Dobré ráno, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po podzimu až devátí házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK měli v jarní premiéře 2. ligy mužů ČR 2019/2020 ideální příležitost přeskočit SKKP Brno B coby svého tabulkového souseda na osmé pozici. Leč nepovedlo se, ofenzivní duel v nedělním večeru patřil domácímu Handballu poměrem 36:33 (20:15).

Jihomoravané jsou pověstní tím, že si moc nelámou hlavu bráněním a všechny síly pokaždé vrhají do útoku. Hosté se tomuhle trendu přizpůsobili, tím pádem se od začátku až do konce pořádaly oboustranně výživné střelecké hody.
Domácí béčko tradičně posílilo několik pendlů z extraligového A-týmu (Stein, Kučera ad.), a právě tihle elitní borci táhli brněnskou rezervu za vítězstvím. Hanáci do přestávky inkasovali hrozivých dvacet gólů, proto nabrali větší manko. Po změně stran defenzivu aspoň částečně vylepšili a ztrátu pomalu dotahovali, ovšem úplně ji nezlikvidovali.
Nejlepším střelcem zápasu se stal desetigólový mladík Filip Havlík, který navázal na svou vysokou produktivitu z první poloviny soutěžního ročníku. Talentovaného parťáka vydatně podpořili ještě David Palička (7), Marek Dostál (6) i Rostislav Podhrázský (5), na bodový zisk to však bohužel nestačilo.
V neděli 1. března od 10.30 hodin hostí kostelecký mančaft v tamní Městské sportovní hale Maloměřice B.

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2019/20, 12. kolo
SKKP Handball Brno B - TJ Sokol Kostelec na Hané HK 36:33 (20:15)
Rozhodčí: Pernička a Tůma. Vyloučení: 3:2. Sedmičky: 3/3:4/4. Diváci: 19.
Nejvíce branek Brna B: Kučera a Stein 7, Pšenica 5/3, Burget 4.
Sestava a branky Kostelce: Mayer, J. Grulich – V. Prášil 1, Popelka, M. Grulich, Podhrázský 5, Vymětal 1, L. Varhalík, Knápek, Dostál 6, Oščádal, M. Grepl 3, Palička

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-