKH Haná z evropského šampionátu veteránů 2018. Ten se konal v rakouském Innsbrucku a bývalí plejeři oddílů TJ Sokol Kostelec na Hané HK i TJ Sokol II Prostějov spojení do jednoho kolektivu tam obsadili v kategorii nad 35 let jedenácté místo.

„Loni v Portu jsme skončili šestí, což bylo naše nejlepší umístění za několik posledních let, kdy veteránská mistrovství s klukama objíždíme. Tentokrát bychom rádi dosáhli ještě výš, v ideálním případě na medaili. Ne však za každou cenu, turnaj si chceme hlavně užít. A uvidíme, na co budou naše výkony stačit,“ říkal Večerníku ještě před cestou pod Alpy kapitán mužstva David Ševčík.
Nakonec se ukázalo, že protivníci zkrátka byli nad síly hanáckých borců. Reprezentanti České republiky v základní skupině podlehli Srbům, Portugalcům, společnému celku Chorvatů a Slovinců, Lotyšům i domácím Rakušanům, čímž bez jediného získaného bodu uzavřeli pořadí grupy. A současně to znamenalo poslední jedenáctou příčku v souhrnném účtování ME bez možnosti zasáhnout do bojů o konečné umístění.
„Samozřejmě nás mrzí, že jsme nedosáhli na žádné vítězství a své účinkování na šampionátu zakončili už sobotním polednem. Na druhou stranu však musíme uznat, že soupeři prostě byli lepší, pouze v jediném utkání jsme podlehli těsně o gól. Přesto jsme si mistrovství naplno užili se vším všudy, zahráli si přes náš rostoucí věk kvalitní házenou a v nádherném prostředí alpského Innsbrucku posbírali spoustu krásných zážitků. Víc výsledkově prorazit zkusíme zase příště,“ zhodnotil Ševčík pětidenní „výlet“ s nadhledem i úsměvem ve tváři.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments