Dobrý večer, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve středu 1. srpna zahájili přípravu na novou druholigovou sezónu 2018/19 házenkáři TJ Sokol II Prostějov. Tohle však není ta úplně nejzásadnější informace z jejich tábora. Která tedy ano? Změna v čele realizačního týmu!

„Novým hlavním trenérem mužstva se stal Tomáš Černíček, já jsem z pozice prvního kouče přešel na post asistenta. Takhle jsme se v klubu dohodli,“ prozradil Večerníku Anatoliy Vasyliev, jenž Hanáky vedl v uplynulém, nepříliš úspěšném ročníku.
Výběr „dvojky“ se během něj potýkal s velkými personálními problémy, bojoval o záchranu a nakonec obsadil až desáté místo. „Teď se snažíme hráčský kádr v rámci možností posílit, protože početná marodka z minulé sezóny bohužel pokračuje. A nově na ni přibyl Filip Mikulka s bolavým kolenem,“ povzdechl si Vasyliev.
Jistými posilami by měli být dva dorostenci z Nového Veselí, Radek a Jakub Flajsarovi. „Jde o syny našich bývalých borců, bratrů Radka a Tomáše Flajsarových. Talentovaní mlaďoši s námi bohužel nebudou trénovat, ale měli by na podzim nastoupit aspoň do několika soutěžních zápasů formou hostování,“ upřesnil Vasyliev.
Další akvizice jsou prý na cestě. „Pracujeme na příchodu některých jiných hráčů také na hostování. Konkrétní jména zatím nemůžeme prozradit, nic není potvrzené. Přestupový termín vyprší až 15. září, do té doby uvidíme,“ odtušil aktuálně druhý lodivod Sokola II.
Roli hlavního kormidelníka převzal výše zmíněný Černíček. „Je to otec našeho výborného odchovance Tomáše Černíčka mladšího. Sám v minulosti též hrával na vysoké úrovni a jde o velkého házenkářského nadšence, který by měl mančaftu dodat potřebný impuls,“ věří Vasyliev.
Prostějovští muži teď trénují třikrát týdně s převážným zaměřením na kondici, aby postupně přidávali víc herních prvků. „První přípravný turnaj sehrajeme 18. srpna v Droždíně, potom nás čeká 1. září utkání úvodního kola Českého poháru v Žeravicích. Kromě toho absolvujeme ještě asi jeden přípravný turnaj a možná i nějaké přáteláky,“ připojil Vasyliev.
Jihomoravskou skupinu druhé ligy odstartují házenkáři TJ v sobotu 22. září na hřišti nováčka Maloměřic B.

TM

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments