Dobré odpoledne, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

S krásnými zážitky, ale bez výsledkového úspěchu se vrátili házenkáři výběru HKKH Haná z evropského šampionátu veteránů 2018. Ten se konal v rakouském Innsbrucku a bývalí plejeři oddílů TJ Sokol Kostelec na Hané HK i TJ Sokol II Prostějov spojení do jednoho kolektivu tam obsadili v kategorii nad 35 let jedenácté místo.

„Loni v Portu jsme skončili šestí, což bylo naše nejlepší umístění za několik posledních let, kdy veteránská mistrovství s klukama objíždíme. Tentokrát bychom rádi dosáhli ještě výš, v ideálním případě na medaili. Ne však za každou cenu, turnaj si chceme hlavně užít. A uvidíme, na co budou naše výkony stačit,“ říkal Večerníku ještě před cestou pod Alpy kapitán mužstva David Ševčík.
Nakonec se ukázalo, že protivníci zkrátka byli nad síly hanáckých borců. Reprezentanti České republiky v základní skupině podlehli Srbům, Portugalcům, společnému celku Chorvatů a Slovinců, Lotyšům i domácím Rakušanům, čímž bez jediného získaného bodu uzavřeli pořadí grupy. A současně to znamenalo poslední jedenáctou příčku v souhrnném účtování ME bez možnosti zasáhnout do bojů o konečné umístění.
„Samozřejmě nás mrzí, že jsme nedosáhli na žádné vítězství a své účinkování na šampionátu zakončili už sobotním polednem. Na druhou stranu však musíme uznat, že soupeři prostě byli lepší, pouze v jediném utkání jsme podlehli těsně o gól. Přesto jsme si mistrovství naplno užili se vším všudy, zahráli si přes náš rostoucí věk kvalitní házenou a v nádherném prostředí alpského Innsbrucku posbírali spoustu krásných zážitků. Víc výsledkově prorazit zkusíme zase příště,“ zhodnotil Ševčík pětidenní „výlet“ s nadhledem i úsměvem ve tváři.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments