Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Z fanouškovského hlediska velmi zajímavé jméno se koncem uplynulého týdne nově objevilo na hráčské soupisce prostějovských hokejistů. Čerstvou posilou LHK Jestřábi se totiž stal místní odchovanec a příznivci nadmíru oblíbený útočník Václav Meidl!

Jednatřicetiletý (narodil se 27. května 1986), 193 centimetrů vysoký a 104 kilogramů vážící plejer se v Prostějově narodil, za zdejší klub nastupoval až do roku 2001. Následně prošel řadou jiných tuzemských oddílů včetně extraligových (Zlín, Třinec, Havířov, Znojmo, Olomouc, Kometa Brno, Havlíčkův Brod, Ústí nad Labem), než se v roce 2014 do mateřských barev poprvé vrátil.
Vydržel však jen zhruba sezónu, než za poněkud zjitřených okolností odešel do Havířova, loni na podzim pak do anglického Manchesteru, odkud zamířil do německého Halle. Letos v létě vzal angažmá v polské Opoli, ovšem už tehdy se netajil přáním ještě někdy obléknout milovaný červeno-bílý dres.
„Strašně rád bych zase hrál za Prostějov a doufám, že to časem třeba vyjde,“ říkal Václav Meidl zkraje července při tenisovém turnaji amatérů ve čtyřhře, jenž na kurtech TK AGROFERT absolvoval ve dvojici se svým mladším bratrem Radkem. Jeho touha se nakonec naplnila patrně dříve, než si dokázal představit.
„Vašek je zdejší odchovanec, lidi ho dobře znají, proto věřím, že fandům udělá jeho návrat radost. V posledních letech působil v Anglii, Německu a letos v Polsku, teď jsme ho získali na hostování do konce sezóny 2017/18. Už s námi trénuje a v jeho osobě máme dalšího zajímavého útočníka do sestavy,“ uvedl kouč a sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments