Příjemnou noc, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Žádné překvapení, házenkáři TJ Sokol II Prostějov v 6. kole 2. ligy mužů ČR 2019/20 venku nestačili na největšího favorita skupiny Jižní Morava. Tatranu Bohunice vzdorovali vyrovnaně prvních patnáct minut a jakž takž do přestávky, zatímco po ní domácí čím dál víc zvyšovali až na konečných 33:17 (14:10). „Dvojka“ tudíž očekávaně nerozhojnila své dvoubodové konto.

S lídrem soutěže drželi hosté krok jen zpočátku. „Po čtvrthodině to bylo nerozhodně 6:6, vstup se nám docela povedl. Ještě i zbytek úvodního poločasu jsme odehráli poměrně slušně, i když Bohunice už trochu odskočily,“ popisoval prostějovský trenér Tomáš Černíček.
Po obrátce jeho svěřenci rostoucímu tlaku Jihomoravanů již čelit nedokázali. „Soupeř měl k dispozici šestnáct hráčů, často střídal a zvyšoval tempo, nám tradičně bez několika opor naopak síly postupně ubývaly. Tím pádem náskok Tatranu rychle rostl až na závěrečný rozdíl šestnácti gólů, což je docela nálož,“ pokračoval Černíček v hodnocení.
Objektivně uznal, že na víc jeho tým v nedělním večeru neměl. „Bohunice jsou teď herně jinde než my, což se projevilo. Bez zraněného Filipa Mikulky s pouhými dvěma spojkami k dispozici se musel na tenhle post z křídla přesunout David Jurečka, v sestavě pořád improvizujeme. A jak lepší soupeř s přibývajícím časem víc a víc unikal, tak byl konec utkání z naší strany už takový rezignovaný,“ všiml si kouč Hanáků.
V 7. dějství nastoupí Sokol II doma k důležité bitvě o dno tabulky proti SK Kuřim, hraje se v neděli 10. listopadu od 15.30 hodin v hale RG a ZŠ města Prostějova ve Studentské ulici. 

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2019/20, 6. kolo
Tatran Bohunice – TJ Sokol II Prostějov 33:17 (14:10)
Rozhodčí: Kopřiva a Bauer. Vyloučení: 6:5. Sedmičky: 4/3:1/1. Diváci: 100.
Nejvíce branek Bohunic: Korol a Tejkal 4, Lukács 4/1.
Sestava a branky Prostějova: Z. Micka, Lamplota – V. Micka 1, Burget 2, Hacura, Jurík 1, Jurečka 5/1, Ordelt 1, M. Nevrlý 1, Šestořád 2, Raška, Kosina 4. Trenér: Tomáš Černíček.


Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments