Dobré odpoledne, dnes je úterý 21.11.2017
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Uprostřed tohoto týdne naskočí všichni účastníci WSM ligy zpět do zápasového kolotoče po jedenáctizápasové přestávce, kterou soutěž kvůli reprezentačním turnajům všech věkových kategorií druhá nejvyšší soutěže taktéž měla. Stejně jako soupeři jsou i prostějovští hokejisté nažhaveni na pokračování prvoligových bojů.

Prvním vystoupením Jestřábů po dlouhém volnu bude moravská bitva v rámci 22. kola na ledě VHK ROBE Vsetín, kde se hraje ve středu 15. listopadu od 17:30 hodin. Úvodní vzájemný střet obou nadcházejících protivníků během této sezóny přitom zůstává dodneška v živé paměti, neboť Hanáci v něm neustále ztráceli a teprve strhujícím závěrem otočili výsledek na konečných 5:4. Tím se vlastně nastartovali k lepším výkonům i vydatnějšímu bodovému sběru, zatímco Valaši coby nováček naopak spíš strádají. V průběžné tabulce jsou až předposlední třináctí se ziskem pouhých 21 bodů. „Na Lapač se moc těšíme, je to legendární zimák a vždycky na něm panuje skvělá atmosféra, v níž se výborně hraje. Uvidíme nebo spíš ucítíme, jak moc bude ve vzduchu vonět slivovice,“ zasmál se kapitán LHK Matouš Venkrbec. „Samozřejmě nás tam ale čeká hodně těžké utkání, protože soupeř je v pořadí dole a určitě bude chtít nastartovat vzestup nahoru. Navíc Vsetín vůbec nemá špatný tým, jen mu to zatím tolik nejde. A často prohrává těsně o gól v závěru, přesně jako u nás. Musíme být nachystaní na ostrý nástup domácích, kteří nám v letním přáteláku u nich nastříleli čtyři branky během první třetiny,“ zavzpomínal Venkrbec.
Na vlastním kluzišti se Jestřábi představí v sobotu 18. listopadu od 17:00 hodin, kdy přivítají Horáckou Slávii Třebíč. Na tohoto protivníka se jim poslední dobou daří, když první vzájemný duel aktuálního ročníku zvládli venku vítězně 3:1. A v minulé sezóně dokázali vyhrát všechny čtyři mače nad HS, postupně 3:2p, 2:1sn, 7:3 a 3:0. Dohromady elhákáčko uspělo nad tímto celkem z Vysočiny už šestkrát za sebou. Sedmý korálek na šňůrku bude chtít nyní přidat tím víc, že sok je s 28 nasbíranými body až jedenáctý. „Zvládat zápasy proti mančaftům, které jsou v tabulce pod námi, nutně potřebujeme. A doma dvojnásob. Proto věřím, že vyhlášené defenzivní pojetí Třebíče překonáme a našim fanouškům uděláme radost jak dobrým výkonem, tak vítězstvím,“ přál si kapitán ptačí letky.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově