Dobrý večer, dnes je pondělí 20.1.2020
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Svou stabilní cestou téměř stoprocentní sázky na vlastní hráče s důrazem na průběžné omlazování kádru nadále jdou házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK. Ani mírný pokles v tabulce z pátého na šesté místo v konečném pořadí uplynulého ročníku 2. ligy mužů vinou dodatečné kontumace na tom nemohl nic zvrátit.

„Složení družstva zůstává víceméně nezměněno v porovnání s minulou sezónou. S tím, že mančaft doplní naši kluboví dorostenci Vojta Pospíšil, Filip Havlík, Dušan Knápek, Jan Ševčík a Martin Hanták,“ dal nahlédnout do soupisky kostelecký kouč Milan Varhalík. Jednu důležitou personální korekturu však přece jen oznámil. „Změna proběhla v realizačním týmu, kde se k nám přidal Leoš Havlík na pozici asistenta trenéra,“ prozradil Varhalík.
Hanáci odstartovali společnou přípravu v pondělí 29. července v domácích podmínkách. „Trénujeme třikrát týdně v rámci pracovních a rodinných možností. Přátelské zápasy jsou v jednání, ale dva srpnové termíny máme už teď dané,“ uvedl lodivod HK.
Nejprve jeho svěřenci odehrají už v neděli 25. 8. střetnutí 1. kola Českého poháru 2019/20 v Droždíně, což je o týden dříve, než zní oficiální datum. „Na sobotu 31. srpna jsme si totiž domluvili účast na přípravném turnaji ve Velkém Meziříčí,“ sdělil Milan Varhalík.
Cílů pro nový ročník druholigové skupiny Jižní Morava (pouze jedenáctičlenné) stanovuje hned několik. „Skončit v horní polovině tabulky, osobně bych chtěl vylepšit naše minulosezónní umístění. Také začlenit odchovance, stabilizovat mužstvo a předvádět hru, která bude lákat diváky do haly.“

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments