Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Z fanouškovského hlediska velmi zajímavé jméno se koncem uplynulého týdne nově objevilo na hráčské soupisce prostějovských hokejistů. Čerstvou posilou LHK Jestřábi se totiž stal místní odchovanec a příznivci nadmíru oblíbený útočník Václav Meidl!

Jednatřicetiletý (narodil se 27. května 1986), 193 centimetrů vysoký a 104 kilogramů vážící plejer se v Prostějově narodil, za zdejší klub nastupoval až do roku 2001. Následně prošel řadou jiných tuzemských oddílů včetně extraligových (Zlín, Třinec, Havířov, Znojmo, Olomouc, Kometa Brno, Havlíčkův Brod, Ústí nad Labem), než se v roce 2014 do mateřských barev poprvé vrátil.
Vydržel však jen zhruba sezónu, než za poněkud zjitřených okolností odešel do Havířova, loni na podzim pak do anglického Manchesteru, odkud zamířil do německého Halle. Letos v létě vzal angažmá v polské Opoli, ovšem už tehdy se netajil přáním ještě někdy obléknout milovaný červeno-bílý dres.
„Strašně rád bych zase hrál za Prostějov a doufám, že to časem třeba vyjde,“ říkal Václav Meidl zkraje července při tenisovém turnaji amatérů ve čtyřhře, jenž na kurtech TK AGROFERT absolvoval ve dvojici se svým mladším bratrem Radkem. Jeho touha se nakonec naplnila patrně dříve, než si dokázal představit.
„Vašek je zdejší odchovanec, lidi ho dobře znají, proto věřím, že fandům udělá jeho návrat radost. V posledních letech působil v Anglii, Německu a letos v Polsku, teď jsme ho získali na hostování do konce sezóny 2017/18. Už s námi trénuje a v jeho osobě máme dalšího zajímavého útočníka do sestavy,“ uvedl kouč a sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě