Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nečekaný vítězný impuls dostali házenkáři TJ Sokol II Prostějov. Ve 4. dějství 2. ligy mužů JM 2019/2020 uspěli na palubovce dosud neporaženého SKKP Brno B a sami poprvé v probíhajícím ročníku třetí nejvyšší soutěže ČR bodovali výsledkem 21:27 (13:13) z pohledu domácích. Čímž se ze dna tabulky rázem vyhoupli až na sedmé místo!

Minulý víkend měli Hanáci volno, tentokrát se sešli v extrémně nízkém počtu. „Chybělo čtrnáct kluků, k dispozici jsme měli dva brankáře a jen sedm statečných do pole. Štěstí nám ale přálo v tom, že soupeř nastoupil bez pendlů z extraligového áčka, tím pádem byl pro nás i za dané situace hratelný,“ vysvětlil trenér „dvojky“ Tomáš Černíček.
Přesto se jeho svěřenci museli hrabat ze špatného začátku. „Po šesti minutách Královo Pole vedlo 4:0, naštěstí jsme se postupně zvedli a ztrátu smazali, první půlka vyzněla vyrovnaně. Ke všemu se ale zranil Filip Mikulka, většinu zápasu jsme tak museli dohrávat úplně bez střídání,“ popisoval Černíček.
Leč prostějovští bojovníci v sobě našli nemalé morální i fyzické síly, stejně jako herní schopnosti. „Po pauze jsme šli do vedení a pomalu jej zvyšovali až na rozdíl čtyř pěti gólů deset minut před koncem. Navíc i závěr se podařilo zkušeně zvládnout až k jasnému vítězství. Klukům patří velká pochvala, v okleštěné sestavě makali na maximum a na place nechali srdíčko. Ohromná spokojenost,“ zářil Černíček.
V neděli 20. října od 13.00 hodin hostí Sokol II v hale RG a ZŠ města PV zatím suverénní Maloměřice B.

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2019/20, 4. kolo
SKKP Brno B – TJ Sokol II Prostějov
21:27 (13:13)
Rozhodčí: Florián a Krauter. Vyloučení: 2:3. Sedmičky: 1/0:1/1. Diváci: 87.
Nejvíce branek Brna B: Michálek 9, Svojanovský a Sedlák 4.
Sestava a branky Prostějova: Z. Micka, Sladovník – V. Micka 3, Hacura 4, Ordelt, M. Nevrlý 2, Mikulka 3, Kosina 7/1, Jurečka 8. Trenér: Tomáš Černíček.


Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments