Dobré odpoledne, dnes je pátek 6.12.2019
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Bitva jako řemen se rozhořela ve 3. kole 2. ligy mužů ČR 2019/2020 mezi házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK a Tatranu Bohunice. Na rozdíl od špatných úvodních dvou duelů sezóny zahráli domácí tentokrát výborně, favorita měli na lopatě. Diskutabilním výrokem jim však zasloužený triumf znemožnila chvilku před koncem dvojice sudích rozhodující celé střetnutí tendenčně ve prospěch hostů. I proto se zrodila remíza 22:22 (8:9).

Ze začátku kralovaly obrany včetně gólmanů, první branka tak padla až v 6. minutě. Většinu zahajovacího poločasu se odvíjel naprosto vyrovnaný boj, když Hanáky drželi skvěle chytající Navrátil a vepředu M. Grepl s Popelkou. Především ale celý tým hákáčka zodpovědně bránil na povolené hranici tvrdosti, díky tomu se dařilo se silným protivníkem držet krok (3:2, 5:4, 6:6).
Až na přelomu první a druhé půle Jihomoravané dvakrát utekli na rozdíl tří tref (6:9, 9:12) a zdálo se, že se ostrý mač láme v jejich prospěch. Leč kostelečtí borci znovu zapnuli na maximální obrátky, načež s pomocí rozstříleného Podhrázského i na sedmičky chodícího Havlíka otočili na 15:14.
Závěr se pak změnil v obří drama, v němž po vítězství sahaly oba mančafty. Skóre se několikrát překlopilo na tu či onu stranu (18:17, 18:19, 20:19, 20:21), Tatran viditelně tlačili arbitři. Přesto Podhrázský minutu před koncem ze sedmimetrového hodu vyrovnal na 21:21, vzápětí Sokol po super zákroku Navrátila získal míč a v čase 59.53 benjamínek Havlík odvážnou ranou z křídla na bližší tyč zavěsil zdánlivě rozhodující gól!
Bohužel do okamžité rozehrávky hostů skočil M. Grulich, právem dostal přímou červenou kartu. Kromě toho však rozhodčí situaci sporně vyhodnotili tak, že tři vteřiny před vypršením času nařídili vzdor mohutným protestům celého mužstva TJ sedmičku… Tu Lukács využil a zrodila se tudíž nespravedlivá plichta – 22:22.

ÚSTY TRENÉRA
Milan VARHALÍK - TJ Sokol Kostelec na Hané HK:
„Já můžu klukům jedině poděkovat. Odmakali to a odedřeli úplně všichni, od prvního do posledního hráče včetně lavičky. Nastoupili jsme v trochu okleštěné sestavě, ale společně bojovali jako jeden tým, navíc vydrželi až do konce. K výbornému výkonu patří chlapcům gratulace, jen škoda, že jsme získali bod a ne dva. Chyběl kousíček, ale to už bylo taky o něčem jiném. Je totiž rozdíl hrát proti šesti nebo proti osmi. Za důležité považuju, že jsme do třetice v této sezóně nepodlehli a vydřeli remízu, na kterou se teď pokusíme navázat v Kuřimi. I tam chceme bodovat.“

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments