Příjemnou noc, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Žádné překvapení, házenkáři TJ Sokol II Prostějov v 6. kole 2. ligy mužů ČR 2019/20 venku nestačili na největšího favorita skupiny Jižní Morava. Tatranu Bohunice vzdorovali vyrovnaně prvních patnáct minut a jakž takž do přestávky, zatímco po ní domácí čím dál víc zvyšovali až na konečných 33:17 (14:10). „Dvojka“ tudíž očekávaně nerozhojnila své dvoubodové konto.

S lídrem soutěže drželi hosté krok jen zpočátku. „Po čtvrthodině to bylo nerozhodně 6:6, vstup se nám docela povedl. Ještě i zbytek úvodního poločasu jsme odehráli poměrně slušně, i když Bohunice už trochu odskočily,“ popisoval prostějovský trenér Tomáš Černíček.
Po obrátce jeho svěřenci rostoucímu tlaku Jihomoravanů již čelit nedokázali. „Soupeř měl k dispozici šestnáct hráčů, často střídal a zvyšoval tempo, nám tradičně bez několika opor naopak síly postupně ubývaly. Tím pádem náskok Tatranu rychle rostl až na závěrečný rozdíl šestnácti gólů, což je docela nálož,“ pokračoval Černíček v hodnocení.
Objektivně uznal, že na víc jeho tým v nedělním večeru neměl. „Bohunice jsou teď herně jinde než my, což se projevilo. Bez zraněného Filipa Mikulky s pouhými dvěma spojkami k dispozici se musel na tenhle post z křídla přesunout David Jurečka, v sestavě pořád improvizujeme. A jak lepší soupeř s přibývajícím časem víc a víc unikal, tak byl konec utkání z naší strany už takový rezignovaný,“ všiml si kouč Hanáků.
V 7. dějství nastoupí Sokol II doma k důležité bitvě o dno tabulky proti SK Kuřim, hraje se v neděli 10. listopadu od 15.30 hodin v hale RG a ZŠ města Prostějova ve Studentské ulici. 

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2019/20, 6. kolo
Tatran Bohunice – TJ Sokol II Prostějov 33:17 (14:10)
Rozhodčí: Kopřiva a Bauer. Vyloučení: 6:5. Sedmičky: 4/3:1/1. Diváci: 100.
Nejvíce branek Bohunic: Korol a Tejkal 4, Lukács 4/1.
Sestava a branky Prostějova: Z. Micka, Lamplota – V. Micka 1, Burget 2, Hacura, Jurík 1, Jurečka 5/1, Ordelt 1, M. Nevrlý 1, Šestořád 2, Raška, Kosina 4. Trenér: Tomáš Černíček.


Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments