Dobré odpoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Ve středu 1. srpna zahájili přípravu na novou druholigovou sezónu 2018/19 házenkáři TJ Sokol II Prostějov. Tohle však není ta úplně nejzásadnější informace z jejich tábora. Která tedy ano? Změna v čele realizačního týmu!

„Novým hlavním trenérem mužstva se stal Tomáš Černíček, já jsem z pozice prvního kouče přešel na post asistenta. Takhle jsme se v klubu dohodli,“ prozradil Večerníku Anatoliy Vasyliev, jenž Hanáky vedl v uplynulém, nepříliš úspěšném ročníku.
Výběr „dvojky“ se během něj potýkal s velkými personálními problémy, bojoval o záchranu a nakonec obsadil až desáté místo. „Teď se snažíme hráčský kádr v rámci možností posílit, protože početná marodka z minulé sezóny bohužel pokračuje. A nově na ni přibyl Filip Mikulka s bolavým kolenem,“ povzdechl si Vasyliev.
Jistými posilami by měli být dva dorostenci z Nového Veselí, Radek a Jakub Flajsarovi. „Jde o syny našich bývalých borců, bratrů Radka a Tomáše Flajsarových. Talentovaní mlaďoši s námi bohužel nebudou trénovat, ale měli by na podzim nastoupit aspoň do několika soutěžních zápasů formou hostování,“ upřesnil Vasyliev.
Další akvizice jsou prý na cestě. „Pracujeme na příchodu některých jiných hráčů také na hostování. Konkrétní jména zatím nemůžeme prozradit, nic není potvrzené. Přestupový termín vyprší až 15. září, do té doby uvidíme,“ odtušil aktuálně druhý lodivod Sokola II.
Roli hlavního kormidelníka převzal výše zmíněný Černíček. „Je to otec našeho výborného odchovance Tomáše Černíčka mladšího. Sám v minulosti též hrával na vysoké úrovni a jde o velkého házenkářského nadšence, který by měl mančaftu dodat potřebný impuls,“ věří Vasyliev.
Prostějovští muži teď trénují třikrát týdně s převážným zaměřením na kondici, aby postupně přidávali víc herních prvků. „První přípravný turnaj sehrajeme 18. srpna v Droždíně, potom nás čeká 1. září utkání úvodního kola Českého poháru v Žeravicích. Kromě toho absolvujeme ještě asi jeden přípravný turnaj a možná i nějaké přáteláky,“ připojil Vasyliev.
Jihomoravskou skupinu druhé ligy odstartují házenkáři TJ v sobotu 22. září na hřišti nováčka Maloměřic B.

TM

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments