Příjemnou noc, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Svou stabilní cestou téměř stoprocentní sázky na vlastní hráče s důrazem na průběžné omlazování kádru nadále jdou házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK. Ani mírný pokles v tabulce z pátého na šesté místo v konečném pořadí uplynulého ročníku 2. ligy mužů vinou dodatečné kontumace na tom nemohl nic zvrátit.

„Složení družstva zůstává víceméně nezměněno v porovnání s minulou sezónou. S tím, že mančaft doplní naši kluboví dorostenci Vojta Pospíšil, Filip Havlík, Dušan Knápek, Jan Ševčík a Martin Hanták,“ dal nahlédnout do soupisky kostelecký kouč Milan Varhalík. Jednu důležitou personální korekturu však přece jen oznámil. „Změna proběhla v realizačním týmu, kde se k nám přidal Leoš Havlík na pozici asistenta trenéra,“ prozradil Varhalík.
Hanáci odstartovali společnou přípravu v pondělí 29. července v domácích podmínkách. „Trénujeme třikrát týdně v rámci pracovních a rodinných možností. Přátelské zápasy jsou v jednání, ale dva srpnové termíny máme už teď dané,“ uvedl lodivod HK.
Nejprve jeho svěřenci odehrají už v neděli 25. 8. střetnutí 1. kola Českého poháru 2019/20 v Droždíně, což je o týden dříve, než zní oficiální datum. „Na sobotu 31. srpna jsme si totiž domluvili účast na přípravném turnaji ve Velkém Meziříčí,“ sdělil Milan Varhalík.
Cílů pro nový ročník druholigové skupiny Jižní Morava (pouze jedenáctičlenné) stanovuje hned několik. „Skončit v horní polovině tabulky, osobně bych chtěl vylepšit naše minulosezónní umístění. Také začlenit odchovance, stabilizovat mužstvo a předvádět hru, která bude lákat diváky do haly.“

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar