Příjemnou noc, dnes je úterý 12.11.2019
svátek slaví Benedikt,
zítra Tibor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Svou stabilní cestou téměř stoprocentní sázky na vlastní hráče s důrazem na průběžné omlazování kádru nadále jdou házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK. Ani mírný pokles v tabulce z pátého na šesté místo v konečném pořadí uplynulého ročníku 2. ligy mužů vinou dodatečné kontumace na tom nemohl nic zvrátit.

„Složení družstva zůstává víceméně nezměněno v porovnání s minulou sezónou. S tím, že mančaft doplní naši kluboví dorostenci Vojta Pospíšil, Filip Havlík, Dušan Knápek, Jan Ševčík a Martin Hanták,“ dal nahlédnout do soupisky kostelecký kouč Milan Varhalík. Jednu důležitou personální korekturu však přece jen oznámil. „Změna proběhla v realizačním týmu, kde se k nám přidal Leoš Havlík na pozici asistenta trenéra,“ prozradil Varhalík.
Hanáci odstartovali společnou přípravu v pondělí 29. července v domácích podmínkách. „Trénujeme třikrát týdně v rámci pracovních a rodinných možností. Přátelské zápasy jsou v jednání, ale dva srpnové termíny máme už teď dané,“ uvedl lodivod HK.
Nejprve jeho svěřenci odehrají už v neděli 25. 8. střetnutí 1. kola Českého poháru 2019/20 v Droždíně, což je o týden dříve, než zní oficiální datum. „Na sobotu 31. srpna jsme si totiž domluvili účast na přípravném turnaji ve Velkém Meziříčí,“ sdělil Milan Varhalík.
Cílů pro nový ročník druholigové skupiny Jižní Morava (pouze jedenáctičlenné) stanovuje hned několik. „Skončit v horní polovině tabulky, osobně bych chtěl vylepšit naše minulosezónní umístění. Také začlenit odchovance, stabilizovat mužstvo a předvádět hru, která bude lákat diváky do haly.“

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Famózní Přeučil s Hruškovou.

Minulou středu uspořádal Večerník besedu pro seniory v Domově seniorů v Nerudově ulici. Popovídat si s nimi přišli pražští herci Jan Přeučil se svojí životní partnerkou Evou Hruškovou. Oba famózní umělci zodpovídali nejen množství dotazů, ale přidali i mnohé perličky z natáčení.


Nechala se okrádat expřítelem.

Se svým příběhem se Večerníku svěřila žena z Prostějova, která se vloni po patnáctiletém soužití rozešla se svým partnerem. Po jeho vystěhování se ale bezmála rok ztrácely z bytu peníze. Majitelka totiž nevyměnila zámek ve dveřích, čehož expartner využil a chodil si do bytu, jak chtěl...

Total Comments

Osobnost týdne

BOLESLAV POLÍVKA

44 polivkaZnámý herec a komik si ve čtvrtek „střihl“ na prknech Městského divadla v Prostějově roli Harpagona ve slavné komedii Lakomec. Představení v rámci divadelního festivalu Aplaus bylo dávno dopředu vyprodané.

Total Comments

Číslo týdne

 14

Aktuálně se v Prostějově nachází čtrnáct adresních míst, na kterých lze oficiálně provozovat hazardní hry. Přestože počet heren v Prostějově i nadále rok od roku klesá, radní přispěchali s novou vyhláškou. Ta by měla ještě více omezit hazard v našem městě.

Total Comments

Výrok týdne

„CO DNES ŘIDIČ UMÍ? SEDNE DO KABINY, ZATOČÍ KLÍČKEM A JEDE...“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments