Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.10.2018
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Už řadu let je listopad měsícem, který patří charitativní akci s názvem Movember. Oč jde? O získávání finančních prostředků na boj s rakovinou prostaty, zvýšení povědomí o tomto onemocnění a důležitosti včasné detekce vedoucí k úspěšné léčbě. I letos se do celého projektu zapojili hokejisté LHK Jestřábi Prostějov.

Možnosti aktivní účasti jsou vlastně tři. Muži si nechávají narůst knír (případně vousy). Každý bez rozdílu pohlaví může celý listopad zasílat finanční příspěvky na konto organizace Movember Česká republika. Nebo se kdokoliv vrhnout po hlavě do aktivity označené výstižným slovem Move.
V rámci ní si stanovíte cílovou vzdálenost, které chcete do konce aktuálního měsíce dosáhnout chozením, běháním, ježděním na kole, plaváním nebo veslováním. A pak už záleží jen na vás, jestli svůj cíl splníte. Podstatné je, že rovněž tímto pohybovým zapojením zprostředkovaně přispějete na podporu zdraví mužů ve výše zmíněném ohledu.
Kdo všechno z jestřábí kabiny do akce Movember naplno vlétl a jak konkrétně? O tom si můžete podrobněji přečíst v příštím vydání Večerníku.

Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments