Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Už skoro měsíc trénují hráči všech věkových kategorií hokejového oddílu SK Prostějov 1913 na příští sezónu 2018/2019 v rámci letní přípravy. Ta je tedy v plném proudu a má intenzitu odpovídající tomu, aby veškeré týmy nového ambiciózního klubu v novém soutěžním ročníku uspěly.


Zmíněná příprava odstartovala v pondělí 14. května, maká se na různých místech. Kromě prostějovského zimního stadiónu včetně jeho posilovny také v areálech škol (venkovní plochy i tělocvičny RG a ZŠ města PV + ZŠ Melantrichova), na starém fotbalovém hřišti, v lesoparku Hloučela nebo dokonce v boxerském ringu DTJ Prostějov.
Vítaným zpestřením se stejně jako loni stalo i soustředění ve Ptenském Dvorku. „Ročníky 2009 a 2010 tam byly již od 11. do 13. května, starší a mladší žáci pak v termínu 18. až 20. května,“ prozradila členka výkonného výboru SK 1913 Martina Marková.
Samostatnou kapitolou je příprava brankářů. „Nejmenší gólmani z ročníků 2011 a 2010 trénují společně se svými družstvy. Pro brankáře ročníku 2009 i starší jsou ale určeny specializované tréninky každé pondělí a úterý od 16.00 hodin na ploše zimního stadiónu,“ informovali gólmanští koučové Dalibor Sedlář a Štefan Žigárdy.
Nesmírně důležitou skutečností je, že se podařilo vytvořit velmi kvalitní trenérské štáby u všech mládežnických týmů eskáčka. Už dříve jsme zveřejnili, že se do Prostějova vrátil uznávaný odborník a místní rodák Jaroslav Beck, aby vedl zdejší juniory a dorostence. Jak ovšem vypadá kompletní obsazení trenérů u jednotlivých mančaftů?
Junioři: Jaroslav Beck - Michal Janeček
Dorostenci: Michal Janeček - Jaroslav Beck
Starší žáci: Michal Janeček, Libor Miškovský a Martin Tománek
Mladší žáci: Filip Smejkal, Adam Wind, Pavel Kumstát a Radek Vrba
Ročník 2009: Filip Smejkal, Adam Wind, Simon Hejduk a Marek Černošek
Ročník 2010: Milan Sedlo, Jakub Krampol, David Krampol a Lukáš Duba
Ročník 2011: Martin Kužílek, Simon Hejduk, David Krampol a Otakar Kovář
Přípravka: Martin Kužílek, Lukáš Duba, Simon Hejduk, Otakar Kovář, Jakub Krampol, David Krampol, Jiří Brančík a Patrik Liška
Brankáři: Dalibor Sedlář a Štefan Žigárdy
Mezi uvedenými jmény lze najít řadu dalších známých koučů, jejichž kvality by měly zajistit plánovaný vzestup prostějovského mládežnického hokeje směrem do budoucna. „Snažíme se klukům zajistit po všech stránkách takové podmínky, aby šli hned v nejbližších letech postupně nahoru,“ uvedl člen výkonného výboru SK 1913 Marek Černošek, s nímž v příštím vydání Večerníku přineseme rozhovor.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments