Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už několik let hrají mladí házenkáři TJ Sokol Centrum Haná 2. ligu mladších dorostenců, tedy druhou nejvyšší soutěž ČR dané věkové kategorie. A v aktuálním ročníku 2019/2020 sahají po medailovém umístění, což by znamenalo historický oddílový úspěch.

Po devíti kolech podzimní části této sezóny byli Hanáci na dostřel právě třetí pozici, dokonce i druhé. Na vlastní palubovce v Kostelci na Hané totiž slavně zdolali vedoucí Olomouc 30:28, čímž do té doby suverénnímu lídrovi uštědřili vůbec první porážku!
Poslední dva zápasy před zimní přestávkou se však dorostencům Centra Haná už tolik nepovedly, když podlehli v Telnici 26:33 i doma Uherskému Hradišti 20:24. Což přineslo pokles na pátou pozici, ovšem stále jen s dvoubodovou ztrátou na bronzový post.
„Většinu podzimu kluci zvládli výborně, pouze ten závěr moc nevyšel. Přesto věřím, že výkonnostně náš letošní mančaft patří do horní poloviny tabulky. A pokud se bude dařit, můžeme na jaře o nějaké to třetí místo ještě zabojovat,“ řekl Večerníku hlavní trenér dorostu TJ Sokol CH David Jurečka, jinak stále aktivní plejer druholigových mužů Prostějova. 

2. liga mladších dorostenců JM 2019/20 – pořadí po 11. kole: 1. Olomouc 20, 2. Kuřim 18, 3. Brno 16, 4. Telnice 16, 5. Centrum Haná 14, 6. Bohunice 12, 7. Uherské Hradiště 12, 8. Hustopeče 10, 9. Velké Meziříčí 8, 10. Ivančice 4, 11. Chrudim 2, 12. Juliánov 0.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar