Dobrý podvečer, dnes je sobota 20.10.2018
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hned sedm hráčů ze stávajícího prostějovského mužstva si může prodloužit aktuální hokejový ročník a po skončení snažení ve WSM Lize pomoci extraligistům. V některých případech může jít o duely ve skupině o udržení, v drtivé většině by se však mělo jednat o bitvy v play-off. Za určité konstelace se tak někdo z vybrané sedmičky bude radovat z mistrovského titulu!

„Je pravdou, že řada našich hráčů má vyřízené střídavé starty do různých klubů extraligy. Jsou to Kuba Neužil do Litvínova, Matouš Venkrbec, Tomáš Divíšek a Lukáš Luňák do Pardubic, Honza Rudovský do Třince, Tomáš Nouza do Komety, David Dvořáček do Sparty,“ prozradil Večerníku generální manažer jestřábího „A“-týmu Jaroslav Luňák gólmanskou jedničku a šest útočných tahounů, o které byl interes z nejvyšší soutěže.

Nejlepší klubové vyhlídky má zatím jednatřicetiletý Rudovský, jenž by mohl rozšířit svou sbírku rovných sto čtyřiceti startů v nejvyšší soutěži, Oceláři totiž kráčejí ke třetímu a možná i druhému místu po základní části. Na vyřazovací bitvy se s jistotou mohou těšit i v aktuálně pátém Brně, pětatřicetiletý forvard by se tak mohl přiblížit dvěma stovkám extraligových střetnutí.

Naopak v případě Pardubic i Sparty může vyjít průnik do elitní šestky, ale také může nastat pád za první desítku zajišťující alespoň předkolo. Nejvíce zkušeností má z dané čtveřice bezesporu Divíšek, jenž k sedmi stovkám duelů přidal i zlato právě ve východočeském oddíle. Jistotu má pouze Neužil, jeho Litvínov už zřejmě baráž nemine. A třiadvacetiletý gólman by se mohl dočkat debutu mezi tuzemskou elitou. „Jejich případné uvolnění však může být aktuální až po našem ukončení sezóny. Dříve toto nepřipadá pro nikoho v úvahu,“ ujistil prostějovské příznivce Jaroslav Luňák.

Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments