Dobré odpoledne, dnes je úterý 19.9.2017
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Slavné jméno nejen pardubického hokeje se objevilo v sestavě prostějovských Jestřábů, kteří sobotním derby na ledě Přerova zahájili nový ročník WSM ligy 2017/2018. Dres Jestřábů oblékl dvojnásobný český šampion a bývalý reprezentant Jan Starý!

Jednatřicetiletý hokejista odehrál v minulém extraligovém ročníku 38 utkání, ve kterých získal pouze dvě asistence. Po sezoně, kterou negativně ovlivnilo zranění, dostal Starý znovu šanci a Pardubice na něj uplatnily opci. V letní přípravě si ale místo v základním kádru nevybojoval a Dynamo mu tak shánělo hostování. Stejně jako Horyna a Voženílek našel uplatnění v týmu prostějovských Jestřábů. „Honza po svém návratu po zranění poctivě trénuje. Věřím, že si vybral veškerou smůlu. Je obrovským srdcařem a emotivním hráčem, co dokáže strhnout mužstvo. To dokázal v baráži a patří mu za to veliký dík. Rozhodně nepatří do starého železa.“
Přestože Jestřábi oficiálně jeho příchod nepotvrdili a mlčí i klubový web, dle informací Večerník byl měl Jan Starý, který pomohl Dynamu ke dvěma titulům a v dobách nejlepší formy hrál i za reprezentaci, hostovat v Prostějově minimálně do konce roku.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Burza práce a vzdělání
 • klobasy
 • Atletická velká cena
 • Plumlovské Vinobraní
 • john crane
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak se vám líbily PROSTĚJOVSKÉ HANÁCKÉ SLAVNOSTI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Fantazii se meze nekladou

O přípravách instalace sochy sedícího Jiřího Wolkera na lavičce na náměstí T. G. Masaryka Večerník již informoval. Autor sochy architekt Miloš Karásek z Bratislavy se ale Večerníku svěřil, že jeho dalším plánem je čůrající Hanačka před Zlatou bránou. Proč ne? Velmi dobrý a originální nápad! 

 

To myslí vážně?! 

I když je na vzestupu a přestože to pod jeho vedením dotáhla na první příčku světového žebříčku, rozhodla se tenistka Karolína Plíšková, že zčistajasna ukončí spolupráci s trenérem prostějovského klubu Davidem Kotyzou. Prý kvůli neshodám ve strategii. Stále více se proslýchá, že tu „strategii“ určuje pouze jistý Hrdlička...

Osobnost týdne

BARBORA POLÁKOVÁ 
Největší hvězdou kulturního programu v rámci Hanáckých slavností na prostějovském náměstí byla bezesporu Barbora Poláková. Herečka a zpěvačka při svém koncertu pochopitelně nemohla opomenout svůj největší hit. „Nafrněné“ tleskalo zaplněné náměstí včetně jejího manžela Pavla Lišky s dcerou. 

38 02 polakova copy

Číslo týdne

86


Do bojů o poslanecké mandáty vysílá v Olomouckém kraji své kandidáty celkem šestadvacet politických stran a hnutí. A na listinách jsme objevili hned šestaosmdesát želízek v ohni z prostějovského regionu. Kdo z nich uspěje a dostane se do Parlamentu ČR? 

Výrok týdne

„NA CO BYCH

SI TU KNÍŽKU

KUPOVALA, KDYŽ

JI NEPOUŽIJI...“

Jedna ze studentek mířících ráno do školní lavice jasně odpověděla kamarádce, proč si nehodlá obstarat jednu z učebnic českého jazyka...