Příjemnou noc, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tenhle boj opravdu nešlo vyhrát. Házenkáři TJ Sokol II Prostějov odjeli k utkání 18. dějství 2. ligy mužů ČR 2018/19 na hřiště vedoucího celku jihomoravské skupiny Tatranu Bohunice v počtu pouhých devíti plejerů. Zrodilo se tak očekávané vítězství domácích, leč vzhledem k personálním okolnostem nijak přehnaně vysoké 32:24 (15:11).

Za Hanáky nenastoupil ani jeden z rodinného klanu Flajsarů, navíc chyběla i řada dalších členů kádru včetně několika opor (například Čelovský, Šestořád atd.). Proto neudivilo, že brněnský favorit od začátku vedl a kontroloval vývoj duelu.
Na druhou stranu se průběžná ztráta hostujícího torza nijak dramaticky nezvyšovala, do poločasové přestávky činila jen čtyři góly. A po změně stran výsledkový rozdíl rovnoměrně narostl na konečných osm branek. Což sice pro „dvojku“ znamenalo tak jako tak porážku, ovšem rozhodně důstojnou.
V dalším kole to prostějovské mužstvo bude mít zase těžké, byť se představí doma v hale RG a ZŠ města PV ve Studentské ulici. Protivníkem se totiž stane v tabulce čtvrté Velké Meziříčí, a to v neděli 7. dubna od 16.00 hodin.HLAS TRENÉRA
TOMÁŠ ČERNÍČEK – Sokol II Prostějov
„V tristní sestavě jen se dvěma kluky na střídání jsme asi předvedli to, na co jsme měli. Naštěstí papírově silnější soupeř taky nezahrál nijak dobře, spíš oboustranně čněla bojovnost nad herní kvalitou. Bohunicím jsme sami pomohli hromadou vlastních chyb, což se však v daném složení dalo trochu předpokládat. Chlapcům, kteří do střetnutí šli, nemůžu nic vytknout. Největším pozitivem je, že si pořádně zahráli ti, kteří jindy nemají tolik zápasového prostoru.“

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2018/19, 17. kolo
Tatran Bohunice – TJ Sokol II Prostějov 32:24 (15:11)
Rozhodčí: Kremláček a Levíček. Vyloučení: 1:4. ČK: Bokůvka (po třetím vyloučení). Sedmičky: 1/0:0. Diváci: 55.
Nejvíce branek Bohunic: Ryšavý 6, Lukács 5, Paseka a Novák 4.
Sestava a branky Prostějova: Hrubý – V. Micka 5, Hacura 3, Bečička 3, Mikulka 3, Jura 1, Bokůvka 1, Kosina 6, Jurečka 2. Trenér: Tomáš Černíček.
Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-