Dobré ráno, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už skoro měsíc trénují hráči všech věkových kategorií hokejového oddílu SK Prostějov 1913 na příští sezónu 2018/2019 v rámci letní přípravy. Ta je tedy v plném proudu a má intenzitu odpovídající tomu, aby veškeré týmy nového ambiciózního klubu v novém soutěžním ročníku uspěly.


Zmíněná příprava odstartovala v pondělí 14. května, maká se na různých místech. Kromě prostějovského zimního stadiónu včetně jeho posilovny také v areálech škol (venkovní plochy i tělocvičny RG a ZŠ města PV + ZŠ Melantrichova), na starém fotbalovém hřišti, v lesoparku Hloučela nebo dokonce v boxerském ringu DTJ Prostějov.
Vítaným zpestřením se stejně jako loni stalo i soustředění ve Ptenském Dvorku. „Ročníky 2009 a 2010 tam byly již od 11. do 13. května, starší a mladší žáci pak v termínu 18. až 20. května,“ prozradila členka výkonného výboru SK 1913 Martina Marková.
Samostatnou kapitolou je příprava brankářů. „Nejmenší gólmani z ročníků 2011 a 2010 trénují společně se svými družstvy. Pro brankáře ročníku 2009 i starší jsou ale určeny specializované tréninky každé pondělí a úterý od 16.00 hodin na ploše zimního stadiónu,“ informovali gólmanští koučové Dalibor Sedlář a Štefan Žigárdy.
Nesmírně důležitou skutečností je, že se podařilo vytvořit velmi kvalitní trenérské štáby u všech mládežnických týmů eskáčka. Už dříve jsme zveřejnili, že se do Prostějova vrátil uznávaný odborník a místní rodák Jaroslav Beck, aby vedl zdejší juniory a dorostence. Jak ovšem vypadá kompletní obsazení trenérů u jednotlivých mančaftů?
Junioři: Jaroslav Beck - Michal Janeček
Dorostenci: Michal Janeček - Jaroslav Beck
Starší žáci: Michal Janeček, Libor Miškovský a Martin Tománek
Mladší žáci: Filip Smejkal, Adam Wind, Pavel Kumstát a Radek Vrba
Ročník 2009: Filip Smejkal, Adam Wind, Simon Hejduk a Marek Černošek
Ročník 2010: Milan Sedlo, Jakub Krampol, David Krampol a Lukáš Duba
Ročník 2011: Martin Kužílek, Simon Hejduk, David Krampol a Otakar Kovář
Přípravka: Martin Kužílek, Lukáš Duba, Simon Hejduk, Otakar Kovář, Jakub Krampol, David Krampol, Jiří Brančík a Patrik Liška
Brankáři: Dalibor Sedlář a Štefan Žigárdy
Mezi uvedenými jmény lze najít řadu dalších známých koučů, jejichž kvality by měly zajistit plánovaný vzestup prostějovského mládežnického hokeje směrem do budoucna. „Snažíme se klukům zajistit po všech stránkách takové podmínky, aby šli hned v nejbližších letech postupně nahoru,“ uvedl člen výkonného výboru SK 1913 Marek Černošek, s nímž v příštím vydání Večerníku přineseme rozhovor.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments