Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nadějní házenkáři týmu mladších žáků TJ Sokol Centrum Haná absolvovali v rámci zimní přípravy kvalitně obsazený mezinárodní turnaj v Kuřimi. V konkurenci sedmi dalších družstev vybojovali cennou druhou příčku.

V základní skupině mladí Hanáci porazili Kysucké Nové Mesto ze Slovenska 15:5, remizovali s Bohunicemi 9:9 a zdolali Telnici 12:10. Tím postoupili do semifinále, kde si poradili s Újezdem u Brna 12:9. Narazili až ve finále proti Telnici, jíž ve druhém vzájemném duelu – tentokrát o zlato – podlehli 8:14.
„Konečné druhé místo je příjemným, ale naprosto zaslouženým překvapením. Kluci předváděli bojovné výkony v každém utkání, makali naplno do obrany i do útoku. A hlavně jejich střelecká potence byla výborná, úspěšnost palby přes šedesát procent mluví za všechno. Turnaj měl navíc vysokou úroveň na to, že zimní příprava teprve začala. Takže z našeho pohledu panuje spokojenost,“ zhodnotili hlavní trenér David Kittner a jeho asistent Alois Jurík.
„Přípravu na jarní část soutěže jsme zahájili začátkem ledna. Trénujeme společně s béčkem mladších žáků třikrát týdně, zatím šlo v drtivé většině o nabírání fyzické kondice a rychlostní vytrvalosti. Po úspěšném vystoupení v Kuřimi nás čekají další turnaje ve slovenské Stupavě a v Jičíně, „B“-tým pojede do Nového Veselí. Vrcholem zimní přípravy pak bude mezinárodní turnaj v Praze,“ přiblížili koučové házenkářských talentů Centra Haná.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar