Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Svou stabilní cestou téměř stoprocentní sázky na vlastní hráče s důrazem na průběžné omlazování kádru nadále jdou házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK. Ani mírný pokles v tabulce z pátého na šesté místo v konečném pořadí uplynulého ročníku 2. ligy mužů vinou dodatečné kontumace na tom nemohl nic zvrátit.

„Složení družstva zůstává víceméně nezměněno v porovnání s minulou sezónou. S tím, že mančaft doplní naši kluboví dorostenci Vojta Pospíšil, Filip Havlík, Dušan Knápek, Jan Ševčík a Martin Hanták,“ dal nahlédnout do soupisky kostelecký kouč Milan Varhalík. Jednu důležitou personální korekturu však přece jen oznámil. „Změna proběhla v realizačním týmu, kde se k nám přidal Leoš Havlík na pozici asistenta trenéra,“ prozradil Varhalík.
Hanáci odstartovali společnou přípravu v pondělí 29. července v domácích podmínkách. „Trénujeme třikrát týdně v rámci pracovních a rodinných možností. Přátelské zápasy jsou v jednání, ale dva srpnové termíny máme už teď dané,“ uvedl lodivod HK.
Nejprve jeho svěřenci odehrají už v neděli 25. 8. střetnutí 1. kola Českého poháru 2019/20 v Droždíně, což je o týden dříve, než zní oficiální datum. „Na sobotu 31. srpna jsme si totiž domluvili účast na přípravném turnaji ve Velkém Meziříčí,“ sdělil Milan Varhalík.
Cílů pro nový ročník druholigové skupiny Jižní Morava (pouze jedenáctičlenné) stanovuje hned několik. „Skončit v horní polovině tabulky, osobně bych chtěl vylepšit naše minulosezónní umístění. Také začlenit odchovance, stabilizovat mužstvo a předvádět hru, která bude lákat diváky do haly.“

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments