Dobré poledne, dnes je úterý 18.12.2018
svátek slaví Miloslav,
zítra Ester
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Z fanouškovského hlediska velmi zajímavé jméno se koncem uplynulého týdne nově objevilo na hráčské soupisce prostějovských hokejistů. Čerstvou posilou LHK Jestřábi se totiž stal místní odchovanec a příznivci nadmíru oblíbený útočník Václav Meidl!

Jednatřicetiletý (narodil se 27. května 1986), 193 centimetrů vysoký a 104 kilogramů vážící plejer se v Prostějově narodil, za zdejší klub nastupoval až do roku 2001. Následně prošel řadou jiných tuzemských oddílů včetně extraligových (Zlín, Třinec, Havířov, Znojmo, Olomouc, Kometa Brno, Havlíčkův Brod, Ústí nad Labem), než se v roce 2014 do mateřských barev poprvé vrátil.
Vydržel však jen zhruba sezónu, než za poněkud zjitřených okolností odešel do Havířova, loni na podzim pak do anglického Manchesteru, odkud zamířil do německého Halle. Letos v létě vzal angažmá v polské Opoli, ovšem už tehdy se netajil přáním ještě někdy obléknout milovaný červeno-bílý dres.
„Strašně rád bych zase hrál za Prostějov a doufám, že to časem třeba vyjde,“ říkal Václav Meidl zkraje července při tenisovém turnaji amatérů ve čtyřhře, jenž na kurtech TK AGROFERT absolvoval ve dvojici se svým mladším bratrem Radkem. Jeho touha se nakonec naplnila patrně dříve, než si dokázal představit.
„Vašek je zdejší odchovanec, lidi ho dobře znají, proto věřím, že fandům udělá jeho návrat radost. V posledních letech působil v Anglii, Německu a letos v Polsku, teď jsme ho získali na hostování do konce sezóny 2017/18. Už s námi trénuje a v jeho osobě máme dalšího zajímavého útočníka do sestavy,“ uvedl kouč a sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Total Comments

  • Repoint
  • Prohlídky
  • Muzeum
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí Vánoční trhy v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments