Dobré dopoledne, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Omezení vyplývající z hrozící epidemie covid-19 sice mladé házenkáře TJ Sokol Centrum Haná na čas přibrzdila, tak jako všechny sportovce. Zastavit je však nemohla, hned po uvolnění vládních opatření se znovu vrhli do tréninků.

Pilnou práci z obnovené společné přípravy pak mohli zúročit na dvou červnových turnajích, kterých se zúčastnili. Nejprve bojovali mladší žáci Centra Haná na krajském klání v Litovli, kde porazili Senici na Hané, Uničov i Horku nad Moravou a remizovali s domácími. „Výsledky ale nebyly za dané situace tak důležité. Spíš jsme měli jasný cíl užít si každé utkání a po dlouhé zápasové pauze si pořádně zahrát, prostě bavit se házenou,“ zdůraznil jeden z trenérů David Jurečka.
O dva týdny později byl na programu druhý turnaj mladších žáků opět v Litovli, kam tentokrát vyrazil nově se rodící tým Sokola CH pro příští sezónu (ročníky narození 2008, 2009 a mladší). Omlazený tým se střetl s Velkou Bystřicí A, Žeravicemi, Velkou Bystřicí B a hostiteli, přičemž jednou remizoval a třikrát podlehl. „Zase jsme nijak neřešili výsledky. Důležité bylo, že si kluci zahráli, pro některé šlo o první zápasy na velkém hřišti. A aspoň jsme zjistili, na čem musíme přes léto zapracovat,“ připojil Jurečka.
Období těsně před letními prázdninami poté patřilo tradičním exhibičním duelům mezi malými hráči a jejich rodiči v rámci závěrečných červnových tréninků. Starší žáci se tímto přátelským způsobem rozešli s kolektivem rodinných příslušníků nerozhodně 17:17, mladší žáci své „stvořitele“ zdolali 19:15. „Každopádně si poslední tréninky všichni užili a společně se skvěle pobavili,“ doplnil Jurečka s úsměvem.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-