Dobré ráno, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nadějní házenkáři týmu mladších žáků TJ Sokol Centrum Haná absolvovali v rámci zimní přípravy kvalitně obsazený mezinárodní turnaj v Kuřimi. V konkurenci sedmi dalších družstev vybojovali cennou druhou příčku.

V základní skupině mladí Hanáci porazili Kysucké Nové Mesto ze Slovenska 15:5, remizovali s Bohunicemi 9:9 a zdolali Telnici 12:10. Tím postoupili do semifinále, kde si poradili s Újezdem u Brna 12:9. Narazili až ve finále proti Telnici, jíž ve druhém vzájemném duelu – tentokrát o zlato – podlehli 8:14.
„Konečné druhé místo je příjemným, ale naprosto zaslouženým překvapením. Kluci předváděli bojovné výkony v každém utkání, makali naplno do obrany i do útoku. A hlavně jejich střelecká potence byla výborná, úspěšnost palby přes šedesát procent mluví za všechno. Turnaj měl navíc vysokou úroveň na to, že zimní příprava teprve začala. Takže z našeho pohledu panuje spokojenost,“ zhodnotili hlavní trenér David Kittner a jeho asistent Alois Jurík.
„Přípravu na jarní část soutěže jsme zahájili začátkem ledna. Trénujeme společně s béčkem mladších žáků třikrát týdně, zatím šlo v drtivé většině o nabírání fyzické kondice a rychlostní vytrvalosti. Po úspěšném vystoupení v Kuřimi nás čekají další turnaje ve slovenské Stupavě a v Jičíně, „B“-tým pojede do Nového Veselí. Vrcholem zimní přípravy pak bude mezinárodní turnaj v Praze,“ přiblížili koučové házenkářských talentů Centra Haná.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-