Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po podzimu až devátí házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK měli v jarní premiéře 2. ligy mužů ČR 2019/2020 ideální příležitost přeskočit SKKP Brno B coby svého tabulkového souseda na osmé pozici. Leč nepovedlo se, ofenzivní duel v nedělním večeru patřil domácímu Handballu poměrem 36:33 (20:15).

Jihomoravané jsou pověstní tím, že si moc nelámou hlavu bráněním a všechny síly pokaždé vrhají do útoku. Hosté se tomuhle trendu přizpůsobili, tím pádem se od začátku až do konce pořádaly oboustranně výživné střelecké hody.
Domácí béčko tradičně posílilo několik pendlů z extraligového A-týmu (Stein, Kučera ad.), a právě tihle elitní borci táhli brněnskou rezervu za vítězstvím. Hanáci do přestávky inkasovali hrozivých dvacet gólů, proto nabrali větší manko. Po změně stran defenzivu aspoň částečně vylepšili a ztrátu pomalu dotahovali, ovšem úplně ji nezlikvidovali.
Nejlepším střelcem zápasu se stal desetigólový mladík Filip Havlík, který navázal na svou vysokou produktivitu z první poloviny soutěžního ročníku. Talentovaného parťáka vydatně podpořili ještě David Palička (7), Marek Dostál (6) i Rostislav Podhrázský (5), na bodový zisk to však bohužel nestačilo.
V neděli 1. března od 10.30 hodin hostí kostelecký mančaft v tamní Městské sportovní hale Maloměřice B.

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2019/20, 12. kolo
SKKP Handball Brno B - TJ Sokol Kostelec na Hané HK 36:33 (20:15)
Rozhodčí: Pernička a Tůma. Vyloučení: 3:2. Sedmičky: 3/3:4/4. Diváci: 19.
Nejvíce branek Brna B: Kučera a Stein 7, Pšenica 5/3, Burget 4.
Sestava a branky Kostelce: Mayer, J. Grulich – V. Prášil 1, Popelka, M. Grulich, Podhrázský 5, Vymětal 1, L. Varhalík, Knápek, Dostál 6, Oščádal, M. Grepl 3, Palička

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar