Dobrý večer, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tenhle boj opravdu nešlo vyhrát. Házenkáři TJ Sokol II Prostějov odjeli k utkání 18. dějství 2. ligy mužů ČR 2018/19 na hřiště vedoucího celku jihomoravské skupiny Tatranu Bohunice v počtu pouhých devíti plejerů. Zrodilo se tak očekávané vítězství domácích, leč vzhledem k personálním okolnostem nijak přehnaně vysoké 32:24 (15:11).

Za Hanáky nenastoupil ani jeden z rodinného klanu Flajsarů, navíc chyběla i řada dalších členů kádru včetně několika opor (například Čelovský, Šestořád atd.). Proto neudivilo, že brněnský favorit od začátku vedl a kontroloval vývoj duelu.
Na druhou stranu se průběžná ztráta hostujícího torza nijak dramaticky nezvyšovala, do poločasové přestávky činila jen čtyři góly. A po změně stran výsledkový rozdíl rovnoměrně narostl na konečných osm branek. Což sice pro „dvojku“ znamenalo tak jako tak porážku, ovšem rozhodně důstojnou.
V dalším kole to prostějovské mužstvo bude mít zase těžké, byť se představí doma v hale RG a ZŠ města PV ve Studentské ulici. Protivníkem se totiž stane v tabulce čtvrté Velké Meziříčí, a to v neděli 7. dubna od 16.00 hodin.HLAS TRENÉRA
TOMÁŠ ČERNÍČEK – Sokol II Prostějov
„V tristní sestavě jen se dvěma kluky na střídání jsme asi předvedli to, na co jsme měli. Naštěstí papírově silnější soupeř taky nezahrál nijak dobře, spíš oboustranně čněla bojovnost nad herní kvalitou. Bohunicím jsme sami pomohli hromadou vlastních chyb, což se však v daném složení dalo trochu předpokládat. Chlapcům, kteří do střetnutí šli, nemůžu nic vytknout. Největším pozitivem je, že si pořádně zahráli ti, kteří jindy nemají tolik zápasového prostoru.“

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2018/19, 17. kolo
Tatran Bohunice – TJ Sokol II Prostějov 32:24 (15:11)
Rozhodčí: Kremláček a Levíček. Vyloučení: 1:4. ČK: Bokůvka (po třetím vyloučení). Sedmičky: 1/0:0. Diváci: 55.
Nejvíce branek Bohunic: Ryšavý 6, Lukács 5, Paseka a Novák 4.
Sestava a branky Prostějova: Hrubý – V. Micka 5, Hacura 3, Bečička 3, Mikulka 3, Jura 1, Bokůvka 1, Kosina 6, Jurečka 2. Trenér: Tomáš Černíček.
Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-