Dobré dopoledne, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

43 lhk_radostJiž jen deset kol a základní část východní skupiny druhé ligy bude minulostí. O první místo se i na začátku čtvrté desítky odehraných utkání pere především Přerov s Havířovem, Jestřábi vše sledují z třetího místa. Na čtvrtou Porubu si hlídají dostatečný náskok a pokud by jim vyšly duely na ledě vedoucího dua, mohli by se posunout i výše.

První polovinu dvaačtyřicetizápasové porce zakončili prostějovští hokejisté 1. prosince výhrou 5:2 nad Opavou. Od tohoto data stihli za zhruba měsíc a půl jedenáct utkání, z nichž šest vyhráli a pět prohráli. Nejdivočejšími výsledky byly skóre 1:5 s Přerovem a 6:2 s Frýdkem-Místkem, celkem třikrát se muselo prodlužovat. Souhrnně to ve třetí čtvrtině znamenalo mírně nadpoloviční zisk sedmnácti bodů z třiatřiceti.

Ve zbývajících deseti střetnutích nastoupí Jestřábi hned šestkrát venku a pouze čtyřikrát doma. Stane se tak proti beznadějně poslednímu Valašskému Meziříčí, stále čtvrté Porubě, Novému Jičínu a na závěr základní části 20. února proti Karviné.

Utkání předcházející play off se pravděpodobně obejdou bez dlouhodobě zraněné jestřábí dvojice Zdeněk Novosad, Jan Kolibár. Pětatřicetiletý útočník by se měl vrátit na konci února, dvaadvacetiletý obránce léčící zlomenou ruku zřejmě ještě později. Na listině zraněných hráčů se navíc objevilo třetí jméno – čerstvá posila Martin Kotásek. U devětatřicetiletého forvarda ale půjde o kratší pauzu.

„U Kotáska došlo k potrhání vazů po seknutí do ruky. Dostane nějakou ortézu a bude to zkoušet. Chodí bruslit, ale hrát s tím zatím nejde. Je to otázka týdne čtrnácti dnů. Zdraví je přednější a teď ještě nejde o život,“ vyjádřil se k stavu druhého nejstaršího člena kádru trenér Petr Zachar.

Cílem zkušeného lodivoda je udržet se před vyřazovací částí v nejlepší čtyřce a poslat do hry co nejvíce hráčů. „Potřebovali bychom, aby se juniorka zachránila a mohli jsme je nasadit jen za muže. Chceme dát příležitost dalším hráčům, aby tak získávali další zkušenosti,“ přeje si Petr Zachar.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments