Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už skoro měsíc trénují hráči všech věkových kategorií hokejového oddílu SK Prostějov 1913 na příští sezónu 2018/2019 v rámci letní přípravy. Ta je tedy v plném proudu a má intenzitu odpovídající tomu, aby veškeré týmy nového ambiciózního klubu v novém soutěžním ročníku uspěly.


Zmíněná příprava odstartovala v pondělí 14. května, maká se na různých místech. Kromě prostějovského zimního stadiónu včetně jeho posilovny také v areálech škol (venkovní plochy i tělocvičny RG a ZŠ města PV + ZŠ Melantrichova), na starém fotbalovém hřišti, v lesoparku Hloučela nebo dokonce v boxerském ringu DTJ Prostějov.
Vítaným zpestřením se stejně jako loni stalo i soustředění ve Ptenském Dvorku. „Ročníky 2009 a 2010 tam byly již od 11. do 13. května, starší a mladší žáci pak v termínu 18. až 20. května,“ prozradila členka výkonného výboru SK 1913 Martina Marková.
Samostatnou kapitolou je příprava brankářů. „Nejmenší gólmani z ročníků 2011 a 2010 trénují společně se svými družstvy. Pro brankáře ročníku 2009 i starší jsou ale určeny specializované tréninky každé pondělí a úterý od 16.00 hodin na ploše zimního stadiónu,“ informovali gólmanští koučové Dalibor Sedlář a Štefan Žigárdy.
Nesmírně důležitou skutečností je, že se podařilo vytvořit velmi kvalitní trenérské štáby u všech mládežnických týmů eskáčka. Už dříve jsme zveřejnili, že se do Prostějova vrátil uznávaný odborník a místní rodák Jaroslav Beck, aby vedl zdejší juniory a dorostence. Jak ovšem vypadá kompletní obsazení trenérů u jednotlivých mančaftů?
Junioři: Jaroslav Beck - Michal Janeček
Dorostenci: Michal Janeček - Jaroslav Beck
Starší žáci: Michal Janeček, Libor Miškovský a Martin Tománek
Mladší žáci: Filip Smejkal, Adam Wind, Pavel Kumstát a Radek Vrba
Ročník 2009: Filip Smejkal, Adam Wind, Simon Hejduk a Marek Černošek
Ročník 2010: Milan Sedlo, Jakub Krampol, David Krampol a Lukáš Duba
Ročník 2011: Martin Kužílek, Simon Hejduk, David Krampol a Otakar Kovář
Přípravka: Martin Kužílek, Lukáš Duba, Simon Hejduk, Otakar Kovář, Jakub Krampol, David Krampol, Jiří Brančík a Patrik Liška
Brankáři: Dalibor Sedlář a Štefan Žigárdy
Mezi uvedenými jmény lze najít řadu dalších známých koučů, jejichž kvality by měly zajistit plánovaný vzestup prostějovského mládežnického hokeje směrem do budoucna. „Snažíme se klukům zajistit po všech stránkách takové podmínky, aby šli hned v nejbližších letech postupně nahoru,“ uvedl člen výkonného výboru SK 1913 Marek Černošek, s nímž v příštím vydání Večerníku přineseme rozhovor.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments