Dobré ráno, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ani na šestý pokus házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK v aktuálním ročníku 2. ligy mužů ČR venku nebodovali. Tentokrát ale nezahráli vůbec špatně, ve 14. kole soutěže na palubovce Tatranu Bohunice jakožto suverénně vedoucího celku skupiny Jižní Morava zanechali příznivý dojem. Přesto nakonec favorit zvítězil 25:21 (13:12).

Klíčem k vyrovnanému odporu papírově silnějšímu soupeři byla pro Hanáky kvalitní obrana, kterou dokáží vytáhnout ze svého arzenálu jen občas. V nedělním podvečeru se jim to povedlo a především díky dobré defenzivě drželi úvodních třicet minut herní i výsledkový krok.
Po přestávce domácí trochu odskočili, nicméně hosté stále zůstávali na dohled a nenechali je utéct do nijak výrazného náskoku. Střetnutí tak bylo otevřené i poměrně dramatické až do úplného závěru, byť si Jihomoravané přece jen pohlídali výhru o čtyři góly.
Za Sokol výborně zachytali oba brankáři Jakub Grulich s Janem Mayerem a nejlepším střelcem se díky šesti nasázeným trefám stal Jan Smékal, který hostuje v prvoligové Litovli a tentokrát nastoupil za svůj mateřský oddíl. Jak už jsme zmínili, celý kolektiv zodpovědně bránil, což ale na úspěch nestačilo.
Hodnocení kouče kosteleckých házenkářů se Večerníku nepodařilo do uzávěrky tohoto vydání získat.
Mužstvo TJ nyní coby deváté v průběžném pořadí přivítá na vlastním hřišti městské sportovní haly Kostelce tabulkově čtvrtý výběr SK Kuřim. Hrát se bude v neděli 15. března od 10.30 hodin.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-