Dobré dopoledne, dnes je neděle 29.3.2020
svátek slaví Taťána,
zítra Arnošt
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nečekaný vítězný impuls dostali házenkáři TJ Sokol II Prostějov. Ve 4. dějství 2. ligy mužů JM 2019/2020 uspěli na palubovce dosud neporaženého SKKP Brno B a sami poprvé v probíhajícím ročníku třetí nejvyšší soutěže ČR bodovali výsledkem 21:27 (13:13) z pohledu domácích. Čímž se ze dna tabulky rázem vyhoupli až na sedmé místo!

Minulý víkend měli Hanáci volno, tentokrát se sešli v extrémně nízkém počtu. „Chybělo čtrnáct kluků, k dispozici jsme měli dva brankáře a jen sedm statečných do pole. Štěstí nám ale přálo v tom, že soupeř nastoupil bez pendlů z extraligového áčka, tím pádem byl pro nás i za dané situace hratelný,“ vysvětlil trenér „dvojky“ Tomáš Černíček.
Přesto se jeho svěřenci museli hrabat ze špatného začátku. „Po šesti minutách Královo Pole vedlo 4:0, naštěstí jsme se postupně zvedli a ztrátu smazali, první půlka vyzněla vyrovnaně. Ke všemu se ale zranil Filip Mikulka, většinu zápasu jsme tak museli dohrávat úplně bez střídání,“ popisoval Černíček.
Leč prostějovští bojovníci v sobě našli nemalé morální i fyzické síly, stejně jako herní schopnosti. „Po pauze jsme šli do vedení a pomalu jej zvyšovali až na rozdíl čtyř pěti gólů deset minut před koncem. Navíc i závěr se podařilo zkušeně zvládnout až k jasnému vítězství. Klukům patří velká pochvala, v okleštěné sestavě makali na maximum a na place nechali srdíčko. Ohromná spokojenost,“ zářil Černíček.
V neděli 20. října od 13.00 hodin hostí Sokol II v hale RG a ZŠ města PV zatím suverénní Maloměřice B.

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2019/20, 4. kolo
SKKP Brno B – TJ Sokol II Prostějov
21:27 (13:13)
Rozhodčí: Florián a Krauter. Vyloučení: 2:3. Sedmičky: 1/0:1/1. Diváci: 87.
Nejvíce branek Brna B: Michálek 9, Svojanovský a Sedlák 4.
Sestava a branky Prostějova: Z. Micka, Sladovník – V. Micka 3, Hacura 4, Ordelt, M. Nevrlý 2, Mikulka 3, Kosina 7/1, Jurečka 8. Trenér: Tomáš Černíček.


Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RYCHLÁ OBČERSTVENÍ V PROSTĚJOVĚ?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Aspoň něco hezkého, jaro je tady!

Uplynulý pátek deset minut před pátou hodinou ranní nastala jarní rovnodennost. A to krásné období roku o sobě dává vědět už v každé ulici, když nejen v Prostějově kvetou sněženky, bledule, a dokonce už i fialky. Tak snad nám to zlepší celkově smutnou „koronavirovou“ náladu…

Výpovědi hokejistům.

Nepříjemný závěr sezóny v podání prostějovských Jestřábů podtrhl klub několika výpověďmi pro hokejisty. Klub dle kuloárních hlasů údajně přišel o smlouvy a tím pádem i o příjmy. Pro fanoušky možná překvapení, pro některé z hokejistů však, podle jejich slov, ani ne. A bohužel půltucet už obdržel padáka. Poštou…

Total Comments

Osobnost týdne

Anna Hanáková

Známá prostějovská numeroložka přispěchala v exkluzivním rozhovoru pro rubriku Servis pro ženy alespoň s kouskem nádechu optimismu, že by ten letošní rok nemusel být až tak špatný. A dokonce poradila, jak se obrnit proti strachu. A to se právě v těchto dnech hodí!

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

12

Počet lidí s prokázanou nákazou Covid-19 v Olomouckém kraji do nedělního večera vzrostl na 85. Během víkendu výrazně přibylo nakažených zejména na Prostějovsku, kde bylo nově evidováno už plný tucet případů.

Total Comments

Výrok týdne

„NEJEN MY JSME TEĎ MĚSTEM DUCHŮ...“

Náměstek primátora Jiří Rozehnal přiznal, že zahájení jakékoliv stavební investice je v těchto dnech velkým problémem

Total Comments

Z_Kalendar