Dobré ráno, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Úvod jarní části 2. ligy mužů ČR 2019/2020 proběhl ze strany házenkářů TJ Sokol II Prostějov dle očekávání. Ve 12. kole třetí nejvyšší soutěže na palubovce favorizovaných Ivančic tahali celý duel za kratší konec výsledkového provazu, až je třetí celek tabulky porazil jasně 33:21 (15:10).

Jihomoravané šli od začátku do vedení, které navyšovali postupně a rovnoměrně po celý zápas. Do přestávky získali pětigólový náskok, nakonec zvítězili o dvanáct branek. Hanáci jako momentálně nejslabší družstvo skupiny Jižní Morava přitom dělali co mohli, leč na lepší rezultát to nestačilo.
„Potvrdilo se postavení obou celků v tabulce a byl naplněn předpokládaný scénář. I přes naši velkou snahu šlo o jednoznačné utkání bez jakýchkoliv zvratů, domácí si to bezpečně pohlídali. My v současnosti na takhle kvalitní tým herně nemáme,“ konstatoval trenér „dvojky“ Tomáš Černíček.
„Hlavně v prvním poločase jsme dělali hodně technických chyb, často ztráceli míče v útoku a soupeř trestal z rychlých trháků. Celkově jsme však nedopustili žádný velký debakl, byť jednadvacet nastřílených gólů je na dnešní házenou opravdu málo. Kromě našich obvyklých kanonýrů Jirky Kosiny a Davida Jurečky se nikdo další není schopen častěji prosazovat, taková je prostě realita. Za pozitivum ale považuji, že celou druhou půli solidně odchytal mladý brankář Patrik Lamplota,“ shrnul Černíček.
V sobotu 29. února od 17.00 hodin prostějovští muži přivítají v hale RG a ZŠ města Prostějov ve Studentské ulici kolektiv Velkého Meziříčí. 

 

HÁZENÁ
2. liga mužů JM 2019/20, 12. kolo
HK Ivančice – TJ Sokol II Prostějov 33:21 (15:10)
Rozhodčí: Matuška a Šlezingr. Vyloučení: 7:7. Červená karta: 55. V. Micka (po třetím vyloučení). Sedmičky: 5/4:2/2. Diváci: 80.
Nejvíce branek Ivančic: Missbach 10/2, Slaný a Nečas 5.
Sestava a branky Prostějova: Z. Micka, Lamplota – V. Micka 1, J. Grepl, Hacura 1, Jurík 3, Chytil, Říha, M. Nevrlý 1, Mikulka 1, Jura, Kosina 8/2, Jurečka 6. Trenér: Tomáš Černíček.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-