Dobrý večer, dnes je pondělí 26.10.2020
svátek slaví Erik,
zítra Šarlota a Zoe
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 hazena_ctvrtnicek-zdenekPo roce musí vedení Sokola Kostelec na Hané opět hledat nového hlavního trenéra pro házenkářský „A“-tým. Loni v létě se týmu po Aloisi Juríkovi ujal Zdeněk Čtvrtníček a na podzim s ním atakoval první místo jihomoravské skupiny druhé ligy, poté přišel pokles a výsledné páté místo. Nyní ale zkušený trenér kývl na nabídku vést dorost Litovle a pozice kosteleckého lodivoda je opět volná.

„Občasná změna na tomto postu neuškodí, nesmí to být ale příliš často. Bude to pro nás ztráta, protože toho má již hodně odtrénováno a podařilo se mu mužstvo nastartovat. Je to zhruba týden stará věc a zatím jsme nikoho neoslovili,“ sdělil hrající předseda oddílu Lukáš Chalupecký.
Usedne tedy na lavičku někdo z kosteleckých řad, nebo bude nutné sáhnout po posile zvenčí? „Problémem je potřebná licence ‘B’. Já ji nemám a ani nikdo jiný kromě Milana Varhalíka.
U něj ale chceme, aby ještě hrál. Je to nedostatkové zboží a koncem června na tom začneme intenzivně pracovat,“ prozradil Chalupecký.
Odchod Zdeňka Čtvrtníčka může současně znamenat i konec vyzrálé trojice Pavel Knébl, Marek Knébl, Roman Bakalář, kterou si právě dnes již bývalý kostelecký trenér díky osobním vazbám přivedl. Naopak více prostoru by vedle Jindřicha Prášila mohli dostat i další dva dorostenci, Jan Ošťádal a Adam Beneš.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-