Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Uprostřed tohoto týdne naskočí všichni účastníci WSM ligy zpět do zápasového kolotoče po jedenáctizápasové přestávce, kterou soutěž kvůli reprezentačním turnajům všech věkových kategorií druhá nejvyšší soutěže taktéž měla. Stejně jako soupeři jsou i prostějovští hokejisté nažhaveni na pokračování prvoligových bojů.

Prvním vystoupením Jestřábů po dlouhém volnu bude moravská bitva v rámci 22. kola na ledě VHK ROBE Vsetín, kde se hraje ve středu 15. listopadu od 17:30 hodin. Úvodní vzájemný střet obou nadcházejících protivníků během této sezóny přitom zůstává dodneška v živé paměti, neboť Hanáci v něm neustále ztráceli a teprve strhujícím závěrem otočili výsledek na konečných 5:4. Tím se vlastně nastartovali k lepším výkonům i vydatnějšímu bodovému sběru, zatímco Valaši coby nováček naopak spíš strádají. V průběžné tabulce jsou až předposlední třináctí se ziskem pouhých 21 bodů. „Na Lapač se moc těšíme, je to legendární zimák a vždycky na něm panuje skvělá atmosféra, v níž se výborně hraje. Uvidíme nebo spíš ucítíme, jak moc bude ve vzduchu vonět slivovice,“ zasmál se kapitán LHK Matouš Venkrbec. „Samozřejmě nás tam ale čeká hodně těžké utkání, protože soupeř je v pořadí dole a určitě bude chtít nastartovat vzestup nahoru. Navíc Vsetín vůbec nemá špatný tým, jen mu to zatím tolik nejde. A často prohrává těsně o gól v závěru, přesně jako u nás. Musíme být nachystaní na ostrý nástup domácích, kteří nám v letním přáteláku u nich nastříleli čtyři branky během první třetiny,“ zavzpomínal Venkrbec.
Na vlastním kluzišti se Jestřábi představí v sobotu 18. listopadu od 17:00 hodin, kdy přivítají Horáckou Slávii Třebíč. Na tohoto protivníka se jim poslední dobou daří, když první vzájemný duel aktuálního ročníku zvládli venku vítězně 3:1. A v minulé sezóně dokázali vyhrát všechny čtyři mače nad HS, postupně 3:2p, 2:1sn, 7:3 a 3:0. Dohromady elhákáčko uspělo nad tímto celkem z Vysočiny už šestkrát za sebou. Sedmý korálek na šňůrku bude chtít nyní přidat tím víc, že sok je s 28 nasbíranými body až jedenáctý. „Zvládat zápasy proti mančaftům, které jsou v tabulce pod námi, nutně potřebujeme. A doma dvojnásob. Proto věřím, že vyhlášené defenzivní pojetí Třebíče překonáme a našim fanouškům uděláme radost jak dobrým výkonem, tak vítězstvím,“ přál si kapitán ptačí letky.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě