Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ani na šestý pokus házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK v aktuálním ročníku 2. ligy mužů ČR venku nebodovali. Tentokrát ale nezahráli vůbec špatně, ve 14. kole soutěže na palubovce Tatranu Bohunice jakožto suverénně vedoucího celku skupiny Jižní Morava zanechali příznivý dojem. Přesto nakonec favorit zvítězil 25:21 (13:12).

Klíčem k vyrovnanému odporu papírově silnějšímu soupeři byla pro Hanáky kvalitní obrana, kterou dokáží vytáhnout ze svého arzenálu jen občas. V nedělním podvečeru se jim to povedlo a především díky dobré defenzivě drželi úvodních třicet minut herní i výsledkový krok.
Po přestávce domácí trochu odskočili, nicméně hosté stále zůstávali na dohled a nenechali je utéct do nijak výrazného náskoku. Střetnutí tak bylo otevřené i poměrně dramatické až do úplného závěru, byť si Jihomoravané přece jen pohlídali výhru o čtyři góly.
Za Sokol výborně zachytali oba brankáři Jakub Grulich s Janem Mayerem a nejlepším střelcem se díky šesti nasázeným trefám stal Jan Smékal, který hostuje v prvoligové Litovli a tentokrát nastoupil za svůj mateřský oddíl. Jak už jsme zmínili, celý kolektiv zodpovědně bránil, což ale na úspěch nestačilo.
Hodnocení kouče kosteleckých házenkářů se Večerníku nepodařilo do uzávěrky tohoto vydání získat.
Mužstvo TJ nyní coby deváté v průběžném pořadí přivítá na vlastním hřišti městské sportovní haly Kostelce tabulkově čtvrtý výběr SK Kuřim. Hrát se bude v neděli 15. března od 10.30 hodin.

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar