Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Uprostřed tohoto týdne naskočí všichni účastníci WSM ligy zpět do zápasového kolotoče po jedenáctizápasové přestávce, kterou soutěž kvůli reprezentačním turnajům všech věkových kategorií druhá nejvyšší soutěže taktéž měla. Stejně jako soupeři jsou i prostějovští hokejisté nažhaveni na pokračování prvoligových bojů.

Prvním vystoupením Jestřábů po dlouhém volnu bude moravská bitva v rámci 22. kola na ledě VHK ROBE Vsetín, kde se hraje ve středu 15. listopadu od 17:30 hodin. Úvodní vzájemný střet obou nadcházejících protivníků během této sezóny přitom zůstává dodneška v živé paměti, neboť Hanáci v něm neustále ztráceli a teprve strhujícím závěrem otočili výsledek na konečných 5:4. Tím se vlastně nastartovali k lepším výkonům i vydatnějšímu bodovému sběru, zatímco Valaši coby nováček naopak spíš strádají. V průběžné tabulce jsou až předposlední třináctí se ziskem pouhých 21 bodů. „Na Lapač se moc těšíme, je to legendární zimák a vždycky na něm panuje skvělá atmosféra, v níž se výborně hraje. Uvidíme nebo spíš ucítíme, jak moc bude ve vzduchu vonět slivovice,“ zasmál se kapitán LHK Matouš Venkrbec. „Samozřejmě nás tam ale čeká hodně těžké utkání, protože soupeř je v pořadí dole a určitě bude chtít nastartovat vzestup nahoru. Navíc Vsetín vůbec nemá špatný tým, jen mu to zatím tolik nejde. A často prohrává těsně o gól v závěru, přesně jako u nás. Musíme být nachystaní na ostrý nástup domácích, kteří nám v letním přáteláku u nich nastříleli čtyři branky během první třetiny,“ zavzpomínal Venkrbec.
Na vlastním kluzišti se Jestřábi představí v sobotu 18. listopadu od 17:00 hodin, kdy přivítají Horáckou Slávii Třebíč. Na tohoto protivníka se jim poslední dobou daří, když první vzájemný duel aktuálního ročníku zvládli venku vítězně 3:1. A v minulé sezóně dokázali vyhrát všechny čtyři mače nad HS, postupně 3:2p, 2:1sn, 7:3 a 3:0. Dohromady elhákáčko uspělo nad tímto celkem z Vysočiny už šestkrát za sebou. Sedmý korálek na šňůrku bude chtít nyní přidat tím víc, že sok je s 28 nasbíranými body až jedenáctý. „Zvládat zápasy proti mančaftům, které jsou v tabulce pod námi, nutně potřebujeme. A doma dvojnásob. Proto věřím, že vyhlášené defenzivní pojetí Třebíče překonáme a našim fanouškům uděláme radost jak dobrým výkonem, tak vítězstvím,“ přál si kapitán ptačí letky.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments